StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 01:47:25 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Brak gier w StarCraft
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Brak gier w StarCraft  (Przeczytany 13865 razy)
crossingeyes
Gość
« dnia: Kwietnia 02, 2012, 09:10:42 pm »

Witam wszystkich.
Po pewnej przerwie postanowilem znów pograć sobie w SC na Battle.necie. Problem w tym, że nie widzę żadnych gier. Zakładka join jest kompletnie pusta i tylko od czasu do czasu pojawia się jakaś gra i to zwykle z "too high latency". Czasami (po otwarciu portu 6112) udaje się komuś dołączyć do mojej gry, ale to też nieliczni... Dodam jeszcze, że na czacie w momencie podglądania czyjegoś konta widzę tylko 0/0 i never played. Czy ktos wie, jaka moze byc tego przyczyna i jak to naprawic? Prosze o pomoc, bo jest to strasznie irytujace...

Pozdrawiam, cross.


Der_SpeeDer: Polskie znaki!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2012, 09:44:15 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Rico
Level 3-3
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 03, 2012, 11:22:00 am »

To nie żaden błąd, tylko to, że na Europie itp. serwerach praktycznie nie ma już ludzi. Zalecam przeniesienie się na ICCup, but be warned - level of play out there is much bigger than on Europe.
Zapisane
crossingeyes
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 03, 2012, 12:06:26 pm »

Hmmm, dzięki za odpowiedź. Jak zacząć grać na ICCup? Nie jestem asem, ale z czasem wiadomo że się podszkolę. Mimo to, z tego co pamiętam, to jak wchodzę na BN na Europie, to pokazuje mi, że tyle osób gra SC w tylu grach. Żadnych nie widzę... Jesteś pewien, że jest to spowodowane po prostu wymarciem BN w jedynce?

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2012, 01:37:52 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 03, 2012, 02:45:06 pm »

Ja jednak widzę jakieś gry na Europe, wprawdzie z początku też nie chciały się pojawić, ale po kilku sekundach już tak. Co nie zmienia faktu, że może zmiana serwera ci pomoże?
Co do iCCup - http://iccup.com  trzeba ściągnąć launcher, założyć konto na stronie i dopiero na nie logować się w grze - nie da się z tego co pamiętam założyć konta za pośrednictwem SC.
Zapisane
crossingeyes
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 03, 2012, 03:38:48 pm »

Zauważyłem jeszcze, że nie każdy widzi mój założony serwer. Spotkałem kogoś na public czacie, zaproponowałem grę i ani on nie widział mojej gry (niektórzy ze mną grali), ani ja nie widziałem gry hostowanej przez niego. Jakieś pomysły?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2012, 05:28:05 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 03, 2012, 05:27:41 pm »

Na iccupie też teraz dużo osób nie ma. I poziom strasznie wysoki teraz - na podstawowym D ciężko cokolwiek wygrać - bo słabsi poodchodzili - teraz to na D głównie jest gra na poziomie  dawnego D+/C-, najsłabszych D-/E praktycznie już w ogóle nie ma.
Zapisane
crossingeyes
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Kwietnia 03, 2012, 05:33:49 pm »

Po wpisaniu /users pokazuje mi, że obecnie w StaCrafta gra 2,5 tys użytkowników w 82 grach, a ja nie widzę żadnej :/. To jest spowodowane łączem, portami? Jakieś pomysły?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2012, 08:48:52 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Rico
Level 3-3
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #7 dnia: Kwietnia 03, 2012, 06:57:23 pm »

Nie tyle co wymarł na serwerach, po prostu ludzie mają swoje paczki i grają w grach z założonym hasłem - dlatego ich nie widzisz. SC1 jeszcze daleko ma do całkowitego wyginięcia, a przynajmniej mam taką nadzieję.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #8 dnia: Kwietnia 03, 2012, 09:55:14 pm »

Ze StarCraftem dużo ludzi niestety ma problemy takie, że nie mogą z niektórymi grać albo nie widać ich serwerów, ale nie na taką skalę jak ty. Nie mam pomysłu. Można próbować forwardowania portów, ale tu coś jest ewidentnie bardziej pochrzanione...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2012, 06:07:53 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
Minion
Level 1-4
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 20, 2012, 10:01:13 am »

A kolega ma zainstalowaną NA PEWNO wersję najnowszą i aktualnie obowiązującą? Bo przypomina mi się, że problem ten występuje przy niezgodności wersji.
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #10 dnia: Listopada 21, 2012, 09:25:27 am »

Zgadzam się z Rico - jeśli chodzi o BW warto zaglądać na ICCup lub próbować nawet na polskie netwars (choć nie wiem jak tam teraz ze skillem i poziomem trollingu). Można też śledzić dział Brood War na teamliquid.net - tam zawsze coś się dzieje.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »