StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 04:18:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Co to za forum?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Co to za forum?  (Przeczytany 8284 razy)
Gość
Gość
« dnia: Listopada 12, 2008, 10:51:18 pm »
Modyfikuj wiadomość

Niech no ktoś mi napisze, dlaczego ja się tutaj zarejestrowałem (jako 4x użytkownik)?
Czy ja się tu mam przedstawić i czy w ogóle to forum zrzesza graczy o różnych skillu czy po prostu paczkę znajomych z jakiejś gry.... na razie nie łapię przesłania...
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2008, 11:33:51 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 12, 2008, 11:39:45 pm »

Jeżeli się zarejestrowałeś, to czemu nie piszesz z konta, tylko jako gość?
Czemu w ogóle o takie rzeczy pytasz innych. Rejestrowałeś się nie wiedząc czemu? Już samo to postępowanie nie ma sensu. Pytanie, czemu to zrobiłeś zadaj sobie, nie nam.

Odpowiadając na drugą część pytania (po kolei):
Czy masz się przedstawić? Jeżeli masz taką chęć i ochotę - jak najbardziej możesz, jednak nic nie jest obowiązkowe.
Tak - forum to "zrzesza" graczy o różnym skillu, a nawet absolutnie bez niego. Słowem jest dla wszystkich, którzy chcą porozmawiać na tematy związane z SC (czego domyśleć się chyba nie trudno).
Paczką znajomych z założenia nie jesteś, ale jako, ze część osób zna się z tego forum już dłużej na pewno można nazwać ich paczką. Jednak tak jak wspomniałem wcześniej - zarejestrować się może każdy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2008, 01:47:47 pm wysłana przez Negro » Zapisane

Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 13, 2008, 07:52:52 pm »

Niegdyś, w mrocznej przeszłości, było to forum, na którym ludzie się nie znali, wszyscy na wzajem sprzeczali się o różne pierdoły i generalnie ostro dywagowali odnośnie wszystkiego co się da, nawet durna kłótnia o wyższości Dragoonów nad Zealotami, potrafiła zająć 10 stron. Niestety to forum zaliczyło mały DÓŁ, baza danych poszła się chędożyć i większość ludzi, którzy powrócili, to tak zwana "Stara gwardia", która poznała się na tym forum i ze sobą grała. Wielu dawnych użytkowników dało sobie spokój, ale też byli tacy, którzy zżyli się z tą stroną i pisali tu nawet, kiedy przestali grać w SC (jak ja), a kiedy Forum, umarło, sprawdzali regularnie co jakiś czas, czy nie wróci.

Widzisz. Teraz siedzi tu głównie właśnie rzeczona "stara gwardia" i każdy powiew świeżości pomógłby to cholerne forum rozkręcić na nowo :>
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 13, 2008, 08:09:45 pm »
Modyfikuj wiadomość

O, jaka ładna wypowiedź:D
Ja nie mam zamiaru kłócić się o to czy lepszy goon czy Zealot (wiadomo, że goon lepszy). Szczerze mówiąc bardziej jestem zainteresowany grą, niż spamowaniem i męczeniem mości moderatorów
a po forum (strony SCA) przede wszystkim spodziewam się znaleźć coś ciekawego do przeczytania odnośnie rozwoju skilla, tak czy siak obserwować ten serwer będę... Czy bardzo się pomylę, jeśli powiem, że SCA to
najpopularniejszy polski serwer n/t SC:BW?

Gotrek: już mnie męczysz, dawno nie widziałem syndromu "zdanie na 4 linijki"...
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2008, 10:43:18 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 13, 2008, 10:40:59 pm »

Hmm, Pyther, nie wiedziałem, że mogę się uważać za członka "starej gwardii" :P. A tak poza tym to ten temat chyba jest do usunięcia.
Zapisane

Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 14, 2008, 12:01:08 am »

A to niby czemu? Jesteśmy w Offtopicu, tutaj nie ma pojęcia "złego tematu, do wypierdzielenia", chyba, że łamie regulamin :P
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 14, 2008, 01:49:37 am »
Modyfikuj wiadomość

Lord_Pyther, tropheus, offtopic tworzycie wy imho.
Ale to nieważne, miło, że ten temat ktoś przeniósł.
Skoro nikt jeszcze mojego topica nie "wypierdzielił" pozwolę sobie spytać, na jakim serwerze gracie (NTC?) i czy jest taka ustalona pora, o której się regularnie zjawiacie i no-life'ujecie; żal ściska cztery litery jak czekam 15 minut na europe i nikt nie dołącza gry; na Abyss byłem, ale tam trudno trafić na kogoś o przeciętnym skillu; aha i czy korzystacie z CL? (Chaos Launcher) - miałem już styczność z serwerem sc2gg, ale trudno się umawiać skoro są takie różnice czasowe, ktoś mi nawet (na złość) uwiecznił moją aktywność http://www.youtube.com/watch?v=szY8udIL6m0 http://www.youtube.com/watch?v=EKNgAT6QEJ4 - tam właśnie wszyscy korzystali z Latenczy Changer. Ogólnie im więcej mi odpiszecie, tym szybciej będę wiedział czy dobrze trafiłem, mam nadzieję, że damy radę coś ugrać...
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 14, 2008, 09:07:54 am »

Tu się raczej nie gra tak codziennie, nawet stara gwardia. :P Swoją drogą stara gwardia to w ogóle już niewiele gra, ludzie z tego forum po prostu dogadują się na GG i pykają kiedy chcą. Chcesz pograć, zrób to samo - możesz nawet spróbować znaleźć stałego sparing-partnera. ;)
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 14, 2008, 01:56:35 pm »

Nie dołączają po 15 minutach na Euro, bo:

a) tworzysz złą nazwę gry (polecana dla ciebie: 1v1 noob albo 1v1 good jak jesteś dobry)

b) nie możesz zwyczajnie zakładać.

P.S. Na ICCupie nie możesz znaleźć nikogo o przeciętnym skillu?! Gracze na poziomie D, D+ i C- są zdecydowanie przeciętni, a C też nie są tak straszni, jak ich malują. :)

P.P.S. Zresztą jak jesteś uwieczniony na filmiku, więc raczej jesteś dobry. :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2008, 02:02:55 pm wysłana przez Euronymous » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 14, 2008, 02:24:13 pm »

WTF? Po przeczytaniu twojego posta powiedziałem brzydkie słowo na "k" dość głośno. Kto powiedział, że SCA to serwer? Czy powiedziałem ci, że zabraniam ci gry ze znajomymi? Możesz pograć z kolegami z SCA, whatever. Jeśli jednak chcesz ot tak sobie pograć z losowymi ludźmi by uczyć się grać, to ICCup to jedyne wyjście. Nawet jak cię D- miażdżą, to długotrwały trening na ICCup poprawi twojego skilla.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #10 dnia: Listopada 14, 2008, 05:22:46 pm »

Tak btw. to grać potrafią koreańscy pro i A+ Korean Toss :P. Poza tym, ja też po przeczytaniu Twojego posta powiedziałem "kur*a". Trafiłeś tu, bo to forum, bo chciałeś popisać, bo chciałeś się umówić z kimś na gre, bo chciałeś się dowiedzieć czegoś nowego o SC.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Listopada 14, 2008, 05:38:44 pm »
Modyfikuj wiadomość

Właściwie to temat można zamknąć... Załóżmy, że już wiem, po co założyłem tu konto. Zarejestruję się na ICCup i poćwiczę z random ppl. Kto nabił posta ten nabił, kto nie nabił - jego strata:P Jakby ktoś chciał poznęcać się nad lamerskim tossem to jestem przeważnie późnym wieczorem do dyspozycji; moje GG 7248368 (jak można do dopiszę do profilu) GL & HF.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #12 dnia: Listopada 14, 2008, 05:39:52 pm »

W offtopicu sie chyba nie dolicza postow, ale co tam :P.
Zapisane

black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #13 dnia: Lutego 10, 2009, 01:49:13 pm »

Niegdyś, w mrocznej przeszłości, było to forum, na którym ludzie się nie znali, wszyscy na wzajem sprzeczali się o różne pierdoły i generalnie ostro dywagowali odnośnie wszystkiego co się da, nawet durna kłótnia o wyższości Dragoonów nad Zealotami, potrafiła zająć 10 stron. Niestety to forum zaliczyło mały DÓŁ, baza danych poszła się chędożyć i większość ludzi, którzy powrócili, to tak zwana "Stara gwardia", która poznała się na tym forum i ze sobą grała. Wielu dawnych użytkowników dało sobie spokój, ale też byli tacy, którzy zżyli się z tą stroną i pisali tu nawet, kiedy przestali grać w SC (jak ja), a kiedy Forum, umarło, sprawdzali regularnie co jakiś czas, czy nie wróci.

Widzisz. Teraz siedzi tu głównie właśnie rzeczona "stara gwardia" i każdy powiew świeżości pomógłby to cholerne forum rozkręcić na nowo :>

Bardzo fajnie opowiadasz ;] Może powiedz cos o początkach strony i forum bo to ciekawe.
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #14 dnia: Lutego 10, 2009, 09:11:29 pm »

black stare forum też było jak zatęchły staw, pewien moderator zwany Gotrekiem straszył wszystkich nowych i tych którzy nowi nie byli... Gotrek to symbol terroru i zgrozy - szacun dla niego! Mimo wszystko, fajnie było na starym SCA. Osobiście bardzo jestem przywiązany do tej strony. Miałem parę miłych i mniej miłych przygód dzięki temu, że pisałem na tym forum, poznałem wielu ciekawych ludzi. Przez tą stronę nauczyłem się pisać^_^.
« Ostatnia zmiana: Września 20, 2009, 09:51:29 am wysłana przez oOldXman » Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »