StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:04:46 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Replaye
| | |-+  [Blue Storm] PvP vs Rico (kolejny B rank xD)
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Ocena replaya
1 - 0 (0%)
2 - 0 (0%)
3 - 0 (0%)
4 - 0 (0%)
5 - 0 (0%)
6 - 0 (0%)
7 - 0 (0%)
8 - 0 (0%)
9 - 0 (0%)
10 - 0 (0%)
Głosów w sumie: 0

Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: [Blue Storm] PvP vs Rico (kolejny B rank xD)  (Przeczytany 6078 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« dnia: Listopada 10, 2008, 08:20:42 pm »

http://www.speedyshare.com/435464524.html

Więc kolejny rep z cyklu PvP vs B rank. :P

Tym razem moim oponentem był forumowicz, Rico. I nie umieszczam tego repa jako zemstę po przegranym BO1 w turnieju. :P umieszczam go tu dlatego, że to całkiem długie i dość ciekawe PvP (z Arbitrami etc.). Myślę, że gra była dość dobra z obu stron. Co tu więcej mówić - po prostu obejrzyjcie. :)

Komentarze z uwagami, co poprawić w mojej pełnej błędów grze mile widziane. Chociaż w sumie przyda mi sie to tylko do końca turnieju. :)

sap: Na przyszłość stosuj się do regulaminu działu, proszę o dołączanie ankiet.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2008, 01:13:16 am wysłana przez Negro » Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 10, 2008, 08:54:22 pm »

Gra jest jak zwykle na dobrym poziomie, lecz wbrew temu co napisałeś, nie jest szczególnie ciekawa. Zaakceptowałem z uwagi na niezłe macro, micro i parę wrednych zagrywek. :) Zamrożenie połowy armii i zawzięte próby unicestwiania expów są godne uwagi.

Ogólna ocena: 7/10
Mechanika: 8/10
Ciekawa: 4/10
Taktyka: 7/10

PS. Czemu tylko do końca turnieju? :P A na rady dla ciebie jestem zbyt kiepski. ;)
Zapisane
HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 11, 2008, 12:05:51 pm »

Rico przegrał bo wg mnie pasywnie grał. Poza dropem, to w ogóle nie zajął się przeszkodzeniem przeciwnikowi.
Wg mnie dobrym posunięciem były by Dark Archony, Feedback (Arbitry) oraz Maelstrom (na tą masę Zealotów).

Gra ogólnie niezła.
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 11, 2008, 02:21:49 pm »

Czy ja wiem? Na duże ilości Zealotów lepiej działają Archony. Z kolei one kosztują dużo gazu, którego nie ma aż tak dużo ze względu na inwestycję w Arbitry. Zwłaszcza, że przez długi czas odcinałem tego expa. Bez tego gazu zabawy pokroju Dark Archonów są niemożliwe.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »