StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 05:52:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Strategie i taktyki
| | |-+  ZERG: Burrow, czy przydatny?
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: ZERG: Burrow, czy przydatny?  (Przeczytany 25523 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #30 dnia: Czerwca 27, 2009, 12:45:52 pm »

Zakładając, że ma już lekcje j. polskiego... :P
Zapisane
be_power
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #31 dnia: Czerwca 27, 2009, 12:47:17 pm »

Aha dzięki  za info zaraz zobaczę regulamin ;d
Zapisane

Life is brutal ... full of zasadzkas :D
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #32 dnia: Czerwca 28, 2009, 01:20:06 pm »

Aaaj sorry be_power, robiłem porządki na moim FTP. Poprawiony link http://www.karold.master.pl/SCrepy/burrow_warto.rep
Zapisane

oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 16, 2009, 04:39:14 pm »

Burrow bardzo dobry na fe tossa na mapie Destiantion. Zakopujesz koło tylnego wejścia, wyskakujesz i jesteś w mainie omijając cannony.
Zapisane
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #34 dnia: Sierpnia 31, 2009, 07:15:09 am »

Najpierw chciałbym przywitać wszystkich, ponieważ jestem nowy i zamierzam pozostać tu przez jakiś czas  ;)

Ja burrow używam używam praktycznie tylko w przypadku, gdy toss gra Reavery, żeby zastawić pułapkę na Shuttle. Czasem też dla zabawy zagram jakieś burrow speedlingi na tossa, ale to tak totalnie 4 fun. Jak mi się w czasie gry gdzieś krzywo kliknie i się ten nieszczęsny burrow zrobi, zakopuje sobie kilka lingów w kluczowych miejscach mapy i mam takie zergowe Observery :D Widziałem to zagranie też u kilku innych osób (nawet lepszych ode mnie), tylko oni robili świadomie tego burrowa. A co do tego używania na destination to moim zdaniem lepszym wyborem jest zagranie szybszych Lurkerów, jednym takim przemyconym Lurkerem można zdziałać, wiele, wiele więcej, niż paroma lingami bez speeda.


Der_SpeeDer: ja również witam, i upraszam, aby przykładać większą wagę do poprawnej interpunkcji oraz pisać nazwy jednostek z dużych liter.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 12:35:37 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »