StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 11:42:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Fabuła
| | |-+  Wymyślona Fabuła
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Wymyślona Fabuła  (Przeczytany 10452 razy)
foxiu
Level 1-3
*
Wiadomości: 2



« dnia: Listopada 05, 2008, 09:54:38 pm »

Hejka wszystkim. Może i taki temat to mały offtop ale moglibyśmy wymyślić własną fabułę do SC2 :)

Zabawa jest prosta. Jedna osoba zamieszcza sześć zdań o fabule a następna osoba znowu sześć itd.
Odstępstwa od własnych urywków fabuły nie mogą być mniejsze niż trzy urywki innych osób

Dobra niech ktoś zacznie, bo ja nie mam pomysłów. :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:14:24 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 13, 2008, 08:11:29 pm »

Spychi, jak to tam szło z ta grotą z trailera, w której miało wszystko się rozegrać? XD :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:14:56 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 24, 2008, 02:54:42 pm »

Spyhi, jak to tam szło z ta grotą z trailera, w której miało wszystko się rozegrać? XD :D

No ale kto miał rację? Tak w ogóle to mnie to zastanawia czemu (mając tyle inteligentnych mózgów na forach internetowych) tylko ja wpadłem na trop prawdziwego scenariusza, a teraz to wszyscy powielają xD.
Musiałbym tych postów poszukać, bo są stare jak świat.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:15:53 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 24, 2008, 03:52:01 pm »

No ale kto miał rację? Tak w ogóle to mnie to zastanawia czemu (mając tyle inteligentnych mózgów na forach internetowych) tylko ja wpadłem na trop prawdziwego scenariusza

Na to pytanie istnieje prosta odpowiedź, tylko że nie wolno obrażać innych użytkowników, więc ci nie przytoczę...
Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #4 dnia: Maja 28, 2009, 04:12:19 pm »

No i co z tą fabułą?? :D

Sorka za offtop
Zapisane

And that's to say "thank you".
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #5 dnia: Sierpnia 28, 2009, 01:17:46 pm »

Powinienem pokasować wszystkie posty w tym temacie, bo żaden nie ma z nim nic wspólnego.

Temat miał być o prognozowanej fabule drugiej odsłony StarCrafta, więc rozmawiajcie o niej właśnie, a nie o swoich prywatnych spostrzeżeniach nie na temat.
A jeśli w najbliższym czasie nikt się nie wypowie, to rzeczywiście skasuję zbędny offtop.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #6 dnia: Sierpnia 28, 2009, 04:09:26 pm »

Powiedzmy, że zacznę, bo chociaż już częściowo znamy fabułę SC to to może być jednak fajna zabawa :P.

Pięć lat później od zakończenia jedynki, kosmiczna wojna pomiędzy tytanami trwa! I choć bohaterowie próbujący zmienić przebieg tych wojen tymczasowo zeszli ze sceny to ludzie i obcy dalej masowo giną. Po czasie okazało się, że nie ma żadnej nadziei na przetrwanie, Zergowie okazali się być zwycięzcami. W ostatniej chwili przed atakiem na wszystkie ludzkie kolonie na drodze Zergów, paskudy się wróciły na swoją ojczystą planetę. Wezwane na pomoc przez swoją Królową, przybywają aby zmiażdżyć intruzów. Intruzami są Jim, paru Protossów, Mrocznych Templariuszy oraz Reksio (piesek - pupil Jima Raynora :P).

To taka szybka wersja ;D, instant - wymyślona w trzy minuty. Prawdę mówiąc nigdy się nad fabułą nie zastanawiałem. Pomyślałem sobie, że co dadzą będzie dobre, więc jedynie muszę cierpliwie czekać...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2009, 11:08:39 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane

Paul
Level 2-1
*
Wiadomości: 5


Entaro Adun!


« Odpowiedz #7 dnia: Września 24, 2011, 08:37:18 pm »

Protossi giną w walce, Reksio jest poważnie ranny, Kerrigan bierze go na swoją stronę  ( Biedny pies :'( ) a Raynor... Raynor walczy dalej.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »