StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 06:36:34 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Witam!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Witam!  (Przeczytany 14463 razy)
Trubec
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« dnia: Listopada 28, 2011, 04:03:15 pm »

Witam wszystkich forumowiczów i fanów gry StarCraft:Brood War.

Zacznę może od krótkiego opisu swojej osoby. W StarCraft'a gram dość długo, ale nieregularnie. W zasadzie więcej jest przerw niż grania, ale ma to swoją zaletę, bo zawsze miło mi się wraca do tego tytułu. Moją ulubioną rasą jest Zerg (od momentu, w którym zagrałem w demo SC), ale ostatnio często gram na Randomie. Swoje pierwsze kroki w grze przez internet stawiałem na BattleNet'cie, ale próbowałem też swoich sił na iCCup'ie. Aktualnie z uwagi na brak czasu najczęściej gram z komputerem, ale używam zmodyfikowanych skryptów, które zdecydowanie polepszają ekonomię komputerowego przeciwnika, a także kompozycję wojsk, ich ilość oraz sposób przeprowadzania ataków. Gra nadal daje mi dużo frajdy, a w każdej chwili mogę ją spauzować lub zapisać i wrócić do niej później.

Stronę  SCArea przeglądam od 2008r. Ostatnio forum jest trochę ospałe, ale mam nadzieję, że uda mi się je trochę rozruszać. W końcu jest to chyba ostatni polski bastion SC:BW.

Pozdrawiam,
Trubec

EDIT: Literówki.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2011, 06:01:58 pm wysłana przez Trubec » Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 28, 2011, 04:56:07 pm »

Witamy, bardzo miło poznać. :] Ta strona jest o tyle magiczna, że nie umiera, tylko śpi w nieskończoność. Przyda się twoje rozruszanie.
Znasz jakieś skrypty do komputera, które działają na multiplayer?
Zapisane
Trubec
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 28, 2011, 06:09:31 pm »

Wszystkie skrypty, z których korzystam działają na multi.  ;)
Należy jednak pamiętać, aby każdy z graczy korzystał dokładnie z tego samego skryptu.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 28, 2011, 06:16:52 pm »

Te, których próbowałem, też podobno miały działać, ale gra crashowała się po starcie.
Zapisane
Trubec
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 28, 2011, 06:55:51 pm »

Z jakich skryptów korzystałeś?
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 28, 2011, 08:15:46 pm »

BWAI chyba... mówi ci to coś? A ty z jakich korzystasz?
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 29, 2011, 04:23:29 am »

Siema! Ostatni bastion SC BW? Bardziej jak dryfujący po sieci statek widmo z pradziejów. Cieżko powiedzieć "baw się dobrze", zbyt wiele hucznych burz mózgów nie mamy, ale "baw się dobrze" :).
Zapisane

Trubec
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 30, 2011, 06:00:30 pm »

BWAI chyba... mówi ci to coś? A ty z jakich korzystasz?
Korzystam z tych samych skryptów, a konkretniej z najnowszego launchera.. Stronę projektu znalazłem ponad 3 lata temu i od tamtej pory nie miałem żadnych problemów. Na LAN-ie grałem nie dalej jak parę miesięcy temu.

Siema! Ostatni bastion SC BW? Bardziej jak dryfujący po sieci statek widmo z pradziejów. Cieżko powiedzieć "baw się dobrze", zbyt wiele hucznych burz mózgów nie mamy, ale "baw się dobrze" :).
Windo, nie widmo, ale jednak statek. Polskie forum SC Battlenet.pl niby jest żwawsze, ale poziom wypowiedzi niektórych użytkowników woła o pomstę do nieba, że o poprawnej polszczyźnie nie wspomnę. Tutaj przynajmniej macie strażnika poprawnej pisowni.  ;)
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 02, 2011, 09:53:38 am »

Tego, ehm cóż, ten strażnik się jakby zwinął, ale jego krwisto czerwone uwagi pozostaną w naszych sercach na wieki ;D!

Czemu Twój awatar to Drone? Miałem już wcześniej zapytać. Drony są w porządku, nie żebym znał jakiegoś (:-X...), ale mogłeś wybrać większą paskude, albo chociaż symboliczną larwkę?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2011, 04:18:58 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 03, 2011, 05:55:47 pm »

Tego, ehm cóż, ten strażnik się jakby zwinął, ale jego krwisto czerwone uwagi pozostaną w naszych sercach na wieki ;D!

Cytuj
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 16:18:58 wysłana przez Gotrek »
Jasne, że się zawinął.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 03, 2011, 05:55:55 pm »

Cytuj
« Ostatnia zmiana: Wczoraj o 16:18:58 wysłana przez Gotrek »

Xman, on nie śpi <ok>

Witaj Trubec!

EDIT: Tro, Ty usuń ten post.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2011, 06:43:01 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 04, 2011, 12:57:36 am »

Widziałem to zaraz po tym kiedy się to pojawiło. Miałem coś odpisać, ale stwierdziłem, że lepiej będzie jak już nic nie powiem... albowiem Gotrek jest wszechobecny i wszechmocny, strzeżmy się! Zło i moderatorzy nigdy nie śpią! <zimny powiew, zły śmiech, czerwony wpis>

Ten post to już trzeci pod rząd off-topic. Do trzech razy sztuka, ciekawe co mogłoby się stać z czwartą osobą?
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 04, 2011, 04:28:22 pm »

Ciekawe, kiedy nasi "wszechmocni" zrobią działy do SC2, bo ta beta i zapowiedzi ciągle straszą na forum.

Swoją drogą to głównie Der_SpeeDer naprawiał posty, a Gotreka nie było widać ostatnimi czasy.


Der_SpeeDer: tu też byłem i posta naprawiłem :P.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2011, 12:48:27 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Trubec
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 04, 2011, 09:50:55 pm »

Czemu Twój awatar to Drone? Miałem już wcześniej zapytać. Drony są w porządku, nie żebym znał jakiegoś (:-X...), ale mogłeś wybrać większą paskude, albo chociaż symboliczną larwkę?

Dronki są po prostu słodkie.  :D Zresztą mój nick oznacza po czesku/słowacku truteń, czyli drone po angielsku.  ;)

Mnie za to zastanawia coś innego. Jak wiadomo trutnie to lenie - siedzą w ulu żrąc i śpiąc na przemian, i tylko jeden z nich się "napracuje" przy zapładnianiu matki pszczelej. Skąd w takim razie właśnie taka nazwa dla Dron, które są przecież pracowite?



Ciekawe, kiedy nasi "wszechmocni" zrobią działy do SC2, bo ta beta i zapowiedzi ciągle straszą na forum.

Swoją drogą to głównie Der_SpeeDer naprawiał posty, a Gotreka nie było widać ostatnimi czasy.


Der_SpeeDer: tu też byłem i posta naprawiłem :P.

Mnie tam SC2 nie wzrusza, bo jest o nim pełno informacji w necie. Pewnie by się nawet znalazła jakaś polska strona lub forum. Za to o SC:BW w polskim internecie jest tyle co kot napłakał.

Właśnie mi chodziło o kolegę Der_SpeeDer.  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2011, 12:49:06 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 05, 2011, 04:53:23 pm »

Co do SC2 i działów na forum - wypowiedzcie się tutaj http://forum.scarea.pl/index.php?topic=656.new#new
Gotrek mnie powiadomił, że faktycznie jakieś nowe działy by się przydały.

A nowego forumowicza witam serdecznie, tudzież gorąco :)
Dziękujemy za dobre słowa o SCA, polecamy się na przyszłość (ciemną i nieokreśloną, ale zawsze jakąś).
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »