StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:58:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Sprzęt do SC2
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Sprzęt do SC2  (Przeczytany 8990 razy)
chrisboss
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« dnia: Października 24, 2011, 02:57:31 pm »

   
Hej, witajcie.

Jestem amatorem, ale za to wiernym fanem serii Starcrafta już prawie 10 lat. <spacja>Obecnie gram w srebrnej lidze na starym i lipnym sprzęcie - zarówno myszka jak i klawiatura. <spacja>Często gram po ciemku, dlatego chciałem kupić sobie podświetlaną klawiaturę i natknąłem się na takie produkty:

http://razershop.pl/p16,razer-marauder-starcraft-ii-wings-of-liberty-edition.html

oraz

http://gamingland.pl/p41,mysz-razer-spectre-starcraft-ii-wings-of-liberty-edition.html

Wiem że oba produkty są strasznie drogie, ale mam możliowść tańszego ich załatwienia.<spacja>Moje pytanie brzmi czy warto wydać kasę na tego rodzaju sprzęt.<spacja>W sumie myszka chyba nie ma niczego nadzwyczajnego w sobie, ale liczę, że klawiaturę można wykorzystać dobrze do bindowania różnego typu funkcji w grze. Krótko mówiąc chciałbym poznać Wasze opinie osób (?), które być może posiadają taki sprzęt. Jak się sprawuje i czy jesteście zadowoleni.
Z góry dziękuję za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2011, 07:30:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #1 dnia: Października 24, 2011, 04:35:55 pm »

Razer słabych rzeczy raczej nie wypuszcza na rynek, więc jeśli nie przepłacisz za gryzonia i klawiaturę, to śmiało. ;) Z tego podświetlania było trochę śmiechu na forach, ale skoro uważasz, że ta funkcja jest dla Ciebie - też śmiało. Co do bindowania makr lub innych rzeczy - w casualowej grze czemu nie, choć panuje pewne przekonanie, że to drobne oszustwo. Tyle, że nikt Cię za to ścigał przecież nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2011, 07:30:21 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #2 dnia: Października 24, 2011, 04:49:08 pm »

Z tym ściganiem to bym uważał. Generalnie odpowiedzieli ci koledzy na starcraft2.net.pl, tyle, że ty tego podświetlania szukasz. Ale nie wiem czy przy takim kamperstwie (gra po ciemku) będzie ci odpowiadał ten skok klawiszy, zgaduję, że nie są najcichsze. :)
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2011, 07:30:34 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »