StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 06:49:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Starcraft Area zdechło
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Starcraft Area zdechło  (Przeczytany 38107 razy)
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #15 dnia: Października 16, 2011, 07:38:46 pm »

No to faktycznie może być ciężko z tym Blizzconem. A co do reszty - tego jest już pełno, na niszę rynkową to mi to nie wygląda :P dlatego po prostu mam wątpliwości co do sensowności przedsięwzięcia.
Rzecz w tym, że każdy chce zaglądać na jedną stronę StarCrafta i mieć wszystko co jest jakkolwiek związane ze StarCraftem w zasięgu jednego kliknięcia. Równie dobrze można by powiedzieć, że jest już kupa innych for i wszystkie strony mają nagłówki - więc po co to nam?

Prawdopodobnie będę oglądał najbliższy Blizzcon, mam dobrego kompa, więc nie powinno być problemu z klatkami... brakuje mi tylko dobrego programu do nagrywania. Potem można to przemielić w VirtualDubie. Dalej nie mam pojęcia co, ale jest początek :). Już kiedyś próbowałem coś takiego zrobić i to była porażka, ale może gdyby tym razem ktoś się podzielił ze mną swoim doświadczeniem w nagrywaniu... Istnieje taka opcja!

PS: Żeby nie było, nagranie Blizzconu i opisy paru jednostek niczego nie zmienią, potrzeba więcej.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #16 dnia: Października 16, 2011, 08:45:47 pm »

Tia, turnieje 4fun. ;) Może następny fansite tournament? :D
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #17 dnia: Października 16, 2011, 11:16:08 pm »

Co do turniejów, potrzeba urozmaicenia i czegoś niecodziennego. Na przykład, wygrywa to zniszczy dziesięć robotników przeciwnika, albo można tylko rekrutować Marines i budować tylko bunkry.
Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #18 dnia: Października 16, 2011, 11:39:14 pm »

Chętni którzy mają trochę (dużo) wolnego czasu i samozaparcia - skontaktujcie się ze mną przez maila, gg lub PW. Oczywiście jeśli chcecie. Robota na pewno się znajdzie ;)
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #19 dnia: Października 17, 2011, 02:26:21 am »

Od święta mogę pomóc w czymkolwiek, ale nie warto wysyłać PM. Nauczyciele i rodzice bardzo mocno dokręcają mi śrubę.

Więc jaki jest plan? Darmowe patyczki po lodach z logo StarCraft Area ^_^?
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #20 dnia: Października 17, 2011, 03:29:38 pm »

Uuu to tak nie będzie, nauczyciele faktycznie dokręcają śrubę i jeśli ja nie mam dużo wolnego czasu, to wątpię, że ktoś ma. Jeśli już to dużo osób z jakimkolwiek czasem, a nie kilka z dużą jego ilością.
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #21 dnia: Października 17, 2011, 08:51:13 pm »

Z tymi turniejami to może w umsy typu Sand Castle Wars?
Zapisane

And that's to say "thank you".
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #22 dnia: Października 17, 2011, 09:39:52 pm »

Dobra, widzę, że kreatywności nie brak, ale trzeba jakąś ekipę poskładać. :) Potem dopracujemy te patyczki od lodów i resztę.
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #23 dnia: Października 17, 2011, 11:45:16 pm »

W ciągu kilku dni rozkład Blizzconu zostanie opublikowany. Wtedy będę wiedział czy wykupie bilet, jeżeli tak to na pewno wszystko nagram drugiego dnia, bez lagów i takich tam. Tylko ktoś mi musi powiedzieć jak takie coś zrobić...

Cały przyszły tydzień mam wolny od collegu! Bahaha ;D! Będę miał więcej wolnego czasu. Być może będę mógł dogrzebać się do edytora map i poczynić parę usprawnień w ustalonej mapie. Na przykład, jedyne dostępne jednostki to x5 Marinesów i SCV. To taka mała propozycja, niby ladderowa gra, a jednak nie :P...

Proszę o konkrety, co robić dalej? Potrzebny nam generał! sap mianuje cię generałem! Wydaje się, że masz w tym temacie najwięcej do powiedzenia.

...Nie ma sprzeciwu? Świetnie! Jak operacja Patyczki-Po-Lodach-Area się nie uda to wiecie kogo winić >_>.

PS: Doszedłem do wniosku, że może powinienem zmienić awatar. To by chyba pomogło temu forum :D.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #24 dnia: Października 18, 2011, 02:32:17 pm »

Weź się. :) Ja tu mam zajęcia... szkołę! Chcę być tylko prawą ręką generała. :D
Awatar to twoja sprawa, nikt zdrowy na umyśle nie weźmie tego do siebie.
Podoba mi się pomysł z chorymi turniejami, ale wątpię, że będzie duże zainteresowanie. Potrzeba przede zebrać jakąś stałą drużynę redakcyjną do newsów i aktualizacji, a także organizacji tych eventów. Z konkretów to chciałbym dokończyć opisy jednostek/ras z SC i to samo zrobić do SC2, w newsach informować o e-sportowych nowinkach z SC2 i jakieś wieści od dziadka Brood Wara, dopóki będzie dawał znaki życia, a także wszystko inne, co nam się trafi.
Wątpię, że zdołamy w najbliższym czasie zrobić turniej z nagrodami. :P Na razie casualowe oraz udziwnione, jak było wspomniane, z obu odsłon gry.
Zapisane
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #25 dnia: Października 18, 2011, 03:16:19 pm »

Sap, możesz zaczynasz pisać teksty ;P
Nie widzę żadnych przeszkód. Jeśli napiszesz coś o jednostkach/rasach albo jakiegoś newsa to na pewno umieszczę go na SCA. Tyle mogę zaoferować ze swojej strony. Zachęcę też adresem mailowym który możecie otrzymać w postaci nick@scarea.pl.
Inni chętni również mogą pisać. Tylko proszę o artykuły bez błędów :)
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #26 dnia: Października 18, 2011, 03:45:50 pm »

Super, jutro zacznę, ale oczywiście nie zrobię tego tak dobrze, jak wy... :D
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #27 dnia: Października 18, 2011, 10:17:39 pm »

Będę oglądał ten Blizzcon, mogę nagrać. Potrzeba mi jedynie jakiegoś dobrego programu do nagrywania, mówiłem już o tym. Więc jakieś rady od doświadczonych Streamerów?

O i jeszcze, pomyślałem że SCA mogłoby być bardziej otwarte na cudzoziemców? Może jakaś mała sekcja w której można rozmawiać po angielsku? Nie wiele a jednak zawsze coś? Osobiście uważam, że sekcja dla obcokrajowców to kiepski pomysł, ale jakoś na pewno da się wypłynąć na pełne morze.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #28 dnia: Października 18, 2011, 10:57:13 pm »

Wszystko dałoby się zrobić, potrzebne są jedynie ręce do pracy - sam raczej nie wyrobię, szczególnie że w kwestii sc2 dzieje się naprawdę bardzo dużo (zapowiedzi HOtS, MLG, GSL, IPL i masa, masa innych turniejów). Dlatego jeśli komuś jeszcze zależy na rozkręceniu całości, niech da znać, przygotuje jakieś materiały i można zacząć działać. Ja jestem na tak.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #29 dnia: Października 19, 2011, 12:33:09 pm »

Największą bolączką strony jest to, że jest skarbnicą wiedzy o "jedynce" ale inne strony mają dużo więcej info o części drugiej. Jednocześnie większość opisów jednostek na innych stronach jest albo bardzo skrótowa, albo niezmieniana mimo patchy, więc mamy tutaj wielką niszę do wypełnienia. Chętnie wezmę się za robienie jednostek Terran z SCII. Mam nadzieję że uda mi się utrzymać tempo jednego opisu tygodniowo (żeby były tak długie i merytoryczne jak te ze SC:BW). Nowinek ze świata e-sportu raczej spisywać nie będę, słabo się w tym orientuję.

A jak się nie uda.. Cóż, przynajmniej nie będzie można powiedzieć że nie próbowaliśmy ;).
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
« poprzedni następny »