StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:40:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft Area
| |-+  SCA - pytania i sugestie
| | |-+  Starcraft Area zdechło
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Starcraft Area zdechło  (Przeczytany 38216 razy)
R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« dnia: Października 14, 2011, 01:21:38 pm »

No cóż, przejrzałem naprędce stronę główną, zobaczyłem że ostatni news jest z marca, Lukin był tutaj ostatnio na początku roku... Trochę szkoda że pierwsze forum na którym zacząłem się częściej udzielać skończyło w taki sposób.

Może jeszcze da się coś zrobić? Poprzednie forum było z tego co pamiętam całkiem żywotną społecznością, do tego dyskusje były bardziej merytoryczne niż na forum battlenet. Trzeba by "tylko" zebrać ekipę do ogarnięcia działu newsów i próbować jakoś rozreklamować serwis.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Października 14, 2011, 01:29:48 pm »

Hahaha... Chwila, ty mówisz poważnie? :D
Nigdy nie jest za późno. Trzeba tylko zastanowić się dobrze, czy to ma sens. Czy ta strona jest potrzebna komuś innemu niż nam z sentymentu?
Jeżeli chcesz, masz mój topór.
Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #2 dnia: Października 14, 2011, 02:36:08 pm »

Strona umiera, tak jak Starcraft. Jeśli skrzykniesz więcej graczy SC2, to będą pisać, tak myślę.
Mój topór też masz... ale czy będzie o czym dyskutować? Zarzuć tematem, a ja będę pisał. Z tym, że w SC już nie gram, a w SC2 jeszcze nie, więc pasuje mi tylko offtop :P
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #3 dnia: Października 14, 2011, 07:25:45 pm »

Strona może i by żyła, gdyby byli chętni do pisania newsów, w szczególności znający htmla. A jeśli ktoś zna się na administrowaniu serwisem internetowym oraz zna język PHP to mogę dać dostęp do serwera, aby ktoś coś podziałał. Ale jak widać forum oraz stronę przeglądam i to prawie codziennie. Tylko nie jestem na bieżąco, gdyż SC2 mnie jakoś nie interesuje. Jeśli ktoś by chciał pomoc to proszę o kontakt. Zawsze można mi wysłać newsa do opublikowania (tylko gotowy czysty tekst, a nie link do czegoś, bo nie chce mi się bawić w jego przygotowywanie) i na pewno go umieszczę.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #4 dnia: Października 14, 2011, 07:52:59 pm »

Czy strona to tylko newsy... newsów ze świata e-sportu jest masa na innych serwisach, więc nie mamy takiej "misji" do spełnienia, bo czytelnicy sobie poradzą. Trzeba coś jeszcze wymyślić. :)
No i dokończyć artykuły na stronie dotyczące StarCrafta, a także zrobić analogicznie z SC2.
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #5 dnia: Października 15, 2011, 03:46:01 pm »

To jest fakt, artykuły o Sc2 są... no właśnie ^^.
Zapisane

And that's to say "thank you".
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #6 dnia: Października 15, 2011, 06:04:48 pm »

To, kto chętny? Nie znam HTML i PHP w stopniu zaawansowanym, więc zostawimy to chyba Lukinowi.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #7 dnia: Października 15, 2011, 09:07:13 pm »

Forum trzeba przede wszystkim rozkręcić. Teraz głównie się piszę o Sc2, a tutaj wciaż działy o zapowiedziach.  Wystarczy przerobic działy, parę osób zaczęło by coś pisać i wtedy powinno się forum rozwinąć.

Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Października 15, 2011, 09:57:55 pm »

I mój łuk! (chwila! brakuje mi strzał?)

Tylko, że... SCA i tak jest trupem, a fakt, że ktoś tu wciąż zagląda sprawia, że jest nawet chodzącym! Jak sprowadzicie graczy SC2 to zabraknie graczy BW. Tak czy owak, SCA nie będzie takie jak kiedyś było. To, że nasza garstka niedobitków będzie tu zaglądać codziennie nie zmieni nic, a nic.

Przypuśćmy, że nie zależy nam na odzyskaniu starego forum tylko na wskrzeszeniu marki. Najlepszym wyjściem były by turnieje, nawet bez nagród, więcej o SC2 i o wiele bardziej rozwinięty kanał na YouTube. Niestety nie ma ludzi, którzy mogli by to zrobić. Powstaje so called błędne koło :-X.

PS: Błędem była kompletna zmiana layoutu strony na SC2-podobną skoro prawie nikt nie gra tu w SC2. Nie ma prawie nic na temat SC2, a na stronie głównej wciąż jest bzdurny nagłówek "=> BETA <=". To może zmylić człowieka...
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2011, 10:05:44 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #9 dnia: Października 16, 2011, 09:56:47 am »

Tak, ale to podpada pod aktualizację. Nie ma ludzi? A co byś chciał zrobić z tym YouTube?
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #10 dnia: Października 16, 2011, 11:20:39 am »

Strategie, poradniki, solucje, pokazówki UMSów z komentarzem, jak możliwe to wywiady. Filmy z turniejów (o których już wspomniałem), być może soundtracki, a nawet nagrania z Blizzconu z polskimi napisami.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #11 dnia: Października 16, 2011, 11:28:28 am »

No to faktycznie może być ciężko z tym Blizzconem. A co do reszty - tego jest już pełno, na niszę rynkową to mi to nie wygląda :P dlatego po prostu mam wątpliwości co do sensowności przedsięwzięcia.
Zapisane
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #12 dnia: Października 16, 2011, 11:40:16 am »

To, kto chętny? Nie znam HTML i PHP w stopniu zaawansowanym, więc zostawimy to chyba Lukinowi.
Powiedzmy że to nie jest przeszkodą, możesz wysłać czysty tekst w notatniku, a ja go już sam obrobię, bo to aż tak dużo czasu nie zajmuje.
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #13 dnia: Października 16, 2011, 02:47:15 pm »

Jestem chętny do opisywania jednostek, ras i temu podobnych, a także jakieś newsy e-sportowo/patch'owe.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #14 dnia: Października 16, 2011, 06:44:14 pm »

I mój łuk! (chwila! brakuje mi strzał?)

Tylko, że... SCA i tak jest trupem, a fakt, że ktoś tu wciąż zagląda sprawia, że jest nawet chodzącym! Jak sprowadzicie graczy SC2 to zabraknie graczy BW. Tak czy owak, SCA nie będzie takie jak kiedyś było. To, że nasza garstka niedobitków będzie tu zaglądać codziennie nie zmieni nic, a nic.

Przypuśćmy, że nie zależy nam na odzyskaniu starego forum tylko na wskrzeszeniu marki. Najlepszym wyjściem były by turnieje, nawet bez nagród, więcej o SC2 i o wiele bardziej rozwinięty kanał na YouTube. Niestety nie ma ludzi, którzy mogli by to zrobić. Powstaje so called błędne koło :-X.

PS: Błędem była kompletna zmiana layoutu strony na SC2-podobną skoro prawie nikt nie gra tu w SC2. Nie ma prawie nic na temat SC2, a na stronie głównej wciąż jest bzdurny nagłówek "=> BETA <=". To może zmylić człowieka...

Forum jest łatwo wykrywalne przez google i ciągle jest dość sporo gości (np. teraz 10). O BW już też się mało co pisze, więc  działy SC2  wiele by nie zmieniły w tej kwestii. Co innego samo SC2, pewnie sporo ludzi wchodzi, spojrzy na działy, stwierdzi że forum wymarłe i idzie szukać dalej.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
« poprzedni następny »