StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 06:22:58 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Mapki, kampanie
| | |-+  Kampania by Zardon 3 (finał)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Kampania by Zardon 3 (finał)  (Przeczytany 20991 razy)
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 18, 2013, 10:02:57 am »

Łeeee, miałem nadzieję, że po takim czasie będę mógł ściągnąć poprawioną wersje...
Trudno i tak sobie pogram bo mam 3 godziny wolnego czasu :)
Zapisane

And that's to say "thank you".
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 19, 2013, 11:07:34 am »

Nie zapomnijcie o skomentowaniu kampanii ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2013, 11:49:08 am wysłana przez Zardon » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 25, 2013, 08:56:34 am »

Najbardziej podobał mi się motyw ze znajdowaniem zapisków Młota i ukryta misja terran, pytanie przy ghoscie, czy jest jakiś uzdolniony. Takie smaczki są ok :). Chociaż finał, żeby zabić najemników Durana i póżniej chyba zergi Gehta i Terran kontrolowanego Ansteada ciągle mam do zaliczenia xd.

Jesten naprawdę pozytywnie zaskoczony poziomem i rozmachem Twojej kampanii, dobra robota.

Z poważniejszych błędów: w misji, gdzie z Raynorem niszczymy Zergi i przy okazji szukamy tych zapisków: Zergi tłuką się ze sobą, czy tak miało być?

Misja z Dark Archonem: wystarczy przejąć cokolwiek i po prostu przejść przez te bunkry (wcześniej neutralizujemy czołg) potem na górke defilera i już:).
Defiler informuje nas o przemieszczeniu się Ansteada, nawet jeżeli wcześniej już go przejąłem.
Zapisane

And that's to say "thank you".
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 25, 2013, 10:08:23 am »

Cytuj
Z poważniejszych błędów: w misji, gdzie z Raynorem niszczymy Zergi i przy okazji szukamy tych zapisków: Zergi tłuką się ze sobą, czy tak miało być?

Tak miało być. Uznałem, że ciekawym motywem będzie walka z "dzikimi" szczepami Zergów, które wyżynają się między sobą.

Cytuj
Misja z Dark Archonem: wystarczy przejąć cokolwiek i po prostu przejść przez te bunkry (wcześniej neutralizujemy czołg) potem na górke defilera i już:).
Defiler informuje nas o przemieszczeniu się Ansteada, nawet jeżeli wcześniej już go przejąłem.

Nie przewidziałem tego :)


Dzięki za grę i komentarz. Cieszę się, że Ci się podobała kampania.
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #19 dnia: Stycznia 26, 2013, 02:36:34 pm »

Będę w tym poście wrzucał wszystko co mi się napatoczy:

Misja 1:
Zasadzka z reaverem - overlord pozostaje niebieski (nie daje detekcji).

Gotrek: spiesz się powoli.
Nie musisz poprawiać takich postów, bo zawsze to robię w trakcie ^^.

Misja 2: T
Tutaj pierdółka: szare drugie ulepszenia dla lotnictwa (nie można mieć Fleet Beacon, ale ulepszenie niby jest)

Misja 3:
Nasa czołgów i marines bez stormu ani reaverów jest ciężka do przebrnięcia xd.
Misja poboczna, zniszczyłem nawet 4 CC i nic...
Przydałby się licznik tych StarPortów i być może jakiś znacznik gdzie są, bo teraz sprowadza się to do "zniszcz bazy 3 terran"
wydaje mi się, że powinno się mówić 'szutle" a nie "szutly' (shuttle'y, dziwnie to trochę wygląda)

Dlaczego Dark Archony w drugiej misji mają tylko feedback, a dalej nie ma mind control? Flota Zeratula, a więc Dark Templarów powinna mistrzowsko się nimi posługiwać, a nie być wręcz upośledzeno w tej dziedzinie. Taka moja opinia. Rozumiem, że nie chcesz, żeby przejmować hybrydy, ale w misji, w której trzeba niszczyć StarPorty?

Misja 4 (na Shakuras):
Od rozmowy z Gehtem napisy lecą za szybko i są widoczne za krótko (briefing)
Początek misji... chciałeś zrobić coś fajnego, ale wyszło to po prostu nieładnie. Zergi mogłyby wykopać się z kilku dziur, a nie jednej, latające jednostki pojawiające się od tak po prostu... budynki tam samo... wygląda to słabo. Spawning pool się nie pojawił i wyświetlił się błąd, nie podoba mi się to.
Ja bym zrobił tak, że ekran przestawia się na mówiącego zealota, wykopują się Zergi(z kilku dziur!) i jednostki latające przylatują, ekran na mówiącego gdzieś dalej Zeratula (pojawiają się budynki) i znowu na lokację Nexusa.
Przynajmniej to wszystko nie pojawiłoby się "z tyłka"
Co dokładnie dzieje się po otwarciu Warp Gatów? u Mnie niestety nic :(
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2013, 02:19:41 pm wysłana przez SirRaspberry » Zapisane

And that's to say "thank you".
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #20 dnia: Stycznia 26, 2013, 09:23:20 pm »

Cytuj
Nasa czołgów i marines bez stormu ani reaverów jest ciężka do przebrnięcia xd.

Stosuj taktykę. Dragoony odciągają piechotę (czołgi przechodzą na Siege Mode), po czym Dark Templar rozbijają czołgi. Najlepiej jeszcze wtedy wrócić do Dragoonów i mieć pod ręką Dark Archona - Mealstormem w piechotę i bitwa wygrana prawie bez strat.

Resztę błędów dzielnie przyjmuję na klatę. Mea Culpa.

Cytuj
Dlaczego Dark Archony w drugiej misji mają tylko feedback, a dalej nie ma mind control? Flota Zeratula, a więc Dark Templarów powinna mistrzowsko się nimi posługiwać, a nie być wręcz upośledzeno w tej dziedzinie. Taka moja opinia. Rozumiem, że nie chcesz, żeby przejmować hybrydy, ale w misji, w której trzeba niszczyć StarPorty?

W każdej misji z Hybrydami masz Mind Control, ale przejąć i tak ich nie możesz (tzn możesz, ale na około sekundę). W drugiej misji faktycznie mogłem dać im wszystkie umiejętności. Tym bardziej, że misja wcale nie jest taka prosta.

Co powiesz o fabule?
Moim celem było wrzucenie dużo, ciekawych z założenia, wątków i alternatyw oraz umieszczenie odnośników do moich poprzednich kampanii. Rozumiem, że nie każdy wątek może się podobać, ale chciałbym usłyszeć Twoje zdanie na ten temat.

EDIT: grałem dzisiaj w tą misję na Korhalu. Próbowałeś przejąć Raynora? Myślałem, że znajdę kolejny błąd, a tu miła niespodzianka :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2013, 11:25:31 pm wysłana przez Zardon » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #21 dnia: Stycznia 27, 2013, 02:11:04 pm »

Fabuła jest fajna, bardzo mi się podoba. Więcej pomysłów na ostatnią misję nie miałeś? jak do tej pory doszedłem tylko do 3, człowieku trzeba mieć zdrowie do tej kampanii mówię Ci :). Trudna, denerwująca i fajna, bo jak już się przejdzie misję to jest cholerna satysfakcja.
Akurat mam sesję, więc chyba przejdę wszystkie ścieżki ;).
Ostatnia misja, gdzie "próbujemy zabić Durana" jest trochę za prosta, moim zdaniem przynajmniej. Po takich kobyłach jakie były przed nią to był przyjemny spacerek xd.
Dobry bajer, bo ile razy by nie przechodzić tej kampanii, za każdym razem jest inna, naprawdę dobra robota, ale popraw te niedoróbki.
Zabijanie Gehta 4 razy całkiem ok. Taka deewolucja :D. Mam takie wrażenie, że główną postacią nie jest Zeratul, ale właśnie Geht, masz chyba do niego sentyment ;).
Takie pytanie, które z zakończeń jest tym, które uważasz za "prawdziwe" ?
Zapisane

And that's to say "thank you".
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #22 dnia: Lutego 14, 2013, 01:37:15 pm »

Chciałbym zareklamować na tym forum moda. Tak więc zachęcam wszystkich do zagrania w moda mojego autorstwa do gry WarCraft 2:

http://forum.scarea.pl/index.php?topic=1121.0


Proszę zagrać w poprawioną wersję ;)


Cieszę się, że Ci się podoba :)
Chyba nawet, po sesji, zacznę poprawiać te niedoróbki.

Cytuj
Mam takie wrażenie, że główną postacią nie jest Zeratul, ale właśnie Geht, masz chyba do niego sentyment ;).

Lubię tego świadomego i wrednego stwora.

Cytuj
Takie pytanie, które z zakończeń jest tym, które uważasz za "prawdziwe" ?

Z racji tego, że to ostatnia kampania, to nie ma "prawdziwego" zakończenia. Jedno spośród tych wszystkich jest "najgorsze", a inne "najlepsze" o czym, z tego co pamiętam, powinno Cię poinformować po przejściu tych misji.
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2013, 02:42:17 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane
Tomphson92
Level 3-1
*
Wiadomości: 29


WWW
« Odpowiedz #23 dnia: Marca 13, 2013, 01:16:14 pm »

Chciałbym napisać coś więcej o tej jakże ciekawej kampanii, ale braki czasowe ciągle nie pozwalają mi się w nią bardziej zagłębić. Nie będę powtarzał tego co pisali już inni, gdyż w większości jest to prawda i czyste fakty. Napiszę za to coś od siebie :

Kampania jest bardzo wciągająca i ma bardzo ciekawą fabułę. Teren jest zrobiony bardzo oryginalnie i choć często bywa to denerwujące to przecież takie bywa pole bitwy i nie zawsze aspekty przyrodnicze muszą stać po naszej stronie. Bardzo podoba mi się fakt, że nasz arsenał jest wzbogacany stopniowo oraz że zakończenia kampanii są różne. Dodaje to wiele smaku i na pewno jest to duży plus. Nie podoba mi się natomiast fakt, że zostajemy od razu rzuceni na głęboką wodę i początkowe misje są już dosyć ciężkie (przynajmniej jeśli rozegra się je nieprawidłowo). Mam nadzieję, że niebawem będę mógł napisać więcej!

Pozdrawiam!
Zapisane

Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #24 dnia: Marca 15, 2013, 05:34:09 pm »

Kolejna pozytywna opinia. Dzięki :)

Cytuj
Nie podoba mi się natomiast fakt, że zostajemy od razu rzuceni na głęboką wodę i początkowe misje są już dosyć ciężkie

Taki był zamiar: kampanie dla doświadczonych graczy. Wychodziłem z założenia, że gracze SC z chęcią zagraliby w coś co byłoby dla nich pewnym wyzwaniem, a zwycięstwo po ciężkich bojach dało dużą satysfakcji.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »