StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 05:50:51 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Zapowiedzi i spekulacje
| | |-+  Premiera StarCraft2
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Premiera StarCraft2  (Przeczytany 122677 razy)
Paul.KO
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« dnia: Listopada 03, 2008, 03:48:19 pm »

Wiem tylko tyle, że będą 3 części gry:
1. Terran coś tam
2. Protoss coś tam
3. Zerg coś tam

A jak myślicie, albo wiecie na kiedy jest (oryg. "ma być") planowana premiera 1 części?

Negro: REGULAMIN!
Brak ogonków, zdania zaczyna się z wielkiej litery, a kończy kropką, w środku stawiamy przecinki. Nazwy własne również piszemy wielką literą. O tym, że nawet nie potrafisz zadać sobie odrobiny trudu, by sprawdzić jakie są pełne nazwy pozycji, które wymieniasz nie wspomnę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 09:28:13 pm wysłana przez Negro » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 03, 2008, 06:35:56 pm »

Najprawdopodobniej 2009r. i chyba późna wiosna (może nawet w okolicach kolejnego WWI).
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 03, 2008, 06:43:49 pm »

Już widzę Gotreka w demonicznej postaci skradającego się z szyderczym uśmieszkiem do OPa... ;)

Moja opinia nt. premiery jest taka - im później tym lepiej. ^^
Zapisane
Paul.KO
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 03, 2008, 08:51:41 pm »

Ja wolę, żeby szybciej wyszedł.

Negro: Polskie znaki, przecinki, kropka na końcu a wielka litera na początku zdania. Popraw stylistykę i gramatykę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2008, 09:31:38 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 03, 2008, 09:11:43 pm »

Oj chłopie - za wielkiej kariery ci na forum nie wróżę. Pozwól, że oszczędzę trochę roboty moderatorom:

a) przeczytaj cholerny regulamin - pamiętaj, że zdania piszemy z wielkiej litery i kończymy kropką ^^ (jak przedszkolanka się czuję),
b) wkładaj więcej wysiłku w posta; wiem, że czasem można napisać krótką odpowiedź, ale chociaż poprawną polszczyzną.

Poza tym HF na forum i będę się modlił (hehe) w twojej intencji. ;)
Zapisane
Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 03, 2008, 11:44:38 pm »

modlił  ;)

Do swoich Mrocznych bogów? :>

Będę się cieszył jak moje wnuki zobaczą SC2 ;D Na starym forum strzeliłem "opowiadanko" na ten temat ;D Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2008, 12:33:08 am wysłana przez Gotrek » Zapisane
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 04, 2008, 04:15:51 pm »

Ja obstawiam - święta 2008 lub pierwsza połowa 2009 :).
Pamiętajmy, że mowa o pierwszej części :P.

Paul.KO - w zdaniu składającym się z pięciu wyrazów zrobiłeś 5 błędów - gratuluję! :D

"Moja opinia nt. premiery jest taka - im później tym lepiej. ^^"
Co Ty gadasz?!?! xD
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Gotrek
Administrator
*****
Wiadomości: 125



« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 04, 2008, 04:19:57 pm »

Bo w przypadku wielu gier jest tak jak z dobrym winem - im dłużej poleży, tym lepiej dojrzeje.

Oczywiście zawsze "there is one more bug"
  - Murphy,

ale faktem jest, że stopień dopracowania może być proporcjonalny do dysponowanej ilości czasu, nigdy odwrotnie...

W przypadku Blizzarda reguła ta ma kardynalne znaczenie. Lepiej późno, lecz dobrze niż szybko i do kitu, chyba większość się ze mną zgodzi, prawda?

Zapisane

"Failing to prepare is preparing to fail".

"The last thing one knows in constructing a work is what to put first"
   — Blaise Pascal.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości
   — Terry Pratchett.
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 04, 2008, 04:29:43 pm »

Ja obstawiam - święta 2008 lub pierwsza połowa 2009 :).
Pamiętajmy, że mowa o pierwszej części :P.

Paul.KO - w zdaniu składającym się z pięciu wyrazów zrobiłeś 5 błędów - gratuluję! :D

"Moja opinia nt. premiery jest taka - im później tym lepiej. ^^"
Co Ty gadasz?!?! xD

SC2 zapowiada się jako spartaczenie tak świetnie zapowiadającej się serii...

Gotrek, masz rację - im później, tym lepiej. I to nie tylko z powodu, który wymieniłeś, hehe. :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:36:42 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 04, 2008, 04:45:58 pm »

Tak, ale ja ciągle mam wrażenie (pewnie mylne), że jak SCII wyjdzie, to ja nie będę już "w wieku na gry" :D :P.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:36:55 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #10 dnia: Listopada 04, 2008, 04:49:45 pm »

Ba! Niektórzy z nas (vide Pojotr) mogą tego nie dożyć - z przyczyn naturalnych.

Ja z typowych gier wyrosłem dawno - teraz gram tylko w SC i czasem jakiegoś dobrego RPG i jest mi z tym dobrze. :D To pewnie jeden z powodów, dla których jestem tak uprzedzony do SC2 -> to kolejna zwykła gra, nic więcej. Miejmy jednak nadzieję, że Blizzard zmieni kilka głupich rozwiązań w obecnym SC2 i wszystko będzie dobrze. :D
Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #11 dnia: Listopada 05, 2008, 11:13:24 pm »

Ja mam 20 lat i łupię dalej w gry, olewam to, że większość w moim wieku zajmuje się czym innym, ja mam czas na wszystko.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #12 dnia: Listopada 29, 2008, 12:29:17 am »

Skłaniam się ku opinii Gotrek'a i XeroN'a, im później, tym lepiej. Niech będzie dopieszczona ;D. Wiosna 2009 to data, przed którą SC2 nie powinno wyjść według mnie. Najpóźniej to koniec lata, początek jesieni. Ale co Blizzard wymyśli, tego nikt nie wie...^^
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:38:00 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #13 dnia: Listopada 29, 2008, 08:24:41 am »

Według mnie odpowiednia data dla SC2 to lato 2010 roku. Nie wcześniej. Na przykład Gothic 3 został robiony za szybko pod presją JoWood. Piranha Bytes nie miało czasu na beta-testy (które trwały ledwo 3 tygodnie). Efekt końcowy Gothica 3 wszyscy znamy.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #14 dnia: Listopada 29, 2008, 09:41:11 am »

W sumie i tak długo robią tego Starcrafta. Od dłuższego czasu słyszałem, że ma wyjść. Wówczas średnio mnie to interesowało bo starego kompa miałem (generalnie to tak po 2000 mało co się grami interesowałem). Parę miesięcy temu wydawało mi się, ze już wyszedł (nie śledziłem tematu, albo o coś źle usłyszałem), a tu jeszcze go robią.  ::)
Swoją drogą to o Starcrafcie II coś tam słyszałem jeszcze jakieś 9 lat temu, że może wyjść i dodadzą rasę powstałą z połączenia Zergów i Protossów. Blizzard jakiś dylemat podobno miał czy robić kolejnego Warcrafta czy Starcrafta. No i w efekcie powstał Warcraft.
Co do drugiej części to najważniejsze, aby gra miała dobry klimat, ciekawą kampanię, fajne jednostki, dynamiczne pojedynki jak w jedynce, no i na tyle dobry multipayer, żeby nie zdechł po roku czy dwóch.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:39:46 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 12 Drukuj 
« poprzedni następny »