StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 03:40:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Zapowiedzi i spekulacje
| | |-+  Premiera StarCraft2
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Premiera StarCraft2  (Przeczytany 123032 razy)
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #75 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:09:10 pm »

Cytuj
Poza tym olewanie warstwy fabularnej StarCrafta, która jest zagmatwana i zawiła jak mało którego RTSa, jest, IMO, delikatnie mówiąc, przejawem skrajnej ignorancji.

Jak chcę dobrej, zagmatwanej fabuły, to czytam książkę lub gram w RPGa. :) A po strategię sięgam po to, żeby grać w multiplayer i rywalizować z innymi graczami. ;)
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #76 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:20:14 pm »

Jak chcę dobrej, zagmatwanej fabuły, to znajduję ją tam, gdzie ona jest, a nie zawężam sobie własnego spektrum postrzegania.

A ponieważ fabuła SC jest na tyle bogata, że - no, właśnie - powstało już na jej bazie bodaj sześć książek, to z niecierpliwością wyczekuję jej ciągu dalszego w sequelu.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #77 dnia: Sierpnia 29, 2009, 01:37:46 pm »

No to czekaj sobie dalej. Ja kampanie SC przeszedłem 3 razy i już. Wolę grać na multi, bo jest dużo wyższy poziom niż w kampani. Dodam, że gra na singlu nigdy mnie jakoś nie rajcowała zbytnio.

I myślałem, że na tym forum są ludzie tolerancyjni (zwłaszcza w grupie moderatorów i adminów, chociaż wiadomo, że są rzeczy, których nie powinno się tolerować), a tu widzę, że jeden z modów próbuje narzucić innym swój tok myślenia, bo jego jest "najlepsze".
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #78 dnia: Sierpnia 29, 2009, 01:44:09 pm »

Lol ja nadal mam problemy z Omegą, ciężka jest ta misja dla mnie. Jak ty kogoś zaatakujesz to inni na ciebie w tym czasie lecą i musisz się bronić...
Miałem okazję pograć w misje dla jednego gracza w SC2 i dziwi mnie fakt, że koledzy z battlenet.pl mieli problemy z obronieniem konwoju, mi się udało za pierwszym razem... narzekali na brak czasu, hmm może przez to mi się udało bo "skipnąłem" wszystkie filmiki heh.

Będzie 45 minut HD CGI (nie wiem czy na całą trylogię, czy kampanię Terran) fabuła się zapowiada świetnie i jedyne co mnie martwi to czas jaki będzie potrzebny na wydanie pozostałych części. No ale jak już wyjdzie pierwsza część to potem będzie tylko z górki, bo baza typu battle.net 2.0, silnik graficzny będą już gotowe. Pewnie zajmie im 6 miesięcy na wydanie kolejnego dodatku (mam nadzieję).
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #79 dnia: Sierpnia 29, 2009, 01:52:31 pm »

Ja zrobiłem 5 oddziałów hydr 3/3 (albo 2/2, już nie pamiętam) i zjechałem tossa. Na Terrana na górze wysyłałem cały czas lingi robione z 10 hatchy, a Terrana na dole (chyba czerwony) pojechałem Guardianami i trochę Devourerów. Gra trwała może ze 40 min, ale przeszedłem. Ale wiadomo, micro trzeba użyć, bo tak to będzie cięzko :D.
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #80 dnia: Sierpnia 29, 2009, 03:42:10 pm »

Ja kampanie SC przeszedłem 3 razy i już. Wolę grać na multi, bo jest dużo wyższy poziom niż w kampani. Dodam, że gra na singlu nigdy mnie jakoś nie rajcowała zbytnio.

Mnie natomiast do dzisiaj rajcuje, choćby dlatego, że warstwa fabularna, chociaż ją znam, wciąż mi pasuje, a bohaterowie są na tyle wyraziści i charyzmatyczni, że kończę misje już wcześniej wygrane po to tylko, aby raz jeszcze przeżyć ten czy inny moment kulminacyjny fabuły.

Na poziomie z kolei mało mi zależy, bo nie należę do tych ludzi, którzy z uporem wyrabiają sobie skill, młócąc intensywnie. Zależy mi w dużej mierze na rozrywce.

I myślałem, że na tym forum są ludzie tolerancyjni (zwłaszcza w grupie moderatorów i adminów, chociaż wiadomo, że są rzeczy, których nie powinno się tolerować), a tu widzę, że jeden z modów próbuje narzucić innym swój tok myślenia, bo jego jest "najlepsze".

Ależ thres bien, staram się jak mogę - po prostu usiłuję "narzucić swój sposób myślenia" mniej więcej w podobnym stopniu, w jakim ty usiłujesz "narzucić" mi swój.

I nie narzekaj już nawet na mój sposób prowadzenia dyskusji, bo ciężko mi zwyczajnie tolerować fakt, że dyskutant cztery razy, zamiast odpowiedzieć na moje pytanie, odwraca kota ogonem. Zapytałem, na jakiej podstawie stwierdziłeś, że StarCraft 2 będzie stricte słaby, i powtórzyłem to pytanie trzy razy, a ty w odpowiedzi zacząłeś mówić o multi i ilości graczy w sieci. I powtarzałeś to jeszcze za każdym razem, kiedy pytałem ponownie.

Ja od początku byłem za SC2, a nadchodzące wieści nastrajają mnie optymistycznie. Już sam fakt, że prace nad sequelem StarCrafta przeciągają się z tego tylko względu, że Blizzard wciąż usiłuje zbalansować rozgrywkę, dobrze z mojego punktu widzenia grze wróży.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #81 dnia: Sierpnia 29, 2009, 03:44:37 pm »

Ja byłem za SC2 do czasu, kiedy Blizzard postanowił usunąć LAN. Tyle.

Aha, w tym sezonie ICCup (13 tygodni) zagrałem 13 gier ladderowych. A na LAN z Muzim, Reavvenem i Dawka (w ciągu 2 LAN party) ponad 50 gier (jest różnica?).
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #82 dnia: Sierpnia 29, 2009, 03:50:06 pm »

ICCUP nadal uważam za wylęgarnie piratów.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #83 dnia: Sierpnia 29, 2009, 03:52:02 pm »

Ogólnie to wszystkie darmowe serwery to wylęgarnie piratów, ale ICCup ma zdecydowanie najwyższy poziom (licząc serwery blizzardowskie i darmowe). W sumie to jeszcze NTC (teraz chyba AGL, jeśli się nie mylę) trzyma też wysoki poziom.
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #84 dnia: Sierpnia 29, 2009, 04:35:15 pm »

Jeśli usunięcie trybu gry na LANie faktycznie pozwoli nieco wytępić piratów, to bym się nawet pod tym podpisał, jako człek do bólu praworządny 8).

Aha, w tym sezonie ICCup (13 tygodni) zagrałem 13 gier ladderowych. A na LAN z Muzim, Reavvenem i Dawka (w ciągu 2 LAN party) ponad 50 gier (jest różnica?).

No dobrze, rozumiem, ale dlaczego przestawienie się na Battle.net jest niby takim ciężkim przeżyciem?
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #85 dnia: Sierpnia 29, 2009, 04:39:47 pm »

Bo od kiedy dowiedziałem się o SC2, chciałem zagrać na LAN z Dawką, Muzim, Magicznym i Reavvenem. Tak się na to napaliłem, a tu takie coś. A na Battle.net grywam, nie powiem, że nie.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #86 dnia: Sierpnia 29, 2009, 07:36:56 pm »

A czemu nie możesz zagrać z Dawką, Muzim, Magicznym i Reavvenem  na BN2 ?

Z tym piractwem to nie przesadzajcie, ta gra przecież ma już 11 lat. Twórcy swoje już zarobili, teraz zresztą kosztuje podobno z 20-30 zł (jak gra wychodziła to tyle kosztowała wersja na "czarnym rynku"). Z reguły to stare gry już są za darmo.

Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #87 dnia: Sierpnia 29, 2009, 08:48:19 pm »

Ty, Devourer, chyba nigdy na LANie nie grałeś. Nie wiesz jaka to frajda wymienić się poglądami po grze twarzą w twarz. Dzięki temu poznałem SC i miałem nadzieję, że dzięki temu będę grał w SC2 z takim zapałem jak w poprzedniczkę.
Zapisane

HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #88 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:06:05 pm »

Ja bym się nie martwił tak o BN2. Ostatnią rzeczą jaką by spierdzielili to multiplayer (imprezy itp). Logując się do BN2 prawdopodobnie przy zakładaniu gry będzie opcja przeszukiwania sieci LAN.

Reasumując w SC można było grać przez pirata po lanie. W SC2 prawdopodobne podepną LAN pod BN2 (logowanie, weryfikacja gry, następnie założenie gry).
Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #89 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:12:28 pm »

No masz rację, nie grałem.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Drukuj 
« poprzedni następny »