StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:34:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Zapowiedzi i spekulacje
| | |-+  Premiera StarCraft2
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Premiera StarCraft2  (Przeczytany 122927 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #60 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:07:46 pm »

A chociażby dlatego, że w Korei gra się tylko na LANie. Nie chcę mówić, że to właśnie dzięki graczom koreańskim SC jest tak popularne.
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #61 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:40:33 pm »

No to zaczną grać nie tylko na LANie, na litość Boską.

Poza tym nadal nie odpowiedziałeś mi na pytanie, jaki to ma związek stricte z jakością gry. Już czwarty raz ty i Xeron odwracacie kota ogonem, zamiast udzielić właściwej odpowiedzi. Dochodzę do wniosku, że jesteście fanatykami, których poglądy nie wynikają wcale z rozsądku, czy racjonalizmu.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #62 dnia: Sierpnia 28, 2009, 11:44:54 pm »

SC2 ssie z jednego prostego powodu: BW to RTS idealny i go pobić się nie da, a SC2 tylko sprawi, że BW straci nieco na popularności, co osłabi scenę BW. ;/

To ma oznaczać, że SC2 będzie kiepskie ? Zresztą SC2 to ma być jak SC1 tylko z nową grafiką, nowymi jednostkami i paroma nowymi bajerami, co za tym idzie nowymi strategiami i taktykami. Grunt, żeby gra utrzymała dynamikę, klimat i grywalność poprzedniczki (albo chociaż była do tego zbliżona). Jak multiplayer w SC2 utrzyma się przez conajmniej kilka lat to będzie dobrze. Mam nadzieję, że SC1 przetrwa, przynajmniej na tyle, żeby iccup nagle nie zaczął świecić pustkami. W końcu nawet jak sie będzie młócić w SC2 to napewno czasem najdzie ochota, zeby pograć w jedynkę.

Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #63 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:14:24 am »

Jak się będzie grało. Żeby grać na Battle.net 2 w SC2, trzeba będzie pewine kupić 3 części gry. Ja w SC2 zagram, czemu nie, ale na pewno oryginalnej gry nie kupię. Mi SC zawsze kojarzyło się z graniem po LAN z kolegami i dalej mi się kojarzy (pamiętam, że przez SC nie chodziliśmy do szkoły :D). Usunięcie sieci LAN z SC2 to dla mnie coś jak nóż w plecy.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #64 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:27:54 am »

No, te 3 części to największy minus gry. Ale na początku wyjdzie 1, zanim wyjdzie 2 to pewnie minie z pół roku conajmniej.

Jeżeli przez brak lana popularność gry nie będzie wystarczająca, to go pewnie dodadzą. W końcu Blizzard robi tak długo grę, że musi być hit i musi być grywalność, i zrobi wszystko, żeby tylko ludzie w to grali  ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2009, 12:41:51 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #65 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:29:22 am »

Jak się będzie grało. Żeby grać na Battle.net 2 w SC2, trzeba będzie pewine kupić 3 części gry.

Poważnie wątpię. Już Wings of Liberty będzie zawierał wszystkie jednostki dla wszystkich ras, więc nie rozumiem, dlaczego z pierwszym epizodem granie w SC2 na Battle.necie miałoby być niemożliwe.

Ja w SC2 zagram, czemu nie, ale na pewno oryginalnej gry nie kupię.

Yo, ho, prawdziwy fan.
Lepiej uważaj, bo w regulaminie o piractwie też jest jeden punkt.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #66 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:32:30 am »

A kto powiedział, że jestem fanem SC2 oO?
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #67 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:38:07 am »

Wystarczy, że jesteś fanem SC. Skoro się za takowego uważasz, okaż więcej szacunku ludziom, którzy go stworzyli i nie żeruj na owocach ich kolejnej pracy, jak jakiś pasożyt.

Poza tym kupno oryginału leży w dobrze pojętym spektrum przyzwoitości i nie stoi w sprzeczności z prawem. Za to, co ty robisz, idzie się do więzienia nawet na pięć lat.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2009, 12:48:37 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #68 dnia: Sierpnia 29, 2009, 01:01:14 am »

A teraz: temat traktuje o premierze SC2, a nie o łamaniu regulaminu. Skoro jesteś globalnym modem to nie rób bałaganu! Póki co nic nie zaszło, nie zapędzajcie się...

Według mnie to dobry pomysł, że będzie jedno konto dla Single i Multi jednocześnie. To dość nowoczesny sposób, choć podpisałem petycję o Lana to jednak zdanie zmieniam. Blizzard lubi zaskakiwać.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #69 dnia: Sierpnia 29, 2009, 08:31:04 am »

Wystarczy, że jesteś fanem SC. Skoro się za takowego uważasz, okaż więcej szacunku ludziom, którzy go stworzyli i nie żeruj na owocach ich kolejnej pracy, jak jakiś pasożyt.

Powiedziałem, że jeżeli będę miał zamiar kupić, a nie że kupię na pewno. Jak na razie nic nie zapowiada, żebym SC2 kupował.

A za offtopowanie jest podobno ostrzeżenie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2009, 08:37:12 am wysłana przez tropheus » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #70 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:07:34 am »

Miałem nadzieję że będzie w tym roku... Może i osłabi scenę BW, ale wolałbym szybko mieć to za sobą. :)
Dla mnie najważniejsze czy BN2 nie będzie mi robił takich problemów jak ten tutaj. Jeśli nie, to brak LAN będzie co najwyżej powodował konieczność kupna oryginalnej gry. Do czasu, aż ktoś wymyśli nieoficjalny serwer lub modyfikację do SC2 wprowadzającą tryb LAN... :|
Jak mnie będzie stać to kupię i bardzo chętnie pogram. :p
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #71 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:20:47 am »

Cytuj
Dochodzę do wniosku, że jesteście fanatykami, których poglądy nie wynikają wcale z rozsądku, czy racjonalizmu.

Te poglądy wynikają ze zdrowego rozsądku. ;) Z jednego, małego faktu - BW nie jest wymarłą grą, którą trzeba "odkopać" sequelem. Chętnych do gry jest nadal pełno, styl gry cały czas się rozwija (dzięki nowym mapom, które wymuszają całkowicie inne spojrzenie na dany match-up). Krótko mówiąc - multi nadal ma się dobrze. A SC2 może to wszystko zniszczyć.

Rozumiem, gdyby SC już przestało być popularną grą, serwery do multi były puste, a jedyne co zostało to fabuła gry, to wtedy wydawanie sequela byłoby całkowicie zrozumiałe. Ale teraz?...
Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #72 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:41:41 am »

Zrozumiałbym wasze obawy gdyby to było 2-3 lata po premierze BW ale no bez przesady, po tylu latach czekania na to co zrobi Kerrigan i co Duran ma w planach będę ignorantem i mam gdzieś wasze obawy o multi w SC 1 :P hehehe. Do SC będę wracał chociażby po singla bo gram w niego co najmniej raz na tydzień. W multi już dłuższy czas nie grałem bo nie mam dobrego skilla w BW i jedyne co mi wychodzi to mapy typu UMS, w SC2 natomiast widzę swoją przyszłość jako dobrego gracza bo macro mechanizmy - od, których tak dużo zależy - bardzo szybko mi w krew weszły, a MBS i MUS to są dodatkowe rzeczy, które mi pomogą w ogarnięciu jednostek oraz budynków.

Czekam na StarCrafta 2 jako fan Single-player, potem jest StarEditor i jego możliwości, a  czysty Multiplayer jest najmniej ważnym dla mnie aspektem Trylogii.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #73 dnia: Sierpnia 29, 2009, 10:44:16 am »

O to chodzi, że ta gra po prostu się nie starzeje. ;) To znaczy starzeje się, ale bardzo wolno, więc jakieś z góry określone granice a la 3-4 lata tutaj nie pasują. Niektóre gry tracą popularność po roku, a SC do dzisiaj trzyma się świetnie.
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #74 dnia: Sierpnia 29, 2009, 12:02:57 pm »

Zamiast strzępić język, powiem po prostu, że popieram niemal w całej rozciągłości Spychi'ego. Niemal, bo mimo wszystko multi znaczenie ma. Jednak pojawienie się drugiej części, z nowoczesnymi technikaliami i grafiką 3D, ma szansę przysporzyć marce StarCraft większej ilości fanów.

Poza tym olewanie warstwy fabularnej StarCrafta, która jest zagmatwana i zawiła jak mało którego RTSa, jest, IMO, delikatnie mówiąc, przejawem skrajnej ignorancji.

A za offtopowanie jest podobno ostrzeżenie.

Offtopem to ty się teraz nie zasłaniaj. Raz, nie jesteś moderatorem. Dwa, sam uczestniczyłeś w tej wymianie zdań, więc takie odzywki w twoich ustach są po prostu bezczelne. Trzy, od tematu zbyt daleko nie odeszliśmy (bo wciąż rozmawiamy o premierze SC2, tylko pod innym kątem), a zresztą pierwszy post, który tematu już nie dotyczył w ogóle, był twój, a nie mój.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12 Drukuj 
« poprzedni następny »