StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 01:34:41 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Zapowiedzi i spekulacje
| | |-+  Premiera StarCraft2
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Premiera StarCraft2  (Przeczytany 123242 razy)
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #45 dnia: Sierpnia 28, 2009, 01:55:11 pm »

Koniec offtopu. To nie jest temat traktujący o serii Gothic. Następne posty odbiegające od tematu będą kasowane.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #46 dnia: Sierpnia 28, 2009, 03:45:52 pm »

Prawdopodobnie do końca tego roku będzie wersja beta, a w następnym (2010r) Star.
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #47 dnia: Sierpnia 28, 2009, 05:13:39 pm »

Po ostatnim ogłoszeniu (o opóźnieniu) myślę, że to już maks czasu jaki będziemy musieli czekać.
Rozumiem, że oni potrzebują czasu i niech sobie go biorą ile chcą, jednak chciałbym, żeby SC2 wyszło w kwietniu, w 11 rocznice wydania StarCrafta pierwszego i żeby już nic tego nie opóźniło. Co prawda chciałbym tę grę wcześniej, ale żadnego raszu się nie spodziewam.
Pierwszy kwartał 2010 roku, a beta za dwa, trzy miesiące.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #48 dnia: Sierpnia 28, 2009, 07:04:41 pm »

Im później, tym lepiej. ;) Mam nadzieję, że SC2 nie wyjdzie przez najbliższe kilka lat albo projekt w ogóle padnie, chociaż to niestety niemożliwe.  :'(
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #49 dnia: Sierpnia 28, 2009, 07:52:11 pm »

Cały czas SC2 poprawiają, a ty wiecznie jego wrogiem jesteś  ::). Jakby teraz miał projekt upaść to byłby śmiech na sali, tym bardziej, że gra jest w bardzo zaawansowanej fazie. Ale przeciągać to jeszcze mogą, jak zresztą wszystkie gry Blizzarda.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 07:53:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #50 dnia: Sierpnia 28, 2009, 08:41:19 pm »

SC2 ssie z jednego prostego powodu: BW to RTS idealny i go pobić się nie da, a SC2 tylko sprawi, że BW straci nieco na popularności, co osłabi scenę BW. ;/
Zapisane
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #51 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:38:24 pm »

Zmiany, zmiany są potrzebne. Ja głównie nastawiony jestem na historię.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #52 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:39:23 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ideą, która przyświeca twórcom SC2 wcale nie jest pobicie "jedynki", więc taki argument nie jest zbyt przekonujący. A słowo ideał nie ma nic wspólnego z niezmiennością i długowiecznością. Imo to, czy SC2 będzie ssał, zależy też od nas...
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #53 dnia: Sierpnia 28, 2009, 09:53:35 pm »

Skoro Blizzard mówi, że ma nadzieję, że SC2 godnie zastąpi Brood War na scenie e-sportu, a potem usuwa LAN, to znak, że SC2 będzie ssało i to ostro :P.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 10:04:45 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #54 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:05:55 pm »

Skoro plam na Słońcu było dzisiaj wyjątkowo dużo, a prognozy wykazują, że w ciągu najbliższych miesięcy będzie ich jeszcze więcej, to znaczy, że SC2 będzie ssał.

Nie ma to jak wysnuwać bezsensowne wnioski piernika z wiatraka i udawać, że się argumentuje.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #55 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:21:29 pm »

Latencja na battle.net będzie taka sama jak na lanie jeśli grasz z sąsiadem via Battle.net 2.0, zostało to potwierdzone.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #56 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:29:54 pm »

Ale turnieju off-line już tak nie zagrasz. A zazwyczaj e-sport, to turnieje off-line.
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #57 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:38:04 pm »

A co to ma wspólnego stricte z poziomem drugiej odsłony StarCrafta?

Jak wcześniej takie poglądy głosiłem, tak i teraz mówię, że wyczekuję z niecierpliwością premiery SC2. Chciałbym przede wszystkim poznać wreszcie dalszy ciąg historii, którą tak polubiłem. Chciałbym, żeby marka StarCrafta szła naprzód i powróciła do mass mediów - choćby z tego względu, żeby się nią więcej osób zainteresowało, i żeby pojawiły się wreszcie nadzieje na jakiś film (byleby kolejnego amatora nie posadzili na stołku reżyserskim).
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #58 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:50:49 pm »

Cytuj
A co to ma wspólnego stricte z poziomem drugiej odsłony StarCrafta?

A chociażby to, że SC - nie oszukujmy się - jest grą przede wszystkim multiplayerową, a kampania, choćby nie wiem jak dobra była i tak jest tylko dodatkiem do multi.

Cytuj
Jak wcześniej takie poglądy głosiłem, tak i teraz mówię, że wyczekuję z niecierpliwością premiery SC2. Chciałbym przede wszystkim poznać wreszcie dalszy ciąg historii, którą tak polubiłem. Chciałbym, żeby marka StarCrafta szła naprzód i powróciła do mass mediów - choćby z tego względu, żeby się nią więcej osób zainteresowało, i żeby pojawiły się wreszcie nadzieje na jakiś film (byleby kolejnego amatora nie posadzili na stołku reżyserskim).

Oczekujesz SC2, bo czekasz na ciąg dalszy historii. A ja w SC widzę tylko i wyłącznie multi. Dlatego nasze zdanie na ten temat się różni.
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #59 dnia: Sierpnia 28, 2009, 10:54:28 pm »

A chociażby to, że SC - nie oszukujmy się - jest grą przede wszystkim multiplayerową, a kampania, choćby nie wiem jak dobra była i tak jest tylko dodatkiem do multi.

I znowu - a co ma jedno do drugiego?
Może mi wyjaśnisz, w jaki sposób przerzucenie się graczy z LANu na Battle.net przekłada się na zmniejszenie chętnych do gry w ogóle?

I może zamiast kierować rozmowę na inne wody, udzielisz za Tropheusa (skoro już się wtrąciłeś) odpowiedzi na pytanie "w jaki sposób wywnioskowałeś, że do usunięcia LANu popchnął Blizzard niski poziom gry w ogóle?". Żebym tylko po raz czwarty nie słuchał kolejnej wariacji teorii plam na Słońcu.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj 
« poprzedni następny »