StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 03:58:38 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Zapowiedzi i spekulacje
| | |-+  Premiera StarCraft2
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Premiera StarCraft2  (Przeczytany 122626 razy)
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #15 dnia: Listopada 30, 2008, 11:22:26 am »

Kwiecień 2009 pierwsza część, listopad lub grudzień druga część oraz trzecia część maj 2010 roku.
Zapisane

HiDie
Level 3-5
*
Wiadomości: 49


aka Av


« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 02, 2008, 09:12:18 pm »

Kiedy będzie gotowe... btw. nie wiem, po co takie tematy są zakładane.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:40:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Nie boję sie śmierci, byłem martwy przez miliardy, miliardy lat zanim się narodziłem i nie doznałem nawet najdrobniejszej niedogodności z tego powodu."
Mark Twain
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 12, 2008, 05:51:59 pm »

Oczywiście kiedyś w sklepach zapowiadana premiera była na święta 2008 roku, ale okazalo się to plotką. Teraz wszędzie widnieje raczej data: I kwartał 2009 roku (oczywiście Wings of Liberty).

Niech się im nie śpieszy. Zresztą nie będzie na pewno, mają tyle kasy z World of Warcraft, że im starczy na kilka lat.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:41:39 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #18 dnia: Grudnia 12, 2008, 11:37:58 pm »

Ludzie, nie wymieniajcie graczom pór roku, bo jak takowi się zagapią przy SC to nie będą pamiętali która jest. A poza tym to obstawiam 11 rocznicę SC, może trochę wcześniej.
Btw. co to WWI, bo mi to sie kojarzy tylko z World War 1 (znaczy się nie żadna gra tylko wojna światowa)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:42:09 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #19 dnia: Grudnia 13, 2008, 12:00:45 am »
Modyfikuj wiadomość

Worldwide Invitational chyba:D taka impreza Blizzarda. Spraszają powiedzmy 8k dziennikarzy, fanów, progamerów, działaczy itd. Bilet wstępu ~100 $. Na imprezie można zobaczyć co się udało zrobić firmie w ostatnich kilku miesiącach. Walną jakiś turniej SC, WC, dadzą demko SC 2 i Diablo II dla gości, żeby mogli trochę pograć:D I tak co rok. Ale są i inne imprezy:D
Zapisane
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #20 dnia: Grudnia 13, 2008, 08:53:07 pm »

Raczej demo Diablo III, po co komu Diablo II.

WWI jest bardzo fajne, pokazuje ciekawostki, czasami zapowiadają nowe gry, prawie tak ważne jak BlizzCon (a może ważniejsze?). :o
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
svartee
Gość
« Odpowiedz #21 dnia: Grudnia 29, 2008, 10:03:38 pm »
Modyfikuj wiadomość

Osobiście obstawiam koniec roku 2009, ewentualnie lipiec 2009. Myślę, że wtedy zostanie wydana pierwsza część drugiej części StarCrafta...
Zapisane
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #22 dnia: Kwietnia 18, 2009, 10:56:45 am »

http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=781

Na PLAY PC zamieszczono obrazek, na którym napisana jest data premiery SC2.

Skoro już raczej wiadomo, iż gra wyjdzie w 2009 roku, to data 30.09 wydaje się bardzo realna.
Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #23 dnia: Kwietnia 18, 2009, 11:17:25 am »

Ja uważam, że po Blizzconie na pewno datę podadzą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:43:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #24 dnia: Kwietnia 18, 2009, 11:35:43 am »

Heh, ja już zbieram kasę  ^^. Nie będę mógł jednak obejść się bez tej gry, chociaż byłem jej przeciw xD.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #25 dnia: Kwietnia 18, 2009, 12:31:03 pm »

A ja chyba w ogóle nie kupię. Gra wygląda póki co niezbyt ciekawie i najwyraźniej nie sprosta moim wymaganiom. Nie wiem - może coś pominąłem, ale gra zapowiada się wyjątkowo nieatrakcyjnie. oO

Chociaż może z fanowskiego obowiązku kupię, może to się tylko tak wydaje po screenach/opisach, a gra jest w gruncie rzeczy dobra? Kto wie... :P
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 18, 2009, 01:33:31 pm »

Jak ostatnio widziałem filmik, to gra dobrze wyglada. Ostatnimi czasy zresztą poprawili jednostki Zergów, że już nie są takie cukierkowe (tutaj akurat miałem zastrzeżenia). Co do daty premiery to może to jeszcze długo potrwać, bo z tego co słyszałem to Blizzard ma wciąż problemy z balansem. W końcu chcą zrobić grę doskonałą, a to może trwać bez końca  ;). Swego czasu pamiętam, że kiedyś miała wyjść doskonała kontynuacja Duke Nukem - Duke Nukem Forever, którą cały czas robili, robili, ale nie zrobili ;D. Oby z SC2 tak nie było.

Generalnie, jednak Blizzardowi RTSy wychodzą, poza SC trzy częsci Warcrafta były dość dobre. Przynajmniej kampanie, bo na necie nie grałem.


Der_SpeeDer: polskie znaki!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2009, 01:46:01 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 18, 2009, 01:39:26 pm »

To dziwne, bo tutaj - http://www.gamezilla.pl/content/starcraft-2-prawie-potwierdzony-wyjdzie-w-2009-roku najpierw napisali jakoby Blizzard skontaktował się z nimi i powiedział, że ta data (30-09-2009) nie jest oficjalnym stanowiskiem ani Blizzarda, ani LEM'a, teraz tej informacji już tam nie ma. Sam już nie wiem, data pewnie jest zmyślona, ale chyba już na pewno możemy spodziewać się gry w tym roku.
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #28 dnia: Kwietnia 18, 2009, 03:15:04 pm »

Euro-> screeny faktycznie nie zachęcają ale ten ostatni gameplay wyglądał już całkiem całkiem.
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #29 dnia: Kwietnia 18, 2009, 03:52:51 pm »

No tak, ale jedynka ma to "coś". Zasady, zastosowanie jednostek, budynków, systemu walki w SC można opanować w 15 minut. Jednak żeby grać na poziomie, trzeba się męczyć miesiącami, a nawet latami. Natomiast SC2 przypomina mi kolejnego RTSa wśród setek innych - kamień/nożyce/papier, "coolowe ficzersy" i brak turniejów po roku od premiery. :P

Na lekcjach religii zwykłem mawiać "mam nadzieję, że się mylę i życie pośmiertne istnieje". Tak samo teraz mówię "mam nadzieję, że się mylę i SC2 okaże się super grą". Oby. :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12 Drukuj 
« poprzedni następny »