StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 03:55:21 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Import Muzyki do edytora SC:BW
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Import Muzyki do edytora SC:BW  (Przeczytany 2519 razy)
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« dnia: Września 06, 2011, 04:14:19 pm »

Pytanie bardziej dla tych, którzy znają się na edytorze, a nie wiedziałem czy dać go tu, czy w dziale "Mapy i Kampanie".


Otóż, jakoś tak mnie wzięło, żeby znów potworzyć sobie kampanię w SC:BW, i nawet znalazłem niezłą muzykę do niej, niestety w MP3. To też nie problem, bo użyłem Audacity, aby zmienić ten plik z MP3 na WAV. Jednak gdy importuje plik WAV do Edytora (Star Edita czy SCMDRAFT), po prostu mi go nie chce odtworzyć w edytorze i w grze.

Może ktoś też taki miał kiedyś problem i udało się go rozwiązać? Proszę, piszcie. :)
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2011, 01:22:26 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Września 08, 2011, 09:15:44 pm »

Staraj się konwertować na 16 bitów mono i generalnie jak najmniejsze inne parametry. Utwór nie powinien też być zbyt duży, bo wavy zajmują dużo miejsca.

Używałem dBpowerAMP Music Converter i działało mi dobrze wszystko.
Teraz używam Sony Vegas pro 9, bo można tam i przyciąć i pomontować wszystko elegancko, parametry WSZYSTKIE są do ustawienia i większość formatów można tym zrobić, generalnie miodzio :).

A propo tego Audacity, też miałem takie problemy i nawet zmienianie parametrów pliku wyjściowego nie pomagało. Obróbka dźwięku świetna, ale od zawsze mam tam problemy z zapisem, a Sony Vegas ma większość tych opcji, a że obrabiam też filmy, więc używam go aktualnie do niemal wszystkiego^^.
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2011, 01:23:01 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »