StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 01:01:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne
| | |-+  Filmy (Moderator: oOldXman)
| | | |-+  Warhammer 40,000
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Warhammer 40,000  (Przeczytany 6486 razy)
adam.wawa
Gość
« dnia: Maja 04, 2011, 04:16:25 pm »
Modyfikuj wiadomość

Pewnie wielu z was grało w znakomitego RTSa DAWN OF WAR.
Całkiem niedawno udało mi się znaleźć film pod tytułem "Ultramarines: A Warhammer 40,000".

Tu daję link do strony  <ciach!>

Niestety z darmowego konta, nie da się obejrzeć całego filmu (trzeba odczekać pewien czas albo kupić konto premium), chyba że ktoś ma zmienne ip (tak jak ja).


Der_SpeeDer: mało ci notorycznego gwałcenia własnego języka - teraz się bierzesz za wlepianie linków do stron z piracką zawartością? Naprawdę chcesz nadużyć mojej tolerancji?
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2011, 07:54:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #1 dnia: Maja 04, 2011, 08:10:29 pm »

http://gprime.net/flash.php/youareapirate :<
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
adam.wawa
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Maja 04, 2011, 09:02:09 pm »
Modyfikuj wiadomość

To nie jest pirat!!!
Gdyby to był pirat, dowiedziałbym się o tej stronie z plakatu wiszącego w kinie?
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2011, 11:23:59 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #3 dnia: Maja 04, 2011, 11:25:03 pm »

Proszę o szczegóły. Co to za plakat, w którym dają link pozwalający obejrzeć komercyjną produkcję za darmo?
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #4 dnia: Maja 04, 2011, 11:52:53 pm »

Co to za plakat, w którym dają link pozwalający obejrzeć komercyjną produkcję za darmo?

Niestety, nastała chwila, której bałem się bardzo. A mianowicie, muszę przyznać Ci rację. Nikt normalny nie wykłada milionów na film, żeby go ktoś potem za darmo obejrzał w necie.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2011, 12:39:47 am wysłana przez tropheus » Zapisane

adam.wawa
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Maja 05, 2011, 06:54:34 am »
Modyfikuj wiadomość

Ten serwis zarabia wystarczająco na kontach premium żeby pozwolić sobie na zakup tego filmu.
Po drugie to jest film anime, który też pewnie dużo ich, nie kosztował i nie było go w kinie, a na dvd też nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2011, 11:54:29 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #6 dnia: Maja 05, 2011, 11:57:27 am »

Samo kupno filmu nie uprawnia do jego publicznej emisji - chyba że rzeczywiście zapłacono za takie uprawnienie.

Aha, a ten film to nie jest anime. Anime, proszę ja ciebie, to jest japońska animacja, podobnie jak manga jest japońską kreską. Tylko. I wyłącznie.

Fakt zaś, że nie było go w kinie (na DVD wiem, że jest) naprawdę niewiele mnie obchodzi - na tym sajcie nie będzie ani propagowania, ani wspierania piractwa. W żadnej postaci.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »