StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:11:35 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Starcraft na wymarciu?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] Drukuj
Autor Wątek: Starcraft na wymarciu?  (Przeczytany 37626 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #60 dnia: Października 10, 2011, 07:32:32 am »

I właśnie o to chodzi. Różnica nie będzie kolosalna. Same wyniki Koreańczyków poza Koreą świadczą o sobie. W TSL3 było kilku Koreańczyków, wszyscy odpadli, żaden nie był w top4 (mówię tutaj o pro). W BW jeden by pozamiatał wszystkich po 2:0 i wygrał finał 3:0.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #61 dnia: Października 10, 2011, 12:06:12 pm »

Ooo, to Koreańczycy już tak nie wymiatają  :D. Widocznie nie sa tak dobrzy strategicznie jakby się wydawało ;). A tak przynajmniej ciekawiej jest, bo nie wiadomo kto wygra.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #62 dnia: Października 11, 2011, 04:26:04 pm »

Powiem Ci tak: Strategii można się nauczyć i grać pewnymi schematami, przewidywać kolejne ruchy przeciwników (prawie jak w szachach). Natomiast mechanike trzeba wytrenować, co jest BARDZO czasochłonnym i trudnym zajęciem. Koreańczycy trenowali znacznie dłużej mechanikę, bo strategicznie czołówka reszty świata nie odstawała od Koreańczyków.
Zapisane

R2D2
Level 2-5
*
Wiadomości: 22


Dam dada damm dam dadada damm dam dadada ;)


« Odpowiedz #63 dnia: Października 14, 2011, 08:59:39 am »

Osobiście bardzo podoba mi się SC2, o ile nigdy nie byłem zbyt wytrawnym graczem to teraz gra mi się naprawdę dobrze. W końcu casuale mogą skupić się na walce z drugim graczem a nie interfejsem ;).

Ale żeby nie było, pustka na BN trochę smuci, trochę w pierwszego Starcrafta jednak grałem i zżyłem się z tą grą.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #64 dnia: Października 14, 2011, 09:54:48 am »

Ty żyjesz. o.o
I właściwie mam to samo stanowisko. Kiedyś jedynym problemem w znalezieniu jakiejś gry na iccu był dla mnie poziom i ping, a ostatnio po prostu nie miałem nawet suwaka do listy hostów, bo było za mało. Wszedłem pograć z kimś, kto od dwóch godzin miał kontakt ze StarCraftem. :)
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #65 dnia: Października 20, 2011, 09:01:31 pm »

Pikanterii sprawie dodaje fakt, iż KeSPA stara się dogadać z Blizzardem o wprowadzenie SC2 do proligi.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Strony: 1 ... 3 4 [5] Drukuj 
« poprzedni następny »