StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 08:21:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Witam
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7282 razy)
lagger
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


lagger is lagger


« dnia: Kwietnia 24, 2011, 07:05:29 pm »

Witam serdecznie wszystkich członków forum. Jestem tu nowy, ale pewnie część osób z Battle.net mnie zna:).
Coś o sobie:
Gram w SC od niespełna roku, głównie na serwerach europejskich, choć mam też konta na zagranicznych. Do grania podchodzę z dystansem, między innymi dlatego, że mój obecny sprzęt nie pozwala na płynną grę:). Zazwyczaj gram Protossami, nie uważam się za jakiegoś szczególnie utalentowanego gracza. Tak naprawdę ciężko być w dzisiejszych czasach laggerem, za sam nick dostaję dziennie ok. 50 banów, za dl kolejne 50, a za grę...:) Tak czy inaczej mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona forum.
Jeżeli chodzi o SC2 to pojawię się na nim za jakieś...10 lat:). Dopiero wtedy pewnie będę miał wystarczająco dobry sprzęt, żeby pograć, choć pewnie w tym czasie wyjdzie już SC3.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2011, 08:25:16 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 25, 2011, 09:45:56 am »

Witaj Lagger.
Bardzo się chwali to, że podchodzisz do SC z dystansem. Wszyscy powinni podchodzić w ten sposób do gier chociaż nie zawsze spotyka się tak pozytywnie nastawionych ludzi  ;).  Jeśli będziesz miał ochotę pograć 1vs1 z kimś o niewielkich umiejętnościach na multi to pisz do mnie. Po maturach chętnie zagram kilka gier. Ja również najczęściej gram Protossem, ale po tak długiej przerwie od SC gotów jestem do gry innymi rasami  ;D.
Także pozdrawiam i życzę miłego poznawania tajników gry w SC  :)
Zapisane
Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 25, 2011, 11:19:55 am »

Witam!

Fajnie słyszeć, że grasz głównie w starego, dobrego BW i nie zamierzasz w najbliższym czasie sięgać po SC2. ;)

Jeśli potrzebujesz rady dot. strategii w BW czy coś w tym stylu, to pisz do mnie (w moim profilu jest numer gg). Mam spore doświadczenie i kiedyś byłem w miarę dobrym graczem (pewnie teraz już bym tak nie zagrał), więc może lepiej byłoby tę wiedzę jako przekazać - i tak mi się potwornie ostatnio nudzi.

Pozdrawiam!
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 25, 2011, 05:47:14 pm »

To dość ciekawa inicjatywa, pewnie niektórzy przeklinają cię za te lagi? ;) Witaj.
Zapisane
Rico
Level 3-3
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #4 dnia: Kwietnia 25, 2011, 08:56:50 pm »

Witam i o zdrowie pytam. :)

Jeżeli chcesz pograć z cheeserem to pisz do mnie na gg (w profilu). ;) Gram całkiem nieźle każdą rasą, więc jeżeli chcesz poćwiczyć jakieś zagrywki to służę pomocą.

Pozdro. :)
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 26, 2011, 12:14:57 pm »

Ano, witam, witam, i niech mi będzie wolno wyrazić nadzieję, że czas spędzony na SC Area będzie dla ciebie przyjemny.

Aczkolwiek ostatnio mało osób tutaj zagląda, a mnie osobiście naprawdę brakuje starej ekipy, która kompletnie się już wykruszyła.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
lagger
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


lagger is lagger


« Odpowiedz #6 dnia: Kwietnia 27, 2011, 08:29:41 pm »

Dziękuję wszystkim za powitanie.
Ostatnio jak przeglądałem strony o Starcrafcie przypadkiem natknąłem się na twój tekst o rasach w grze. Kawał dobrej roboty, mnie by się nie chciało tyle pisać:)
Zapisane
Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #7 dnia: Kwietnia 27, 2011, 08:52:23 pm »

To jak lagger z moją propozycją? Właśnie miałem wypadek i jestem nieźle poturbowany. Dlatego przez większość czasu nie mam, co robić i umieram z nudów. :D Jeśli więc chcesz pomocy w StarCrafcie - zarówno teoretycznej jak i praktycznej, to wiesz, do kogo bić. :)
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #8 dnia: Maja 02, 2011, 04:34:56 pm »

Witaj! Jeśli pragniesz odwalić jakąś manianę, pisz do mnie, Tomka, lub Tropheusa! :)
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2011, 06:37:28 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »