StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 12:53:23 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: Problem z CPU
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odp: Problem z CPU  (Przeczytany 2886 razy)
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« dnia: Marca 03, 2011, 09:01:55 pm »

Widzę, że straszny problem macie z użytkownikami ;). Ja proponuję dyktando wprowadzić przy rejestracji np. takie:

"Rzęził żopą żuk pogrzebacz, Żyd to Żyd, a nie podrzegacz"  :D
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #1 dnia: Marca 03, 2011, 09:12:42 pm »

Rasistowskie dyktando! Czemu takich w podstawówce nie było :)? Faktycznie, mamy problem, nie ma nowych użytkowników, którym można grozić :(. Z tego wszystkiego sam sobie musiałem dać warna.
Zapisane

adam.wawa
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Marca 03, 2011, 09:47:05 pm »

Niestety Der_SpeeDer każdego odstrasza  :D.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #3 dnia: Marca 03, 2011, 10:05:02 pm »

Rasistowskie dyktando! Czemu takich w podstawówce nie było :)? Faktycznie, mamy problem, nie ma nowych użytkowników, którym można grozić :(. Z tego wszystkiego sam sobie musiałem dać warna.

Może należało by się zastanowić, dlaczego nie ma nowych użytkowników. Widać ostatnio tendencje do zakładania nowych forów, zamiasy ciągnąć stare. Trochę też dziwne, że o SC2 prawie nic się nie pisze, a głównie z tego żyją teraz nowe fora.

Co do dyktanda, to kiedyś takie było w jednym odcinku "Świata wg Kiepskich". Zresztą nie ma w nim nic rasistowskiego ani niepoprawnego politycznie, gdyby takie było to by raczej w serialu nie wyemitowali. 
Zapisane
adam.wawa
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Marca 03, 2011, 10:22:02 pm »

Forum jest słabo rozreklamowane, sam natrafilem na nie szukając ums do Starcraft.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »