StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:11:50 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Living Free - moje żonglerkie promo
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: No i co pan na to?
Fajne - 3 (75%)
Średnie - 1 (25%)
Niefajne - 0 (0%)
Głosów w sumie: 0

Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Living Free - moje żonglerkie promo  (Przeczytany 10242 razy)
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« dnia: Stycznia 28, 2011, 02:14:58 pm »

Strasznie dużo czasu poświęciłem na nakręcenie filmu tego typu, no ale pierwsze koty za płoty 8-). Nawet nie będę się chwalił, ile musiało mi to zająć, zanim osiągnąłem finalny cel - wykonanie całości z tylko jednym cięciem, które jest zaakcentowane kilkoma rozbłyskami. Specjalnie założyłem nowy profil na YT, gdyż mam niekłamaną nadzieję na nagranie jeszcze paru filmików - następny w kolejce ogólno-żonglerski. Bez przedłużania:

Enjoy!
http://www.youtube.com/watch?v=WwiHO5YGq98
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2011, 12:01:58 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 28, 2011, 06:29:35 pm »

Nie wiem, co robisz, ale to wydaje się wymagać sporo ćwiczeń :). Gratulacje.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2011, 12:01:22 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 28, 2011, 07:59:45 pm »

Dobre na wesela, urodziny i wszelkie inne takie imprezki :D. Ile zajęło Ci nauczenie się tego? Ciekawi mnie, bo zielonego pojęcia nie mam na czym to polega, a dość efektownie wygląda.

BTW: Przeczytałem 'żeglarskie' promo i się spodziewałem jakieś pokazówki na jakimś jachcie, a tu koleś wymachujący czymś wyskakuje :D.
Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 28, 2011, 10:16:20 pm »

Też trochę żongluję, ale klasycznie - piłeczkami. Spodziewałem się czegoś typowego, a mi tu diabolo wyskakuje. Pełna profeska i styl ;D. Sądząc po tych wysokich wyrzutach i przerzutach przez nogę, to pewnie ćwiczysz już ponad rok regularnie. Szczególnie podobało mi się jak robiłeś wysokie wyrzuty, przerzuty pod nogą, oraz jak wyrzucałeś oba patyczki na raz. Nagraj więcej trików z kilkoma szpulami, bo IMO są bardziej efektywne niż te z jedną szpulką. I mam pytanie - ile kosztował cię zakup takiego zestawu?
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Flying Piano
Level 2-2
*
Wiadomości: 12



« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 29, 2011, 01:16:27 am »

Dzięki za ciepłe przyjęcie  ;) , a teraz zmierzając do pytań...

Dobre na wesela, urodziny i wszelkie inne takie imprezki

Właściwie to jestem w teatrze ullicznym, i na pokazach (jeśli są w nocy) to to nawet podpalić idzie :P

Ile zajęło Ci nauczenie się tego?i

Na diabolo ćwiczę od czterech lat  8)

Też trochę żongluję, ale klasycznie - piłeczkami.

Do żonglerki mam ochotę przygotować drugi filmik, tam wykorzystałbym paru znajomych, to by jakieś ciekawe passingi się porobiło. Generalnie w grudniu opanowałem kaskadę na pięć piłek i jestem jak najbardziej chętny rozwijać się w tej dziedzinie :)

I mam pytanie - ile kosztował cię zakup takiego zestawu?

Hmmm, ciekawe pytanie, bo to co mam obecnie to nie są absolutnie moje pierwsze diabola, i nie są też czyste (czyt. bywały tuningowane). Biorąc pod uwagę też sznurek który trzeba na bieżącą dokupowywać (mój rekord to trzy pęknięcia przez tydzień), i fakt że w tym filmiku używałem dwóch różnych zestawów pałeczek, o różnych długościach sznurka (dla niepoznaki w takich samych kolorach ;D), to - zakładając wyłącznie to, co wystąpiło - około pięciu stów...
Sprzęt żonglerski być drogi ;/

P.S.
A propo "żeglarski", jak w szkole pojawiłem się w koszulce "kuglarstwo.pl", to wszyscy znajomi czytali "kucharstwo.pl". Ach ci niezrozumiani artyści... :D

Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 29, 2011, 01:04:48 pm »

Ja jestem na etapie, na którym nie mam nawet co marzyć o kaskadzie na pięć piłek ;) zobaczymy za cztery lata. Żałuję tylko, że u mnie w okolicy chyba nie ma takich społeczności kuglarskich, w których mógłbym się tak rozwijać.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »