StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 08:45:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Wasze strony (Moderator: oOldXman)
| | |-+  www.OmegaEsports.pl - Nowy polski blog o SC2 i eSporcie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: www.OmegaEsports.pl - Nowy polski blog o SC2 i eSporcie  (Przeczytany 4419 razy)
Matelin
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« dnia: Kwietnia 22, 2011, 05:48:00 pm »

Witam wszystkich forumowiczów!

Na początek chciałbym tylko przeprosić jeżeli temat okazałby się niezgodny z regulaminem forum i podpadł pod spam - mam nadzieje, że tak się nie stanie

A teraz do rzeczy. Jestem autorem nowego bloga o tematyce eSportowej, w głównej mierze StarCrafta 2. Blog jest naprawdę świeżutki i dopiero raczkuje, dlatego też chciałem wszystkich forumowiczów zainteresowanych tematem zaprosić do jego odwiedzania, ponieważ jeśli tylko będę miał dla kogo pisać i treść będzie się spotykała z aprobatą czytelników, to będę go stopniowo ulepszał i prowadził najlepiej jak tylko potrafię. Oczywiście jest to amatorska inicjatywa i też takim podejściem do tematu będzie się charakteryzowała, ale może dzięki takiej formie będzie łatwiej przyswajalna dla ludzi nowych w temacie, do których sam się zaliczam. Głównym celem bloga jest szerzenie eSportu wśród osób, które jeszcze nie do końca wiedzą, o co w tym chodzi i jak to ugryźć, ale mam nadzieję, że też Ci, którzy dłużej siedzą w temacie docenią jego treść.

Na blogu będą się pojawiać się wszelakie informacje związane z turniejami, wydarzeniami esportowymi, ciekawe replaye, w przyszłości może też screencasty. Pisane będą w sposób luźny, czasami subiektywny - w końcu to blog i będzie on przedstawiał świat SC2 i sportów elektronicznych z mojego punktu widzenia  Oczywiście będę reagował na wszelkie propozycje, zażalenia oraz postaram się pisać na tematy których będą ode mnie spodziewać się czytelnicy. Powiem szczerze, że liczę na Waszą aktywność i pomoc, bo w końcu to wszystko jest dla Was!

Inspiracją dla tej inicjatywy były blogi i videoblogi takich osobistości jak Day9, Totalbiscuit, czy Husky. Chciałbym żebyśmy kiedyś w Polsce mieli podobnie rozwiniętą scenę eSportu jak nasi koledzy z zachodu i mam nadzieję, że mój blog choć troszeczkę się do tego przyczyni

Planuję współpracę z innymi serwisami i blogerami, ale na razie wszystko jest jeszcze w bardzo początkowej fazie. Grunt to czytelnicy!

Zapraszam więc jeszcze raz na www.OmegaEsports.pl oraz do kontaktowania się ze mną na tematy związane z SC2.

Pozdrawiam!
Matelin
OmegaEsports.pl

PS: Nie jestem mistrzem reklamy, a tylko hobbystą, który chciałby robić coś dla innych, więc mam nadzieję że choć część z Was zachęciłem do zaglądnięcia na OmegaEsports ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2011, 12:07:27 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »