StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 02:14:30 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Joł
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Joł  (Przeczytany 16618 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #15 dnia: Października 17, 2010, 09:12:43 am »

Gadasz głupoty. Moje gry na Terran wyglądają tak: Rush z 6 rinów, tanka, 2 vultów, 2 SCV, jak się wybronię, to spoko, jak nie, to gg (gra trwa 5-6 min), potem jest mid game, czyli Terran kampi, a ja expię (coś takiego kończy się zazwyczaj po 20-30 minutach). SpeeDer, to kwestia ogrania. Jak nie umiesz grać i zagrasz z kimś, kto umie rushować, to gra max 10 min. Ale jak umiesz grać, to wybronisz się przed rushem, a gra będzie trwała 15 min (chyba, że to PvP, to ok. 10 min). Z Zergami jest różnie, ale jak umie się stawiać wallina i w odpowiednim momencie zablokować lukę przed lingami, to gra trwa co najmniej 15 min (chyba że będziesz źle scoutował).
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 12:20:09 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #16 dnia: Października 17, 2010, 10:49:38 am »

Kończenie rozgrywki po pięciu minutach to nie jest, k**** mać, żadna zabawa! I krew mnie zalewa, kiedy słucham (tutaj: czytam) wywodów takich jełopów, jak ty!
Wiesz, każdemu coś innego sprawia frajdę. Ja np. mogę godzinami siedzieć na RPkach, czego nie może zrozumieć mój brat, on z kolei siedzi na jakichś Bloodwarsach i Ogame'ach, co rozwala mnie.
A jak tobie nie podoba się gra na Euro, bo sami rusherzy, to po prostu tam nie graj... Mało innych serwerów?
I od razu od jełopów wyzywasz kogoś, kto lubi/myśli inaczej. Brawo. Po prostu każdy lubi co innego, koniec.

Nie powiedziałem, że przegrywam cały czas od rushów. Nie wiem, czy ty jesteś głupi, czy po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem - stoi wyraźnie w moim poście napisane, że mnie CZAS takiej rozgrywki wkurza.
A nie można było np: Tego nie napisałem, doczytaj dokładnie, to zauważysz że...

Się później dziwicie, na jaki ton te rozmowy wchodzą...

PS: Aha, i co to wszystko ma nowej osoby na forum?
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 12:22:01 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #17 dnia: Października 17, 2010, 11:21:11 am »

Nie mogę się nadziwić, jak moderator, który się czepia przecinków, może wyzywać kogoś od jełopów. Zwłaszcza, że jeszcze ani razu się z tobą nie kłóciłem.
Starcraft jest jak sport, chodzi o wygrywanie!
Jeśli nie lubisz rushowawnia, to znaczy, że nie lubisz Stacrafta. To jeden z elementów gry. To tak, jakby powiedzieć "nie lubię grać w nogę, no niektórzy podkręcają piłkę".
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 12:23:12 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #18 dnia: Października 17, 2010, 11:23:29 am »

To Der_SpeeDer graj na ICC. Jakoś nigdy nie narzekałem tam na długość gier, często mam gry po 15, 20 czy 25 minut. Sporadycznie nawet do ok. godziny dochodzi.
Przecież jest sporo buildów ekonomicznych, które nastawione są na dłuższą grę.

Co do kultury, to na ICC też się zdarzają bluzgi. Nie wiem, czy jest opcja wyłączenia komentarzy podczas gry, bo to czasem irytuje, jak gnojek jakiś sobie za dużo pozwala (a w mordę nie ma jak strzelić, bo łebek siedzi na innym kontynencie ;)). Chociaż czasem jest niezły ubaw, jak koleś wyzywa od noobów, a na koniec sam w dupę dostaje :).
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2010, 12:24:08 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #19 dnia: Października 17, 2010, 11:31:40 am »

Wpisujesz:

/ignore <jego nick>

ewentualnie:

/dnd

(wtedy nic nie będzie Cię rozpraszało)
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #20 dnia: Października 17, 2010, 12:36:58 pm »

SpeeDer, to kwestia ogrania. Jak nie umiesz grać i zagrasz z kimś, kto umie rushować, to gra max 10 min. Ale jak umiesz grać, to wybronisz się przed rushem, a gra będzie trwała 15 min (chyba, że to PvP, to ok. 10 min).

To nie takie proste. Preferuję gry drużynowe, co oznacza niestety w przypadku rushy tyle, że nawet jeśli ja zrobię wszystko, jak należy, to może schrzanić sprawę któryś z tp. Co gorsza, takie gry wymagają dużego zgrania, bo przecież rush oznacza napaść jednostek dwóch, trzech graczy jednocześnie - brak wsparcia ze strony kumpli, i możesz już pisać gg. Jest to szczególnie irytujące, gdy komp rzuci jednego z tp gdzieś na drugi koniec mapy (np. na Hunters) to drużyna broniąca się nie zdąży tam dobiec ze swoimi jednostkami.


I od razu od jełopów wyzywasz kogoś, kto lubi/myśli inaczej. Brawo. Po prostu każdy lubi co innego, koniec.

Chodziło mi raczej o jego zdolność do czytania ze zrozumieniem.


Nie mogę się nadziwić, jak moderator, który się czepia przecinków, może wyzywać kogoś od jełopów.

Przyznaję, przegiąłem, za co przepraszam.
Chociaż nie wiem, co to ma wspólnego z przecinkami. Mogę je odtąd na czerwono zaznaczać. Chcesz?

Starcraft jest jak sport, chodzi o wygrywanie!

Aha, jasne. A jak grasz z kumplami w nogę, to robisz to dlatego, bo chcesz wygrać, a nie dlatego, że po prostu chcesz z nimi pograć dla frajdy. Z pewnością. Ewidentnie. Taaak...

Jeśli nie lubisz rushowawnia, to znaczy, że nie lubisz Stacrafta.

Cenię StarCrafta za inne rzeczy. Trybu multiplayer nie ma na tej liście. Bo ja nie lubię multi, i żadna gra jak na razie tego nie zmieniła. I nie ma to nic wspólnego z wygrywaniem czy przegrywaniem.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #21 dnia: Października 17, 2010, 04:11:43 pm »

To nie takie proste. Preferuję gry drużynowe, co oznacza niestety w przypadku rushy tyle, że nawet jeśli ja zrobię wszystko, jak należy, to może schrzanić sprawę któryś z tp. Co gorsza, takie gry wymagają dużego zgrania, bo przecież rush oznacza napaść jednostek dwóch, trzech graczy jednocześnie - brak wsparcia ze strony kumpli, i możesz już pisać gg. Jest to szczególnie irytujące, gdy komp rzuci jednego z tp gdzieś na drugi koniec mapy (np. na Hunters) to drużyna broniąca się nie zdąży tam dobiec ze swoimi jednostkami.

Mogłeś od razu pisać, że masz na myśli gry drużynowe. Taki urok gier wieloosobowych. Najlepiej grać ze znajomymi, bo z losowymi tp nie zawsze się można dogadać.
Zapisane
Paul
Level 2-1
*
Wiadomości: 5


Entaro Adun!


« Odpowiedz #22 dnia: Września 24, 2011, 08:42:19 pm »

I'm Terran, but my MASTER IS ZERATUL!!!
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #23 dnia: Września 24, 2011, 09:27:11 pm »

Nie wiem, z której planety się urwałeś Paul, ale podoba mi się to! :D
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #24 dnia: Września 24, 2011, 10:51:42 pm »

I'm Terran, but my MASTER IS ZERATUL!!!

A własnego tematu z powitaniami założyć już nie lza? Do cudzych trzeba się ładować, wyskakiwać jak ten Filip z konopi?
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #25 dnia: Września 24, 2011, 11:30:39 pm »

To jest jeden z tych momentów, których nie lubię: SpeeDer ma rację. Po to jest ten dział, aby zakładać tematy, w który nowy użytkownik wita się i pisze o sobie słów kilka, a nie walnąć posta w czyimś temacie.
Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »