StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 01:56:57 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  qpbinlFYFuZFeMMWSv
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: qpbinlFYFuZFeMMWSv  (Przeczytany 14311 razy)
gornada
Gość
« dnia: Września 27, 2010, 03:59:59 pm »
Modyfikuj wiadomość

wJn2bU  <a href="http://pvekbyjcsawc.com/">pvekbyjcsawc</a>, elxagpblszxf, [link=http://jdredutqrudp.com/]jdredutqrudp[/link], http://xlnopnebervu.com/
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2017, 12:59:25 pm wysłana przez gornada » Zapisane
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #1 dnia: Września 27, 2010, 04:18:24 pm »

Na pewno w jakimś Merlinie czy innym sklepie internetowym znajdziesz tę książkę. Jeśli chodzi o księgarnie, to zależy gdzie mieszkasz... jeśli w Warszawie, to nie powinno być problemu, jeżeli w np. Chełmie (woj. Lubelskie), to raczej tego nie znajdziesz. Szukałem podobnej książki i nie znalazłem  :-[.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2010, 05:09:12 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #2 dnia: Września 27, 2010, 04:25:49 pm »

Pierwszy wynik z Google:
http://www.rebel.pl/product.php/1,664/5811/Starcraft-1-Krucjata-Liberty-go.html
Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #3 dnia: Września 27, 2010, 05:10:16 pm »

Ja bym zaczął od strony Wydawnictwa ISA, które rozprowadza te książki w Polsce... i które swoje produkty sprzedaje wysyłkowo...
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #4 dnia: Września 27, 2010, 08:30:12 pm »

A ja bym zajrzał na allegro :]. Książka fajna (+ kilka wydarzeń z fabuły), chociaż najbardziej przypadła mi do gustu "Nim zapadnie ciemność" bodajże 3#. StarCraft widziany z perspektywy pionka.
Zapisane

And that's to say "thank you".
Sprinter
Level 4-3
*
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #5 dnia: Października 01, 2010, 07:22:34 pm »

Ja swój egzemplarz zakupiłem w EMPIKu ;D.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2010, 11:30:12 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Odpowiecie na mój apel - http://forum.scarea.pl/index.php?topic=483.0   ??!!!!!!!!!!!!!!!!!
Drabczak
Level 2-2
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #6 dnia: Października 11, 2010, 10:04:39 pm »

Ja całą trylogię kupiłem w Empiku, chyba 30 zł za jeden egzemplarz :).
Osobiście to odradzałbym Ci pierwszą część, krótko mówiąc - jest do du*y.
Kupuj tylko #2 i #3, wg. mnie najlepsza jest druga część.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2010, 10:58:09 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #7 dnia: Października 12, 2010, 08:16:11 am »

Ja mogę się pozbyć moich książek jeżeli ktoś szuka, mam wszystkie trzy ;). Osobiście podobała mi się tylko pierwsza.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2010, 04:16:54 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #8 dnia: Października 12, 2010, 05:27:27 pm »

Osobiście to odradzałbym Ci pierwszą część, krótko mówiąc - jest do du*y.
Podpadasz :D.
Zapisane

And that's to say "thank you".
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #9 dnia: Października 12, 2010, 11:06:47 pm »

Osobiście to odradzałbym Ci pierwszą część, krótko mówiąc - jest do du*y.

Bzdury. To spojrzenie na znaną historię od zupełnie innej strony, oraz takie też pokazanie postaci. Wszystko to bardzo ładnie przedstawione i zaprawione całym mnóstwem kwestii, które zapadają w pamięć. Z tej książki można się też dowiedzieć o różnych szczegółach z szeroko pojętego lore StarCrafta, jakich w grze się nie znajdzie - jak choćby kwestia neuronowo resocjalizowanych albo oznaczenia kodowe i nazwy poszczególnych typów uzbrojenia (karabin C-14 Impaler, krążowniki klasy Behemoth - wszystko to, i wiele innych, zaczęło się od książki Jeffa Grubba), co uwiarygadnia świat i stwarza wrażenie, że tak powiem, fachowości - nie to, co ten żałosny tom drugi (szczegóły tuż poniżej).

Kupuj tylko #2 i #3, wg. mnie najlepsza jest druga część.

A to już w ogóle kiepski żart. Druga część? Najlepsza?
Toż to gniot totalny, który nie zasługuje nawet na miano powieści. Mówiąc w skrócie - autor tej książki relacjonuje to wszystko tak, jakby siedział przy komputerze i grał w StarCrafta. Wyraźnie z wypiekami na policzkach kreśli nawet szczegóły na temat tego, jak używał poszczególnych specjali. Wszystko to wygląda sztucznie, śmiesznie i kiczowato, nie widać w tym żadnej próby "przekonania" czytelnika do świata przedstawionego, żadnych ambicji. Od początku do końca jest tylko dystans, bo zamiast  porządnej fabuły, mamy tylko relacje brzmiące tak, jakby ktoś nieudolnie opisywał replaye.

Autor na dodatek wielokrotnie obraża w tej - pożal się Boże - powieści, inteligencję czytelnika. Bo oto każe mi np. uwierzyć, że kolce Hydralisków, które pozwalają dziesięciu takim stworom strącić potężny krążownik liniowy, zanim ten odda choćby strzał, nie umieją wcześniej wyrządzić żadnej szkody MASZYNIE ROLNICZEJ!!! Albo że horda stworów, zaprojektowana wyłącznie do walki, nie umie po prostu wyciąć w pień garstki wieśniaków, W OGÓLE nie wyszkolonych do walki i uzbrojonych w CEPY.

Nie, bez żadnych głupich żartów. To "coś", najlepszą książką w realiach SC? Ha, ha.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2010, 11:45:35 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »