StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 03:25:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Maniacy ze wszystkich serwerów - łączcie się!
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] Drukuj
Autor Wątek: Maniacy ze wszystkich serwerów - łączcie się!  (Przeczytany 57071 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #120 dnia: Sierpnia 17, 2010, 09:48:17 am »

Niech organizator turnieju zbierze dane wszystkich grających w jedno miejsce. Będzie dużo łatwiej umawiać się na gry.
Zapisane

K.F.RRR
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #121 dnia: Sierpnia 17, 2010, 09:52:12 am »

Cytuj
Nie, z tego wynika, że tobie nie życzy udanego turnieju.

I chwała mu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 12:43:23 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #122 dnia: Sierpnia 17, 2010, 10:11:20 am »

Nie przesadzaj z tym boldem i kursywą. Regulamin forum mówi wprost, że każdy użytkownik forum jest zobowiązany do pisania według zasad polskiej gramatyki i ortografii, stosując polskie znaki diakrytyczne :D.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 12:43:38 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

K.F.RRR
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #123 dnia: Sierpnia 17, 2010, 10:52:40 am »

Ale robię to, żeby moderator nie usuwał moich postów, bo później płaczę w poduszkę, że nikt nie czyta tego, co piszę.


Der_SpeeDer: nadal chcesz robić sobie ze mnie wroga? Nadal uważasz, że regulamin forum, tudzież TWÓJ WŁASNY JĘZYK, to jest powód to takich dziecinnych żartów? Bo uwierz mi, ja potrafię być wredny. Czas, jakiego potrzebuję na kliknięcie ikony "usuń" jest nieporównywalnie krótszy w porównaniu do tego, jakiego ty potrzebujesz do wstawiania mnóstwa pojedynczych literek w kursywę, pogrubienie i podkreślenie.

To moje ostatnie ostrzeżenie. Następne takie pseudośmieszne posty (niewnoszące na dodatek niczego do dyskusji) też będę kasował, a jeśli dalej będziesz pajacował i olewał regulamin, zgłoszę to do administratora i dostaniesz ban.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 12:52:41 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #124 dnia: Sierpnia 17, 2010, 11:00:09 am »

Skoro piszesz niczym 9-letni analfabeta, to się nie dziw. Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Dostałeś jedno ostrzeżenie, nie podziałało, to wywala posty. Tak jest szybciej, a i userzy z zadziwiającą prędkością zaczynają się stosować do zasad. Aż miło.
Tropheus, myślę, że na wstępne mecze możemy się poumawiać sami. W końcu dziećmi nie jesteśmy ;).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 12:53:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #125 dnia: Sierpnia 17, 2010, 12:34:08 pm »

Tropheus, tylko nie każ mi się przekopywać przez ten temat.  :D Trydium ma rację. Ewentualnie każdy może mi zgłosić dane na PMa, jak Ci tak naprawdę zależy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 12:53:22 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
K.F.RRR
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #126 dnia: Sierpnia 17, 2010, 01:16:02 pm »

Cytuj
Der_SpeeDer: nadal chcesz robić sobie ze mnie wroga? Nadal uważasz, że regulamin forum, tudzież TWÓJ WŁASNY JĘZYK, to jest powód to takich dziecinnych żartów? Bo uwierz mi, ja potrafię być wredny. Czas, jakiego potrzebuję na kliknięcie ikony "usuń" jest nieporównywalnie krótszy w porównaniu do tego, jakiego ty potrzebujesz do wstawiania mnóstwa pojedynczych literek w kursywę, pogrubienie i podkreślenie.

To moje ostatnie ostrzeżenie. Następne takie pseudośmieszne posty (niewnoszące na dodatek niczego do dyskusji) też będę kasował, a jeśli dalej będziesz pajacował i olewał regulamin, zgłoszę to do administratora i dostaniesz ban.


Ja już nie robię z Ciebie wroga, Ty już nim jesteś. Regulamin = zasady, a zasady są po to, żeby je łamać = ]. A kliknięcie ikony pogrubienia, kursywy i podkreślenia - uwierz, też dużo czasu to nie zajmuje, a miało to głównie na celu pokazanie Ci, że "nauczyłeś" mnie pisać z polskimi znakami... (chociaż to bardziej odnosi się do przestrzegania regulaminu). I skoro odczuwasz potrzebę napisania do admina... Ty tu jesteś moderatorem, Ty decydujesz, więc tak czy tak zrobisz po swojemu ;X. I nie jest to robione po to, żeby było to śmieszne - wręcz przeciwnie, jest to bardzo poważne.


Cytuj
Skoro piszesz niczym 9-letni analfabeta, to się nie dziw.

Teksty o wieku zachowaj dla siebie, bo nie jesteś osobą, z którą mogę prowadzić jakiekolwiek rozmowy.


I żeby nie było, że piszę nie na temat. Kiedy rozpoczną się gry?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 01:20:29 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #127 dnia: Sierpnia 17, 2010, 01:29:37 pm »

Spójrz na nowy temat stricte turniejowy, który założyłem. Tam są wszystkie dane, których potrzebujesz. Są też wyniki losowania.

Jeśli mógłbym Cię o coś prosić, to poprosiłbym o skończenie tej kłótni z Der_SpeeDerem. Nie chcę, żeby jakieś forumowe konflikty miały nam przerwać/popsuć turniej.  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 03:08:39 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] Drukuj 
« poprzedni następny »