StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 05:31:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Strategie i taktyki
| | |-+  Tower rush [odpowiedź na temat Leszka]
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Tower rush [odpowiedź na temat Leszka]  (Przeczytany 6929 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« dnia: Grudnia 27, 2010, 11:30:46 pm »

Obejrzałem repa. Temat został usunięty, więc odpowiem w nowym.
Po pierwsze rób Probe'y. Jak masz w połowie 8. zrobionego, stawiasz Pylone'a u siebie w mainie i idziesz na zwiad. 10. Probem stawiasz Forge'a u siebie w bazie. Jak znajdziesz przeciwnika, to Pylone'a stawiasz tak, żeby On tego nie zobaczył. Robiąc cały czas robotników, stawiasz Cannone'a lub 2 przy Pylonie. Jak Cannony się kończą, to stawiasz następne, jak najdalej od Pylone'a, robiąc kolejnego przy nowych działkach. Przesuwasz się tak, żeby zniszczyć przeciwnikowi Nexus/Comand Center/Hatchery. Dodam również, że taktyka działa na słabszych graczy, lepszy od razu to skontruje, a Ty możesz wyjść z gry.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2010, 03:10:09 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 28, 2010, 12:14:10 am »

A w sumie chciałbym się dowiedzieć dlaczego temat został usunięty ::). Przecież nic w nim złego nie było. Kiedyś wyleciał też temat o jakimś klanie i 1 post mogluma o jego audycji na sąsiednim portalu.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 28, 2010, 12:19:39 am »

Pewnie dlatego, żę Der_SpeeDer już miał dość poprawiania postów nowych użytkowników, którzy nie mieli czasu przeczytać regulaminu.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 28, 2010, 01:10:05 am »

Wielkich błędów nie było w tym poście, a drobne błędy (przecinki, literówki) to prawie każdy robi. W każdym razie Der Speeder i tak poprawia prawie wszystkie posty na forum. To już jego sprawa.
Dalej nie wiem dlaczego temat wyleciał, ale na pewno to nie działa mobilizująco na nowych użytkowników. A ruch na forum niewielki  ::).
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 28, 2010, 02:35:22 am »

Nie ma kogo nie mobilizować, bo nie ma nowych użytkowników. W tamtym poście była tylko jedna polska litera, "ź". Pewnie dlatego poleciał.

Fakt, SpeeDer lubi edytować posty... ale to dobrze, dzięki temu forum jest gładkie jak teflonowa patelnia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2010, 03:11:23 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 28, 2010, 03:13:46 am »

Nie wiem nic o temacie z Tower Rush. Może to Negro go wywalił. Albo Gotrek postanowił zajrzeć na forum ten jeden raz, przeczytał, i aż się krew w nim zagotowała...

Temat z klanem wyrzuciłem, bo gość założył zupełnie niepotrzebnie drugi temat o tym samym. Wyrzuciłem też ostatni post, ponieważ delikwent uskutecznił double-posting, co jest sprzeczne z regulaminem.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »