StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 01:34:30 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Turnieje, mecze
| | |-+  Maniacy ze wszystkich serwerów - łączcie się!
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Drukuj
Autor Wątek: Maniacy ze wszystkich serwerów - łączcie się!  (Przeczytany 57356 razy)
K.F.RRR
Level 2-4
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #90 dnia: Sierpnia 16, 2010, 10:04:04 am »

Skoro ktoś nie myśli, to nawet i tossem przegra na Lunie, dając się flankować. Ta gra wymaga myślenia. Jak myślisz, masz przewagę nad przeciwnikiem, a niezbalansowanie mapy możesz wykorzystać wtedy przeciwko niemu.


I mam głupie wrażenie, że wiem, co piszę. Trochę lat w tę grę przegrałem (7 chyba, może więcej), grałem z różnymi ludźmi, w różnych MU, na różnych mapach (nawet tych niezbalansowanych do końca). I co mnie razi teraz najbardziej, to tłumaczenie się po grach "ta mapa jest pod tossa, tutaj nie da się wygrać...". Skoro z góry zakładasz, że grając na Lunie Terranem vs Protoss (bo tutaj taki przykład ktoś podał, że flanki itp.) jesteś na straconej pozycji, bo on ma całą mapę otwartą, duże przejścia i w ogóle, to grę przegrasz.


Bedę się powtarzał, ta gra wymaga myślenia. Terran ma scany, miny i vulty, które sa tanie i mogą robić za scouta. Ale jak Terran nie myśli, weźmie swoje wszystkie tanki w kupę, rozłoży je na środku mapy, a miny położy tylko przy wejściu do maina tossa, to nie dziwcie się, że później jest przegrana gra.


Der_SpeeDer: czy pan w ogóle raczył swoim łaskawym okiem rzucić na regulamin? Jeśli tak, to gdzie, do diabła ciężkiego, się podziały w pańskich postach POLSKIE ZNAKI? Jest taki klawisz, zaraz na prawo od spacji, "alt" się zwie, i nie służy tylko do ozdoby.
I jak następne tak napisane posty tego forumowicza zobaczę, to nie będę poprawiał, tylko po prostu wyrzucę...



[cenzura] rozowy kolor, bedzie bardziej widoczny...


Der_SpeeDer: jeśli uważasz, że to takie zabawne, to proszę bardzo. Swoich kolejnych postów szukaj w koszu.
Warto było?



Ale mogles zmienic na rozowy kolor chociaz : /


Der_SpeeDer: proszę bardzo. Skoro jesteś taki infantylny, nadaję przeto twoim wypowiedziom kolor dla twojego infantylizmu odpowiedni.


Mialem tez na mysli bledy : ///
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2010, 03:11:08 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #91 dnia: Sierpnia 16, 2010, 10:20:37 am »

Chciałem zauważyć, że imba sprawia tylko, że dana rasa ma przewagę. Jak jej gracz nie wykorzysta, to jego problem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 01:29:00 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #92 dnia: Sierpnia 16, 2010, 10:40:32 am »

A ja chciałem zapytać, jak turniej :p.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 01:30:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #93 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:06:46 am »

Mam nadzieję, że udostępnicie replay-pack'a z turnieju? :)
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #94 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:15:40 am »

Pewnie tak, a szkoda, bo coś czuję, że ostry... łomot dostanę^^.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 01:30:25 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #95 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:44:48 am »

Ja mam nadzieję, że deimos weźmie się do roboty i vody będą :D.
Zapisane

Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #96 dnia: Sierpnia 16, 2010, 12:45:26 pm »

Oczywiście, replaypack będzie.  ;)

Co do turnieju, to mam problemy ze znalezieniem jeszcze 2 osób... Wtedy mielibyśmy komplet. Jak macie jakieś kontakty z osobami, które by chętnie zagrały, to możecie ich zaprosić.

K.F. - problem jest w tym, że na Lunie Protoss ma BARDZO dużą przewagę nad Terranem. Wiadomo, że nikomu nie dogodzi i zawsze będzie jakaś minimalna imba. Tu nie chodzi o sam fakt jakiejś "imby", tylko jej stopień. Czemu mamy dawać bardzo niesprawiedliwe mapy?

W mapach, które podałem, "imby" nie ma lub jest ona minimalna.
Zapisane
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #97 dnia: Sierpnia 16, 2010, 12:52:29 pm »

Największa imba to i tak Protoss :D.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 01:31:00 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #98 dnia: Sierpnia 16, 2010, 01:03:37 pm »

No, nie przesadzałbym.   ;)

Ja jestem jak zwykle na opak - te MU, które rzekomo faworyzują Protossa, idą mi najgorzej, a te MU, które są rzekomo najtrudniejsze, są dla mnie prościzną.  :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 01:31:14 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Trydium
VIP
*
Wiadomości: 291


Stary ogr


WWW
« Odpowiedz #99 dnia: Sierpnia 16, 2010, 01:37:23 pm »

A czy to mógłby być ten pierwszy w historii SCA turniej, gdzie ludzie nie będą ciągle narzekali na map-pool? Rozumiem, że turniej organizuje Tomasz, on wyznaczył mapy, jak komuś się nie podoba, to niech nie gra. To aż boli, jak się widzi tyle stron daremnej gadki na temat map. Zamiast strzępić języki (czy tam klawiatury), lepiej się wziąć i poprzypominać sobie mapy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 01:45:48 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #100 dnia: Sierpnia 16, 2010, 02:11:21 pm »

To jest oczywiste, że zawsze znajdzie się ktoś, komu co najmniej jedna z map nie będzie pasować. Płaczki mogą sobie płakać, a organizator i pozostali uczestnicy nie powinni się tym przejmować, jeśli tylko map pool nie odbiega jakoś drastycznie od standardów. Moim zdaniem, zamiast narzekać, lepiej zagrać na każdej mapie po parę gier i czuć się na niej odrobinę pewniej. Ja w ramach treningu rozegrałem już 7-minutową grę i przypomniałem sobie hotkeye. Możecie już zacząć się bać  ;D.

PS. Der_SpeeDer, podziwiam twoją wytrwałość  :), postaram się, abyś przy moich postach miał jak najmniej roboty :).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 03:06:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #101 dnia: Sierpnia 16, 2010, 04:06:04 pm »

Zgadzam się z poprzednimi mówcami. Beksy niech płaczą nad mapkami, których nie lubią. Przyznam szczerze, że oprócz Pythona i Fighting Spirita nie znam żadnej z tych map  >:(. Czy ktoś z Was mógłby mi je jakoś podesłać, abym mógł się z nimi zapoznać przed turniejem? Np.: spakować i wrzucić na sendspace'a. Byłbym wdzięczny  :).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 08:30:50 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Tomasz
Level 5-1
*
Wiadomości: 112



WWW
« Odpowiedz #102 dnia: Sierpnia 16, 2010, 04:22:09 pm »

Cytat: Zardon
Zgadzam się z poprzednimi mówcami. Beksy niech płaczą nad mapkami, których nie lubią. Przyznam szczerze, że oprócz Pythona i Fighting Spirita nie znam żadnej z tych map  >:(. Czy ktoś z Was mógłby mi je jakoś podesłać, abym mógł się z nimi zapoznać przed turniejem? Np.: spakować i wrzucić na sendspace'a. Byłbym wdzięczny  :).

Wejdź na stronę ICCup.com - tam znajdziesz cały mappack tego serwera.  ;)

Cytat: K.F.RRR
Poczulem sie urazony czytajac posta Xellossa "placzki", nie placze dalem tylko propozycje jakie mapy molgyby byc, nie mowilem, ze to co podalem one maja byc i koniec.

Swoja droga po tym poscie Xellossa mam jakas glupia ochote zagrac z nim pierwsza gre...

Może traficie na siebie.  ;)

Na Twoim miejscu, nie czułbym się tym urażony. Przecież było to powiedziane pół-żartem, pół-serio. Ma racje mówiąc, że lepiej zmieniać co chwilę map-poola.

Swoją drogą - używaj polskich znaków, bo Der_SpeeDer Cię "zniszczy".  :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 08:33:09 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #103 dnia: Sierpnia 16, 2010, 04:39:50 pm »

Poczulem sie urazony czytajac posta Xellossa "placzki", nie placze dalem tylko propozycje jakie mapy molgyby byc, nie mowilem, ze to co podalem one maja byc i koniec.
Nie pisałem przecież o Tobie, tylko ogólnie o ludziach wiecznie narzekających. Jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam.
Swoja droga po tym poscie Xellossa mam jakas glupia ochote zagrac z nim pierwsza gre...
A nie wolałbyś pograć trochę dłużej? :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 08:34:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #104 dnia: Sierpnia 16, 2010, 08:04:35 pm »

Ej, gracie, czy nie? :D Na razie widzę trochę "flejmu" i jakieś osobiste wycieczki. Ogarnijcie się, ludzie - SC to nie koniec świata, a grać na innych mapach (niż te z własnych przyzwyczajeń) też warto. Grajcie, ludzie! :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 09:13:08 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Drukuj 
« poprzedni następny »