StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 04:03:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Battle.net logowanie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Battle.net logowanie  (Przeczytany 3748 razy)
Pawel
Gość
« dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:11:08 pm »

Cześć ! Zakupiłem niedawno Starcraft Anthology (SC i SC:BW) Chciałem pograć troszkę przez neta ale gdy chcę się zalogować wyskakuję mi taki komunikat:

Please note that inactive accounts are deleted at regular times. If you create a new account, you must be logged into Battle.net long enough (either in one session, or spread over several) to have accumulated 2 hours of time within the first 48 hours. After that, your account becomes permanent so long as you continue to log into this account once every three months.

Posiadam konto na battle.net i chciałem się logować przez te same dane... Czy ktoś wie w czym problem? Proszę o pomoc! Pozdrawiam!

Negro: Przed znakami przestankowymi (wykrzyknik, dwukropek, znak zapytania etc.) nie robi się spacji.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2010, 02:35:37 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 04, 2010, 02:37:19 pm »

Co znaczy "przez te same dane"?
Jeżeli masz konto na Battle.net 2.0 to to nie zadziała, gdyż SC: BW nie obsługuje tego systemu.
Najlepiej po wejściu na Battle.net po prostu załóż nowe konto (Create Account). Powinno zadziałać.
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 04, 2010, 06:45:00 pm »

Możliwe też, że twoje "nowe" konto, o takim samym nicku, było kiedyś zbanowane (raz tak miałem), w co wątpię, w tym przypadku tak btw. Załóż sobie po prostu nowe konto, bo jak Negro powiedział, to z Sc2 w Sc1 nie będzie działać.
Jednak jeżeli używasz konta z Warcrafta lub Diablo, to powinno śmigać (chyba że nie zaglądałeś na nie przez 3 miechy w ogóle (chociaż mi 2-letnie zaniedbane konto z D2 działa, jak sprawdziłem - ale to chyba ewenement :])). Jeżeli tak, to możesz napisać do Blizzard support maila. Wbrew pozorom można tam dużo rzeczy załatwić :):):). Chociaż i tak najlepiej założyć nowe.
Skąd masz tego sca, że tak zapytam (dla pewności tylko)?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 12:14:11 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Pawel
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Sierpnia 04, 2010, 10:10:21 pm »

Już wszystko w porządku. Nowe konto założyłem i śmiga. A Starcrafta mam z Allegro. Kod zakupiłem i pobrałem z battle.net ;). Pozdro! Dzięki za rady!


Der_SpeeDer: jeden emotikon na linijkę tekstu w zupełności wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 12:13:06 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »