StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 08:46:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Podstawy StarCrafta
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj
Autor Wątek: Podstawy StarCrafta  (Przeczytany 29137 razy)
gornada
Gość
« Odpowiedz #75 dnia: Sierpnia 23, 2010, 08:44:27 pm »

Grałem dużo terrkami, przeszedłem kampanię. Kampanie Zergów przeszedłem ledwo co, jakoś nie idzie mi nimi.
Teraz zacząłem grać protkami. Możecie mi doradzić co do openingu i zestawu jednostek? Np. u Terran 12 Marines, 6 Mediców i 6 Firebatów jest wyjątkowo silne. A jakie oddziały robić u Protosów?


Der_SpeeDer: raz już prosiłem o te duże litery. Prośba została olana. Teraz więc będę zaznaczał to na czerwono, dopóki sam nie przestaniesz popełniać tego błędu.
Pomińmy na razie inne błędy, których też robisz sporo - od czegoś w końcu trzeba zacząć.



EDIT: Mój replay  :). Teraz to mi dobrze poszło. Nawet terkowi nie pozwoliłem się rozwinąć  ;).


Der_SpeeDer: double-posting jest zabroniony. Nie przestajesz mi podpadać... radzę wreszcie wziąć się za siebie, bo może być nieprzyjemnie. A póki co, doceń, że załączyłem od razu ten replay do poprzedniego posta, żeby wszystko było git.

Moja pierwsza bitwa w ICCup (oczywiście przegrana :() ale to był hardkor!!! [WoW.rep]

Trzeci replay to już moja wygrana ;] dziękuję wszystkim co się przyczynili do niej ;D [ICCup]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 10:41:50 pm wysłana przez gornada » Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj 
« poprzedni następny »