StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 08:37:54 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Karune na temat Trylogii i pomniejszych informacji o jednostkach
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Karune na temat Trylogii i pomniejszych informacji o jednostkach  (Przeczytany 2066 razy)
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« dnia: Października 28, 2008, 07:55:51 pm »

Wypowiedź Karune odnośnie Trylogii:
Każdy ma oczywiście prawo do własnej opinii, ja osobiście, lubiąc jakąś serię i słysząc, że twórcy nie będą
 poświęcali niczego z jakości produktu, a nawet będą to rozszerzać, byłbym podekscytowany.
Jeśli zaś chodzi o fabułę, pomyślcie o swojej ulubionej filmowej trylogii – np. Star Wars. Nowa Nadzieja, pierwszy
 film z serii mógł po prostu wszystko zakończyć, spójrzcie jednak na to z perspektywy czasu – epizod V,VII oraz I, II i
 III wydane całe lata później, naprawdę wzbogaciły świat Star Wars. Podobnie SC2 pozwoli wam na prawdziwe doświadczenie
 jakim jest Blizzardowy RTS. Natomiast epicka trylogia pokaże wam całkowicie inne oblicze Uniwersum StarCraft.
Nawet teraz, chciałbym by niektóre moje ulubione serie doczekały się rozszerzeń… i nie zawiodłem się gdy to się stało… w przypadku
 dodatków, takich jak film Iron Man czy Batman: Mroczny Rycerz jestem pierwszy, który będzie czekał na kolejne
 odsłony (i byłbym zawiedziony, gdyby takowe się nie pojawiły).


Karune udzielił również kilku drobniejszych informacji o jednostkach:
Lair pozwala na ulepszenie Overlordów w Overseerów. Natomiast jeśli chodzi o Sieć Nydus, możesz
 przetransportować nią „nieograniczoną” liczbę jednostek. Nie ma górnego limitu 12.

A także:
Medivac był obiektem poważnej dyskusji, odkąd został przedstawiony społeczności. Niektóre opinie
 były niechętne, w innych wskazywano na olbrzymi potencjał tej jednostki.
Medivac Dropship jest typem statku transportowego, który leczy biologiczne jednostki w niespotykanym
 tempie samemu trzymając się z dala od zagrożeń. To uczyniło Terran znacznie bardziej mobilnymi niż w oryginalnym SC.
Ci latający medycy stali się dość podstawową jednostką w jakiejkolwiek terrańskiej armii, ale chcemy usłyszeć co wy o tym myślicie.
  

Źródło: http://www.sclegacy.com/

Tłumaczenie: Deimos0

Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »