StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 05:52:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  SC2 różne wersje językowe
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: SC2 różne wersje językowe  (Przeczytany 5470 razy)
ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« dnia: Lipca 28, 2010, 10:15:02 am »

Witam!
Czy jeżeli kupię polską wersję językową SC2, to czy mam możliwość ściągnięcia angielskiej wersji? Jeśli tak, to czy muszę mieć cały pakiet jednolity, czy np. dubbing angielski, nazwy własne angielskie, a fabuła po polsku?
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 28, 2010, 10:21:54 am »

Cytuj
Czy jeżeli kupię polską wersję językową SC2, to czy mam możliwość ściągnięcia angielskiej wersji?

Tak, jest taka możliwość, ale musisz chyba grę zarejestrować najpierw na swoim koncie na http://beta-eu.battle.net/en/ .

Cytuj
Jeśli tak, to czy muszę mieć cały pakiet jednolity, czy np. dubbing angielski, nazwy własne angielskie, a fabuła po polsku?

A jest takie wydanie? O_o
Zapisane

Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 28, 2010, 10:57:28 am »

Ja przed premierą ściągnąłem wersję EN-GB, kupiłem polską, na BN dodałem klucz do polskiej wersji, a zainstalowałem angielską, wszystko śmiga, działa idealnie. Oczywiście całość gry jest po angielsku.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 01:33:24 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 28, 2010, 11:21:41 am »

Wersje gry są jednolite - ściągniesz EN, wszystko będzie EN, wolisz PL - całość masz PL.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 28, 2010, 08:30:54 pm »

Cytuj
Jeśli tak, to czy muszę mieć cały pakiet jednolity, czy np. dubbing angielski, nazwy własne angielskie, a fabuła po polsku?

A jest takie wydanie? O_o
Nie wiem, chciałem tylko się dowiedzieć, czy można jakoś w opcjach zmienić poszczególne elementy tłumaczenia, ale już znam odpowiedź.
Zapisane

oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 29, 2010, 05:51:59 am »

A mnie też to pytanie dręczyło... z tym, że ja nie rozumiem tych odpowiedzi.

Czy jak włączę instalator to będzie tam lista języków do wyboru, albo coś w ten deseń?

Jeszcze jedno pytanie mam: wyszła teraz edycja kolekcjonerska, opakowanie jest w stylu terrańskim, myślicie, że jak wyjdzie kolejna część, to wypuszczą kolejną edycję kolekcjonerską, ale w innym stylu?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 01:34:22 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 29, 2010, 10:19:27 am »

Z tego, co wiem, wersję językową wybierasz przy ściąganiu instalatora (przez bnet). Biorąc pod uwagę strukturę kampanii, można się spodziewać "podziału rasowego" opakowań kolejnych rozdziałów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 01:34:40 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 29, 2010, 11:47:02 am »

A mnie też to pytanie dręczyło... z tym, że ja nie rozumiem tych odpowiedzi.

Czy jak włączę instalator to będzie tam lista języków do wyboru, albo coś w ten deseń?

Jeszcze jedno pytanie mam: wyszła teraz edycja kolekcjonerska, opakowanie jest w stylu terranskim, myślicie, że jak wyjdzie kolejna część, to wypuszczą kolejną edycję kolekcjonerską, ale w innym stylu?
Mieszkasz w Anglii, czyli idziesz do sklepu i kupujesz angielską wersję i możesz ją zainstalować z płyty, jeżeli chciałbyś wersję polską, to po dodaniu gry do twojego konta BN musisz ściągnąć polską wersję gry (7 GB).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 01:36:28 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #8 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:30:18 pm »

W sumie to i tak kupię SC2 w Anglii i wersję kolekcjonerską w Polsce.
Zapisane

spychi
Promotor
*
Wiadomości: 81


Twilight Spychi


« Odpowiedz #9 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:51:11 pm »

Kupujesz wersję polską ze sklepu>zmieniasz region na EU English, aktywujesz SC2 kodem z gry kupionej w polskim sklepie>ściągasz klienta w wersji angielskiej> instalujesz w wersji angielskiej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 01:37:06 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »