StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 03:38:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  DaVvStarcraft - Polskie relacje z meczów SC II
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: DaVvStarcraft - Polskie relacje z meczów SC II  (Przeczytany 3949 razy)
DaVv
Level 1-3
*
Wiadomości: 2



WWW
« dnia: Lipca 24, 2010, 04:17:15 pm »







Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym was zaprosić na mój kanał youtube, gdzie prowadzę relacje z meczów z gry Starcraft II. Są to moje początki jako komentatora, więc wszelkie słowa krytyki, czy też sugestie wezmę na pewno pod uwagę.

Aktualnie relacjonuję turniej ZOTAC Cup #16, który komentuję wraz z moim przyjacielem Harvenem.


Wszystkie relacje z gier są oczywiście w jakości HD.


Jeśli macie jakieś ciekawe replaye i chcielibyście, abym je zrelacjonował, proszę, wysyłajcie mi je na davvstarcraft@gmail.com


Co tu więcej napisać... chciałem po prostu podzielić się z wami tym, co robię i jeżeli chcielibyście mnie wesprzeć, będzie mi bardzo milo :). Wszelkie komentarze / subskrypcje / oceny na pewno będą mile widziane, te złe i te dobre :)



Zapraszam!!!



Der_SpeeDer: w kwestii formalnej - spostrzeżeń moderatora bądź administratora się z postów nie wymazuje. Radzę przeczytać wreszcie regulamin.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2010, 12:54:15 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 24, 2010, 04:35:39 pm »

Zaraz zobaczymy poziom.

Edit: Hmm, masz jakąś próbkę? :}
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:12:52 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
DaVv
Level 1-3
*
Wiadomości: 2



WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 24, 2010, 04:53:18 pm »

Tak, jak napisałem - "początkujący" :).
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:13:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 24, 2010, 06:01:27 pm »

Buhahaha, dobre, dobre xD!
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 24, 2010, 07:26:34 pm »

Wow, widać, że amatorstwo na maxa... ale dawaj dalej. Jest fajnie :}.
Zapisane

And that's to say "thank you".
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 24, 2010, 10:52:46 pm »

Nie mam ani siły ani chęci tego poprawiać. We wszystkich postach powyżej ma być poprawiona ortografia i interpunkcja.
W przeciwnym razie wątek poleci do kosza.

Inna sprawa - po co cały post (ten pierwszy) wielką czcionką? To nie są ogłoszenia, że musi się z tłumu wyróżniać. Jeżeli ktoś już do tematu wejdzie to przeczyta jego treść nawet jeżeli będzie to czcionka standardowa. To też warto poprawić.
Zapisane

radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 25, 2010, 02:36:37 pm »

Wpadliście na naprawdę ciekawy pomysł. Macie poczucie humoru, co jest bardzo ważne. Komentujecie, mówicie o różnicach między SC, a SC2. Naprawdę fajny pomysł, trzymam za was kciuki. Mam nadzieję, że będzie znacznie więcej tych relacji.


Powodzenia ;).
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:15:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »