StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 12:56:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Potrzebny Pomocnik Do Robienia Mapy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebny Pomocnik Do Robienia Mapy  (Przeczytany 6353 razy)
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« dnia: Lipca 24, 2010, 04:43:22 am »

Banalna nazwa tematu mówi sama za siebie. To samo obrazek poniżej:


Potrzebny mi jest pomocnik, który wspomoże mnie w robieniu mapy. Chciałbym zrealizować pomysł na mapę, który przyszedł mi do głowy bardzo dawno temu, jakieś trzy czy cztery lata temu. Potrzebuję do pomocy jedną osobę, która mnie zmotywuje, czyli po prostu będzie tworzyła tego UMSa razem ze mną (we dwóch zawsze raźniej). Problemu z testowaniem by nie było, mam rozwiązanie na problem braku hosta. Zrobiłem już jakąś część tej mapy, ale kiedyś się na coś wkurzyłem i ją usunąłem^_^...

Nie musisz się jakoś specjalnie znać (!) na tym całym 'Mapmakingu', wymagam jedynie jakiegokolwiek pojęcia o Triggerach i poczucia estetyki. Gdybyś czegoś nie wiedział, to ja wszystko wytłumaczę - tak, to do Ciebie mówię, ochotniku  (;D)!

Mapa byłaby w klimatach RTS / średniowiecze / fantasy, do tego MOŻE dojść jeszcze RPG i science fiction. Obmyśliłem wszystko dość dokładnie, ale są takie rzeczy, o których jeszcze nie zdecydowałem - znaczy jestem otwarty na wszelkie sugestie. Szczegóły projektu opowiem przez GG, PM, albo Skype'a.

PS: Oczywiście ty, ochotniku, decydowałbyś o czasie przeznaczonym na realizowanie tego projektu, ty byś decydował, kiedy i ile spędzisz minut przy edytorze, ja 'jako tako' raczej mógłbym się dostosować, obecnie mam wakacje.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 09:59:42 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 24, 2010, 07:32:32 am »

Cóż, chętnie bym spróbował, ale obawiam się, że jestem jednak zbyt leniwy :P.
Zapisane

And that's to say "thank you".
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 24, 2010, 05:52:41 pm »

Hmm, a może jednak :D. Ja się właśnie obudziłem i jest godzina 18 ;D (więc pewnie nie mniejszy leń ze mnie niż z Ciebie). Moje GG 2524177 - napisz, to omówimy wszystko. I pamiętaj, teraz już nie ma odwrotu, buhahaha <zły śmiech>!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:00:11 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 24, 2010, 08:45:06 pm »

Wow, to się wkopałem :}.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:00:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 25, 2010, 02:46:27 am »

Biedak, to znaczy ochotnik się znalazł, temat można już zamknąć. Muhahaha <błyskawica / grzmot>!


Der_SpeeDer: zamykam więc.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:00:52 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »