StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 03:00:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Mapki, kampanie
| | |-+  Kampania by Zardon
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Kampania by Zardon  (Przeczytany 33675 razy)
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 21, 2010, 02:49:25 pm »

Dobrze. W następnej kampanii dostosuję się do twojego "proponowanego" układu który najwidoczniej nie jest proponowany a wymagany, skoro mi go wciskasz na siłę. Jeżeli jednak to ma aż takie kolosalne znaczenie to od następnego razu zastosuję się całkowicie do Blizzardowskiego edytowania tekstów. 
Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 22, 2010, 11:39:44 pm »

Ależ nie jest wymagany. Ja ci tylko (i aż) mówię, jaki styl edycji jest bardziej estetyczny, czytelniejszy, i wreszcie stosowany przez samych artystów z Blizzarda. Jeżeli zdecydujesz, że chcesz sam sobie szkodzić, i nie skorzystać z podawanych przeze mnie porad, raczej cię nie powstrzymam. Zastanów się tylko, czy warto?
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 25, 2010, 05:15:37 pm »

P.S. jeśli można zapytać: czy moja kampania trafi kiedyś oficjalnie na SCArea wśród innych kampanii możliwych do ściągnięcia ? Jeśli tak, to poproszę... ciekaw jestem ocenienia jej pod względem "Fabuły", "Grywalności" itd.

Jeśli Der_Speeder stwierdzi, że może tam trafić, to tam trafi i zostanie też oceniona :)
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #33 dnia: Marca 01, 2010, 04:13:37 pm »

Spokój, do jasnej anielki!
Der_SpeeDer - przystopuj trochę. To, że oceniasz kampanię, wskazujesz błędy, dajesz porady - jest OK. nie możesz jednak narzucać każdemu swojego stylu estetycznego. To, że Blizzard formatował dialogi w ten, a nie inny sposób, nie oznacza, że jest to sposób jedyny poprawny i słuszny. To, że styl ten ci się podoba i go stosujesz - ok, szanujemy to. Jednak również ty musisz uszanować "zmysł estetyczny" innych ludzi. Przyznaję, kampanii nawet nie ściągałem, ale zakładam, że teksty, o które toczy się bój są mimo wszystko czytelne. Jeżeli każda literka nie jest innego koloru to wszystko jest dobrze. To, czy (przykładowo) imiona osób w dialogach są wielkimi literami, innym kolorem, czy też nie ma ich wcale jest kwestią indywidualną - każdemu może się podobać co innego.
Reasumując - dobrze, że dzielisz się wiedzą i doświadczeniem z innymi, jednak nie możesz wszystkim narzucać swojego toku myślowego.
Zapisane

radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 21, 2010, 06:52:24 pm »

Emm... otóż proszę Zardona o wstawienia linku do ściągnięcia tej kampanii, ponieważ po wstawieniu 2 kampanii mam ochotę wpierw na tą pierwszą. ;)
Zapisane

 
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 21, 2010, 07:28:25 pm »

http://www.sendspace.pl/file/3c1ed524905b89e7f63e77d - proszę bardzo.

Pozwól, że przy okazji zapytam... czy to Ty jesteś tym samym "Radanatem", z którym grałem kiedyś na BN? Byłem wtedy pod moim starym nickiem: Theron (później Blizz mi usunął konto i zostałem Zardonem).
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 09:44:40 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
radanat
Level 4-1
*
Wiadomości: 59

Fan Of Clannad


« Odpowiedz #36 dnia: Lipca 21, 2010, 07:32:19 pm »

Tak, jestem Radanat z BN, teraz mam nick golibark, ale tobie dlaczego usunęli konto? Miło cię znowu widzieć, ale o tym już porozmawiamy przez PW, ewentualnie przez SC2. A żeby nie spamować, to powiem ci, że jak przejdę kampanię, to ocenię.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 09:45:53 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

 
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #37 dnia: Lipca 22, 2010, 10:45:29 am »

Aaaaa, to ty jesteś ten golibark :].
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 09:46:03 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #38 dnia: Sierpnia 29, 2011, 08:04:29 pm »

http://www.sendspace.pl/file/7ca3e310bbc45fc20e09bbe - Kampania Terran: "Krwawy Młot" ponownie do ściągnięcia na specjalne zamówienie.

Jest to pierwsza moja kampania i sam dobrze wiem co z nią jest nie tak. Proszę więc aby "gracz" nie sądził, że kolejne moje dzieła są na podobnym poziomie. Nic w kampanii nie poprawiałem, a jedynie dokonałem małej korekty graficznej tak więc ci którzy w nią już grali mogą sobie odpuścić bo nic nowego nie znajdą ;).
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »