StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 03:55:43 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Razer Deathadder - pytanie
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Razer Deathadder - pytanie  (Przeczytany 11272 razy)
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 14, 2010, 06:18:02 pm »

No ja właśnie też nie rozumiem, jak można na tym grać... Ani to micrować się nie da, ani to riv dropa zrobić...
Zapisane

Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 15, 2010, 01:37:24 am »

Mam w Windowsie na najszybszy, a gram na 900 dpi. Mówię tylko, że 500 dpi wystarczy do grania.
Zapisane
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 15, 2010, 12:41:48 pm »

Chyba jednak dzisiaj nie dostanę Deathaddera. Może jutro w takim razie przyjdzie? Na Amazonie pisze, że miało być dzisiaj, śledziłem status przesyłki i właściwie to powinno być dzisiaj... albo jutro :P.

A jak już dostanę... w końcu wygram Ogame, MUHAHAHA!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2010, 12:56:20 pm wysłana przez oOldXman » Zapisane

Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 15, 2010, 04:29:39 pm »

Mam w Windowsie na najszybszy, a gram na 900 dpi. Mówię tylko, że 500 dpi wystarczy do grania.
Zrobiłem prosty test, jak wygląda narysowanie ukośnej kreski w MS Paint na różnych ustawieniach szybkości w Windowsie. Każde ustawienie oprócz 6 kreski jest interpolowane, co oznacza znaczny spadek dokładności - w przypadku 11 kreski kursor skacze o 3-4 piksele. Najlepiej jest, jak gra się na 6 kresce w Windowsie (brak zniekształceń).
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2010, 04:16:32 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 16, 2010, 07:34:31 am »

Ciekawa rzecz z tym testem, bo u mnie tak samo wychodzi xD. Fajnie. Sprawdźmy, jak to się spisuje w StarCrafcie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2010, 04:16:48 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 16, 2010, 10:35:38 am »

Lepiej, gdy jest zaznaczona opcja "zwiększ precyzję wskaźnika", czy nie?
Ja nie widzę różnicy w testach:
Zapisane

Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 16, 2010, 10:55:08 am »

Zwiększ precyzję wskaźnika oznacza (jak na ironię), że włączone jest przyspieszenie kursora (czyli jest mniej precyzyjnie). Wszyscy "pro" grają na tej opcji wyłączonej, gdyż wtedy przesunięcie na podkładce z różną szybkością daje różne efekty, nie można dokładnie trafić w cel (zwłaszcza mały).
Zapisane

oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 16, 2010, 11:01:06 am »

U mnie na laptopowym touchpadzie bardzo niskiej jakości (:'() jest identycznie, tyle że moje kreski są prostsze.

BTW: Od dzisiaj gram z "odznaczoną precyzją", bendem pr0!

EDIT: Mam już tego Deathaddera. Z wyglądu jest piękniejsze niż curry, a w dotyku milszy niż kotek. Niestety, nie pogram z tym jeszcze przez jakiś czas, bo nie podołam tej prędkości, a ja chciałbym od razu na maksymalnej grać ;). Póki co będę sobie klikał po pulpicie i może trochę popróbuje z tym pograć w Heroes III. Nie wiem, czy to tylko mnie się tak wydaje, czy tak jest - ta myszka sunie jak pocisk. Jeszcze zanim pomyślę, ona już jest po drugiej stronie ekranu. Trochę dziwnie mi się ją trzyma, ale to normalne, moja ostania myszka miała całkowicie inny kształt od Deathaddera. Moja stara i badziewna mycha nie była chyba nawet w 1/3 tak szybka jak Deathadder Razera :). Trochę mnie to przerasta, ale jak już pisałem, trochę czasu i będzie cacy.

W sumie jedyny minus póki co, to rolka, trzeba dość konkretnie przycisnąć, żeby skorzystać z przycisku rolki.

Co mam konkretnie powiedzieć o tej myszce?
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2010, 04:19:07 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »