StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 10:29:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Dyskusje ogólne
| | |-+  Obecny BN2 - WTF?!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Obecny BN2 - WTF?!  (Przeczytany 19601 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #30 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:42:35 am »

Na "wiedzenie lepiej" to się mój drogi nie licytuj, bo sam przypadkom w wykonaniu PROFESJONALNYCH GRACZY, które przytaczam, przeciwstawiasz swoje "a, bo Ja, Ja, JA - ja widziałem lepiej, ja wiem lepiej, ja się lepiej znam".

Ty przytaczasz przypadki profesjonalnych graczy? A niby gdzie w becie jest już proliga oO? Coś mi chyba umknęło. Aha, i rozmawiać z tobą się nie da na ten temat, bo ty wiesz tyle, ile przeczytasz, a ja wiem tyle, ile zagram swojego i obejrzę vodów. Widzisz tę różnicę już? Czy jeszcze za słabo to wytłumaczyłem? I przejście kampanii się nie liczy!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 02:56:28 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #31 dnia: Czerwca 18, 2010, 02:34:37 pm »

Moja opinia - gra jest bardzo grywalna i po prostu piękna, a dynamika sprawia, że po becie bardzo ciężko mi wrócić do SC1, ale ten BN2.0 to jakiś zły koszmar - jak mam znaleźć sobie w tej grze kumpli, obgadać taktyki, jak to było w grze, kiedy BN2.0 to jakiś mózgotrzepowy syf z nabijaniem achievementów a'la Xbox? Noż [cenzura] mać, w SC1 było najpiękniejsze właśnie COMMUNITY, które ludzie budowali i było wspaniałe, do dzisiaj mam bliskich kumpli dzięki SC, niejednokrotnie organizowaliśmy sobie lanparty z SC w piwnicy u kumpla, niejednokrotnie zbieraliśmy się na kanale i graliśmy w SC, dlatego obecna, gówniana forma BN2.0 mnie wręcz boli - tyle mam do powiedzenia. Bluzgam, bom zły.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 03:04:21 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #32 dnia: Czerwca 18, 2010, 07:36:39 pm »

Skoro jesteśmy przy pathfindingu - jedyna poważna wada, z mojego punktu widzenia, to tendencja jednostek do tłoczenia się w jednym miejscu. Tu akurat stare ai było lepsze i paradoksalnie łatwiejsze, bo nie narażało tak bardzo własnych oddziałów na splash damage.
Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Według naszych forumowych progamerów to jest właśnie największy plus SC2. Przecież dzięki temu nooby będą dostawały po tyłku, a wszyscy cool i pro porozstawiają każdą jednostkę osobno. Bardzo dobrze, że Blizzard zastosował takie rozwiązanie, bo wkurzało strasznie to, że w "jedynce" to AI robiło wszystko za ciebie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 03:05:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #33 dnia: Czerwca 18, 2010, 08:01:01 pm »

Najlepiej by było gdyby wprowadzili opcję AI przy zakładaniu serwerów. Do tego przy szukaniu gier dostępny filtr, który wyszukuje gry z AI, bez AI lub obie wersje. Wtedy wszyscy byli by zadowoleni :)
Zapisane

oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #34 dnia: Czerwca 19, 2010, 04:27:12 am »

Wypadłem trochę z tematu, ale jest jak mówiłem - nawrócili się, będą kanały, może coś więcej będzie. Choć jestem na dziewięćdziesiąt procent pewien, że LANa nie będzie. Za to ciekawi mnie, jakie bonusy jeszcze dorzucą.

Pyciek, nie denerwuj się, myśl pozytywnie, choć so called 'flame' czasem działa :P.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 03:07:10 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #35 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:47:16 am »

Spoko, LAN będzie, w wersji gry dla PRO :D. Cena też pewnie będzie PRO :D. Lub ewentualnie będą taką wersję gry dostawali organizatorzy turniejów offline.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #36 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:44:44 am »

Kwestia AI jest nierealna i szczerze radzę o niej zapomnieć. Wersja PRO będzie turniejowa i nic na razie nie zapowiada, by coś takiego zostało udostępnione zwykłym graczom. Bashiok wspominał coś o możliwości zniesienia region locka, ale wydaje się, że może być to usługa płatna. W sumie wygląda na to, że Blizzard był gotowy na nasze narzekania, a całe zamieszanie tylko przysporzyło grze rozgłosu. Jeśli tak, to spece od marketingu powinni dostać solidną premię.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #37 dnia: Czerwca 19, 2010, 03:01:43 pm »

Ty przytaczasz przypadki profesjonalnych graczy? A niby gdzie w becie jest już proliga oO? Coś mi chyba umknęło.

Rzeczywiście, "coś ci umknęło". Po prostu w tym swoim zadufaniu nie zniżasz się nawet do tego, żeby czytać ze zrozumieniem, co oponent głosi. Ty, który się mądrowałeś, że to właśnie oponent nie umie czytać.

Aha, i rozmawiać z tobą się nie da na ten temat, bo ty wiesz tyle, ile przeczytasz, a ja wiem tyle, ile zagram swojego i obejrzę vodów

Nie tylko ty nie jesteś jaskiniowcem i nie tylko ty oglądasz vody. Otóż ja vody też widziałem, tudzież replaye z rozgrywek, w tym takich właśnie w wykonaniu Pro, a nie twoim i reszty przypadkowych osób z sieci. I nie widzę tam potwierdzenia twojej tezy, a jedyne konkrety, jakie umiesz przywołać na swoją obronę, to te pierdoły o schodzeniu z rampy. Ty się ośmieszasz. A teraz, zamiast przedstawić jakieś poważniejsze dowody na słuszność twojej opinii, po prostu unikasz dyskusji i nie podajesz absolutnie żadnych konkretów. To już jest naprawdę niskie.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #38 dnia: Czerwca 19, 2010, 06:38:43 pm »

Dobra, ostatni raz odpowiem, tym razem pytaniem: Gdzie do ch*** widziałeś pro w SC2?! Aha, i mój poziom w SC2 jest dość wysoki (może nie najwyższy, jak Ci twoi "Pro"), bo spokojnie do diamentu się dostanę.
Zapisane

Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #39 dnia: Czerwca 19, 2010, 07:01:42 pm »

Przecież PRO grali już w turnieje, np:
http://www.terran.pl/starcraft-2/go4sc2-tarson-vs-huk-w-finale-o-1800/

A nie słyszałem, żeby ktoś jeszcze marudził na mikro.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 03:46:03 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #40 dnia: Czerwca 20, 2010, 01:15:15 am »

Dobra, ostatni raz odpowiem, tym razem pytaniem: Gdzie do ch*** widziałeś pro w SC2?! Aha, i mój poziom w SC2 jest dość wysoki (może nie najwyższy, jak Ci twoi "Pro"), bo spokojnie do diamentu się dostanę.
Xeron, to nie ma wielkiego znaczenia, to była beta, siłowałeś się w lidze tylko z niewielką grupką nie więcej niż 100 losowych osób, spośród beciarzy, platyna platynie tutaj nierówna. Niewielka ilość naprawdę dobrych graczy zapisała się na betę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 03:46:25 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #41 dnia: Czerwca 20, 2010, 03:49:14 am »

Dobra, ostatni raz odpowiem, tym razem pytaniem: Gdzie do ch*** widziałeś pro w SC2?!

Gdybyś był łaskaw czytać, co piszę, nie musiałbyś zadawać takich pytań. Ale skoro subtelnie nie dało rady, to widocznie tobie trzeba, jak łopatą.

Dwa słowa (które padały już wcześniej wielokrotnie, a mimo to umknęły twojej uwadze, co skłoniło cię do zadawania głupich pytań) - BATTLE REPORT!!! Mówi ci to coś? Komu twoim zdaniem dawali do rąk SC2, kiedy to kręcili? Amatorom, takim jak ty, czy ja? Czy może najlepszym?
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #42 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:14:41 am »

Xeron, to nie ma wielkiego znaczenia, to była beta, siłowałeś się w lidze tylko z niewielką grupką nie więcej niż 100 losowych osób, spośród beciarzy, platyna platynie tutaj nierówna. Niewielka ilość naprawdę dobrych graczy zapisała się na betę.

Chciałbym tylko zauważyć, że Xeron, to nie tropheus :). Taka mała uwaga do waszej emocjonującej dyskusji :P.

Btw., wy dalej rozmawiacie o BN 2.0?

!!MSG FROM TROPHEUS!!
"SC2 ALPHA dawali do rąk progamerom z BW do kur** nędzy! Teraz jest BETA i wszystko się zmieniło!"

Pisze to "mną" bo miał już nic nie pisać w tym temacie <LOL2>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 10:34:32 am wysłana przez Mateusz » Zapisane

Der_SpeeDer
Global Moderator
*****
Wiadomości: 343


Jaszczury GÓRĄ!


« Odpowiedz #43 dnia: Czerwca 22, 2010, 02:17:19 pm »

Pisze to "mną" bo miał już nic nie pisać w tym temacie <LOL2>

Dziecinada.
Skoro miał nie pisać, to niech nie pisze. Nie ma nic bardziej żałosnego, niż solenne ogłaszanie wszem i wobec na forum, że się kończy dyskusję, po czym łamanie tej obietnicy. To, że kimś innym się wyręcza, niczego nie zmienia.

W odpowiedzi zaś na jego wątpliwości - owa "alpha" była w na tyle zaawansowanym stadium, a gameplay na tyle podobny do tego z BW, że większej różnicy tu nie ma.
Nadal nie skontrowałeś ani jednego z podawanych przeze mnie wielokrotnie przykładów micro, nadal albo podajesz jakieś pierdoły ("SC2 premiuje noobów, bo jednostki lepiej schodzą z rampy" - mój osobisty kandydat do najgłupszego tekstu, jaki przeczytałem na forum, a że siedzę również na forum FW, konkurencja jest silna), albo operujesz nie wnoszącymi absolutnie NIC ogólnikami. Jeszcze tutaj użyłeś takiego - "bo wszystko się zmieniło". Wiesz, czego taki tekst dowodzi? Co on w praktyce oznacza? NIC. Taki kit wciskaj idiotom, nie mnie.

I kiedy w takich okolicznościach po prostu uciekasz od dysputy, jest to naprawdę żałosne.
Zapisane

"Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą"

Eurypides
Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #44 dnia: Czerwca 27, 2010, 09:49:30 pm »

("SC2 premiuje noobów, bo jednostki lepiej schodzą z rampy" - mój osobisty kandydat do najgłupszego tekstu, jaki przeczytałem na forum, a że siedzę również na forum FW, konkurencja jest silna)
Chyba po raz pierwszy w życiu się z tobą zgadzam i podpisuję 4 kończynami xD
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »