StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 03:19:12 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Strategie i taktyki
| | |-+  Filmy z potyczek
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Filmy z potyczek  (Przeczytany 23874 razy)
marlionkk
Level 2-1
*
Wiadomości: 5


« dnia: Maja 09, 2010, 05:59:09 pm »

Witam, jestem tu nowy, więc z góry przepraszam, jak coś zrobię źle.

Aktualnie poszukuję filmów "do ściągnięcia" w avi lub wmv z replay'ów walk sc.
Od jakiegoś dłuższego czasu gram w tę grę i mnie baardzo urzekła:).
Ale niestety mam problem ze ściągniętymi kampaniami. Po prostu za trudne jest dla mnie, jak np. gram Terranami przeciwko trzem koloniom Zergów, którzy lecą na mnie z dwa razy potężniejszą armią, niż ja wybuduję, i tak co 10 minut :/. Aż pier***ca można dostać.
Może dzięki przestudiowaniu filmów czegoś więcej się nauczę o strategii.
Ma ktoś może?

Pozdrawiam!

PS. Oczywiście pytam o filmy do ściągnięcia, bo na Youtube itp. mam problem z odtwarzaniem filmów (zacina się).
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 07:42:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #1 dnia: Maja 09, 2010, 06:56:24 pm »

Możesz spróbować wtyczki, która umożliwia ściąganie filmików z Youtube. Możesz też zajrzeć na teamliquid.net i zajrzeć na tamtejsze trackery, gdzie na pewno znajdą się jakieś VOD-y. Być może również na sc2gg.com będzie taka opcja, choć głowy za to nie dam.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 07:41:55 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Barol
Level 4-4
*
Wiadomości: 86


« Odpowiedz #2 dnia: Maja 09, 2010, 08:10:56 pm »

Może udałoby się znaleźć jakąś wtyczkę lub program do ściągania filmów z YT/ innych serwisów. Mógłbym dla Ciebie zaproponować coś z tego:
http://www.terran.pl/tv/archiwum/
http://www.terran.pl/tv/fpvod/
Replaye z gier dobrych graczy z polskim komentarzem. Nie wiem jak będzie z puszczeniem tego u Ciebie więc jednak doradzę znalezienie czegoś czym mógłbyś to ściągnąć - sam kiedyś potrzebowałem i jakieś programy znalazłem.
Zapisane

ComboMaster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52



« Odpowiedz #3 dnia: Maja 09, 2010, 09:09:26 pm »

Jeśli używasz firefox'a, to zainstaluj wtyczkę 'Video DownloadHelper'. A co do replay'ów, to polecam je ściągać z tej stronkihttp://www.gosugamers.net/starcraft/replays.php, skopiować do katalogu: 'starcraft\maps\replays\', a następnie uruchomić poprzez grę.
Zapisane

Justyna
Level 1-4
*
Wiadomości: 3



« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 26, 2012, 09:53:32 am »

Możesz też spróbować aTube Catcher, ściągniesz nim wszystkie wymienione rozszerzenia.


Der_SpeeDer: odpowiadasz na temat sprzed ponad dwóch lat.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2012, 02:26:29 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »