StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:42:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Problemy z haxami
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problemy z haxami  (Przeczytany 2566 razy)
MakiMaki
Gość
« dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:00:37 pm »

Czy może mi ktoś powiedzieć coś o anty haxach? Chciałbym się dowiedzieć, jaki ściągnąć i jak go używać. yszałem o jakichś detectorach, ale nie wiem, jak one działają.


Der_SpeeDer: następnego tak napisanego postu nie będę zatwierdzał i poprawiał, tylko po prostu wyrzucę...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2010, 06:15:27 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:24:00 pm »

AdvLoader 2.3. Jeśli grasz na ICCup to ICCupLauncher. Wystarczy je odpalić, a potem wybrać w nich opcję "Run Brood War". Tyle.
Zapisane

Xelloss
Level 4-2
*
Wiadomości: 64



« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 30, 2010, 06:25:11 pm »

Nie ma skutecznego antyhacka na euro. W tej chwili tylko na icc możesz czuć się bezpieczny.
Zapisane
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 30, 2010, 07:05:29 pm »

Wiesz, jak to mówi przysłowie "najskuteczniejszą obroną jest atak" i mając to na względzie poszukałem jakiegos stathacka i drophacka, cóż działa świetnie. Jednym sprawdzam ipki i jeżeli poznam hackera(to na cholerny spoofing) to banuje drophackiem :}.
Ale nie warto się w to bawić, więcej ryzyka niż konkretnych korzyści. Jak ktoś wyżej wspomniał Iccup jest dobrym rozwiązaniem. Euro jest i będzie zdominowane przez ob***rzy.

Btw: sam używam Ob***a, ale tylko do RP, bo to jest po prostu wielka pomoc dla game mastera.
Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »