StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 06:34:41 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  TERROR DRONE
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: TERROR DRONE  (Przeczytany 9723 razy)
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 14, 2009, 07:57:08 pm »

No, a nie? Żeby mapki nie były negatywnie krytykowane, to pracuj nad nimi długo, dopieszczaj je itp. xD.
Zapisane

Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 14, 2009, 07:58:49 pm »

Dobra może jeszcze dziś jedną mapke umieszcze... 8)
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 14, 2009, 08:05:35 pm »

Pośpiech to zła cecha mapmakera. Zdążyłem cię skrytykować zanim pokazałeś jakąkolwiek mapę. :]
Nikt od ciebie nie wymaga, pokazuj kiedy nadejdzie czas. Jak masz kilka gotowych to dawaj od razu, żartowałem z tym pośpiechem. ^^
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2009, 10:44:51 pm wysłana przez Negro » Zapisane
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 14, 2009, 08:15:12 pm »

Mam właśnie 1 gotową i właśnie ją dałem ;).
Aha i chce się wykazać na forum mapperstwem :).
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #19 dnia: Lutego 14, 2009, 10:52:11 pm »
Modyfikuj wiadomość

Ambitne cele! 100% forum to 1on1 albo 2on2 albo ex playerzy. Tworzenie mapek 4noobs a'la Hunters "żeby nauczyć się expić" jest w moim mniemaniu nietrafione, nigdy nie widziałem żadnego FFA party albo 3vs3 w tej 'społeczności' (bez obrazy). Po za tym ogrom nowych mapek "na których się gra", czyli ze sceny pro,  wymaga naprawdę sporo wiedzy do zdobycia i nawyków do wyćwiczenia. Zastanawiam się czym chcesz zachęcić do próbowania Twoich mapek. Czy dobre czy złe mapki to nie ma znaczenia - The Hunters - stworzona szybkimi ruchami myszy w 5 minut mapa jest chyba najpopularniejsza, a nikt nie powiedziałby, że jest dobra (mniej drastycznie ujmując jest dynamiczna). To samo LT. Jedna z najlepszych map - BlueStorm -  niektórzy jej nie cierpią, ale to raczej nie jej wina. Tym niemniej GL.
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #20 dnia: Lutego 14, 2009, 11:01:27 pm »

Na początek zrobię to czego zazwyczaj nie robię - powiem "Witaj na forum".

No cóż ;D jeśli przeczytaliście mój wstęp to chyba wiadomo że niedługo dział "Mapki" będzie przepełniony?  :D

Niestety muszę sprowadzić cię na ziemię - żaden dział nie będzie przepełniony. Wszelki spam i crap jest sukcesywnie usuwany, także staraj się nie tworzyć zbyt wielu niepotrzebnych tematów. Kolejne mapki możesz prezentować ciągle w tym samym temacie. Inna sprawa, że jeżeli coś będzie tego warte może zostać umieszczone nawet na stronie.

Tworzenie mapek 4noobs a'la Hunters "żeby nauczyć się expić" jest w moim mniemaniu nietrafione, nigdy nie widziałem żadnego FFA party albo 3vs3 w tej 'społeczności' (bez obrazy).

Jeszcze niewiele widziałeś "w tej społeczności". Pamiętam zarówno zadymy pokroju 3v4 (na The Hunters) jak i rozgrywki 1v1v1, nawet na takich mapach jak Primeval Isles. Inna sprawa, że było to dawno i większość z tamtych ludzi już nie gra...

Wracając do tematu - mimo wszystko jednak najlepiej robić dobre i ciekawe UMS'y i/lub kampanie. W to zagrać może każdy, a na prawdę nie łatwo zrobić mapę do rozgrywek typu melee czy tvb, na której ktokolwiek będzie grać.
Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #21 dnia: Lutego 15, 2009, 09:58:14 am »

UMSy to dobry sposób na LAN, kiedy nudzą się gry 1v1, 2v2 czy 3v3. Chociaż w moim przypadku jest to zazwyczaj wybieranie innej gry przez 3h, po czym stawierdzamy, że dalej gramy w SC :P.

Tak Mati, zauważyliśmy (przynajmniej ja ) ;D. A zauważyłeś, że mam range Wraitha?
Zapisane

Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #22 dnia: Lutego 15, 2009, 10:43:21 am »

Cytuj
Niestety muszę sprowadzić cię na ziemię - żaden dział nie będzie przepełniony. Wszelki spam i crap jest sukcesywnie usuwany, także staraj się nie tworzyć zbyt wielu niepotrzebnych tematów. Kolejne mapki możesz prezentować ciągle w tym samym temacie. Inna sprawa, że jeżeli coś będzie tego warte może zostać umieszczone nawet na stronie.
Mi nie chodzi o to że będzie cały dział przepełniony tylko wątek który wczoraj zrobiłem ;) ( Rozmyśliłem i wywnioskowałem że właśnie robienie pojedyńczych wątków na 1 mapę by trochę pośmieciło...  ::) )
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #23 dnia: Lutego 15, 2009, 12:08:57 pm »

Hmmm.... Zauważyliście, że mam rangę medyka?:D :D :D :D :D

Zauważyłeś, że krwiożerczy mod zaraz to usunie? :D :D :D

Co do UMSów - jeśli chcesz grać turniejowo, graj w SC 1v1 i ew. 2v2. UMSy pomiń. Jeśli natomiast chcesz się dobrze pobawić... to lepiej odpalić dobrego eRPeGa. :)
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #24 dnia: Lutego 15, 2009, 03:51:36 pm »

Powiedział ten, który UMSy omija z daleka :P.
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #25 dnia: Lutego 15, 2009, 05:09:49 pm »

No właśnie chodziło mi o RPGa jako osobną grę, a nie UMSa. <hahaha>

Lepiej pograć w Baldurs Gate czy innego Gothica niż marnować sobie czas na UMSy. IMHO.
Zapisane
Terror Drone
Level 3-2
*
Wiadomości: 34



« Odpowiedz #26 dnia: Lutego 15, 2009, 06:37:03 pm »

A kampanie to też UMSy ? ;D
Jak tak to obrażacie moją kampanie ( Żart ) . ;D

Cytuj
Ale draka, młodszy ode mnie. Hejo, potrenujemy ZvZ jak wrócę do gry. ^^
Przyjmuje wyzwanie. :D
Zapisane

Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »