StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 09:18:17 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: Zaproszenia do Bety
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odp: Zaproszenia do Bety  (Przeczytany 2062 razy)
MufuGufu
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« dnia: Marca 19, 2010, 05:31:08 pm »

W takim razie mało wiesz o starcrafcie skoro o zaproszeniach nie slyszales, sprzedawanie keyów jest po pierwsze nielegalne a po drugie chamsie biorąc pod uwagę że to czyste szczęście decyduje o tym czy dostaniesz keya. To nic innego jak zwykle żerowanie na fanach. Nie było moim zamiarem robić komuś wyrzutów po prostu opowiedziałem swoja historie, poza tym nie rozumiem czemu miał by się wolny key marnować jeśli ktoś nie ma kumpla który równie jak on chciałbym zagrać w bete.

 ortów nie robie a przynajmniej staram się, styl sie nie podoba? trudno, mozesz się bawić jak pan moderator podkreślając brakujace ogonki i wstawiać duże literki jesli ci to poprawi  samopoczucie, droga wolna...

Zapisane
MufuGufu
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 19, 2010, 07:37:17 pm »

a mnie za to bardzo denerwują hipokryci

mówisz tak jakbyś sam wygrał klucz w konkursie, albo przynajmniej cokolwiek zrobił aby go dostać, w co szczerze wątpię -_-

mój kolega akurat dostał od kogoś klucz na forum, koleś grał w wowa, bete odpalił ale grał sporadycznie wiec invite wręczył komuś bez problemowo. Bez kasy, bez konkursów bez lizania stóp. Magia?

wysłałem zwyczajną propozycje, w odpowiednim miejscu, nie łamiąc regulaminu dla kogoś kto może nie miał by kumpla który gra w starcraft, a miał możliwość podarować komus key. I co mnie spotyka?
3 osoby oburzone moją postawą ponieważ co ? nie zaproponowałem pieniędzy? żałosne...
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Marca 19, 2010, 10:28:23 pm »

Negro tu nie chodzi nawet o to, że poprosił, tylko o jego podejście do nas i całej tej sprawy.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 28, 2010, 02:22:48 pm »

Ja, ja jestem chętny  ;D Powinieneś otrzymać od Blizza maila z informacją o możliwości zaproszenia.
Ożesz Ty! :'( :'(
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »