StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 04:19:43 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  SC X-tra Editor - 1000 jednostek (2 pytania)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: SC X-tra Editor - 1000 jednostek (2 pytania)  (Przeczytany 3432 razy)
DaaViS
Level 3-1
*
Wiadomości: 25



WWW
« dnia: Marca 27, 2010, 03:31:37 pm »

1._Jak zrobić ograniczenie do 1000 jednostek?
2._Drugie pytanie nie jest takie łatwe, bo nie umiem tego wytłumaczyć - chodzi o budowanie podłoża po jednej kratce.


Der_SpeeDer: jeszcze raz napisz nazwę tematu w taki chaotyczny sposób, a będę je wyrzucał do kosza, dopóki nie nauczysz się używać znaków interpunkcyjnych. Bo mam dość poprawiania nazwy tematu, a potem wszystkich postów, za każdym razem, kiedy przychodzisz z jakimś problemem.

A double posting jest zakazany.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2010, 03:06:11 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 27, 2010, 05:36:05 pm »

Wpisz w google isom terrain i wszystko będzie jasne. W zaawansowanych edytorach jest zawsze przełącznik (a także limit unitów...) do używania standardowego terenu i "kwadratowego"
Zapisane

And that's to say "thank you".
DaaViS
Level 3-1
*
Wiadomości: 25



WWW
« Odpowiedz #2 dnia: Marca 27, 2010, 06:00:05 pm »

Nie umiem tego znaleźć , czy w SC X-tra Editor to jest?
Zapisane

oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #3 dnia: Marca 28, 2010, 12:46:23 am »

Ściągnij ten edytor map, możesz w nim dowolnie kombinować z kafelkami terenu. To jest najlepszy edytor map jaki w ogóle powstał.
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #4 dnia: Marca 28, 2010, 01:36:59 am »

DaaViS rozwalasz mnie ;]. Jak dotąd nie spotkałem innego edytora od StarEdita, który by tego nie miał ;]. Scmdraft, StarForge, X-tra. Do wyboru do koloru.  >:(
Zapisane

And that's to say "thank you".
DaaViS
Level 3-1
*
Wiadomości: 25



WWW
« Odpowiedz #5 dnia: Kwietnia 05, 2010, 02:40:15 pm »

Ty mnie też rozwalasz. Nie znam innego edytora, który by to miał, oprócz ScmDraft 2
Chodzi o budowanie (kwadratowe). ScmDraft 2 nie przypadł mi do gustu.
Chciałem tego poszukać w Starcraft X-tra Editor, patrzyłem we wszystkich modach (chodzi o np. Special).
A jeśli chodzi o zmienianie możliwej ilości jednostek, tego nie umiałem znaleźć nawet w ScmDraft 2.
Tak więc gdybyś mógł mi wytłumaczyć, o co chodzi, byłbym wdzięczny.

Z góry dziękuję
DaaVIS
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2010, 08:10:28 am wysłana przez DaaViS » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »