StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:29:40 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Beta
| | |-+  o
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: o  (Przeczytany 15049 razy)
MufuGufu
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


o
« dnia: Marca 18, 2010, 12:38:30 pm »

o
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2010, 10:20:12 am wysłana przez MufuGufu » Zapisane
Apox
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 18, 2010, 07:06:46 pm »

Witam.

Również liczę na to, że ktoś podzieli się ze mną kluczem. Jeśli lubisz grać 2v2, to mogę być twoim tp ^^.

Kontakt: Tarraft@gmail.com
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 12:45:50 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Marca 19, 2010, 03:54:27 pm »

Macie szansę wygrać klucz w konkursie, nic nie słyszałem o możliwości zaproszenia znajomego do bety, ale nawet gdyby taka była. Dlaczego ktoś miał by Ci dać takie zaproszenie do SC2 MufuGufu? Tylko dlatego, że usiłujesz zrobić komuś wyrzuty? Klucz można choćby sprzedać. Po tym co jest w Twoim poście na czerwono (a trochę tego jest...) widzę, że nawet się nie przyłożyłeś do napisania jednego porządnego posta.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 19, 2010, 05:39:33 pm »

W takim razie mało wiesz o starcrafcie skoro o zaproszeniach nie slyszales

No teraz to mnie rozbroiłeś człowieku  :D. Tylko dlatego, że MOŻE ominął jakiegoś news'a na temat SC czyni go mało wiedzącym o StarCrafcie? <lol> Nie no, proszę o leżak bo zaraz padnę.. xD

ortów nie robie a przynajmniej staram się, styl sie nie podoba? trudno, mozesz się bawić jak pan moderator podkreślając brakujace ogonki i wstawiać duże literki jesli ci to poprawi  samopoczucie, droga wolna...

Możesz też dostać ostrzeżenie, jeśli zdenerwujesz "Epic" Der_Speedera. A często się denerwuje, oj często..

Der_SpeeDer: już wkurzył. Jeśli myśli, że będę tolerował jego rozmyślne olewanie poprawnego pisania, i jeszcze aluzje pod moim adresem, to niech to sobie z głowy wybije. Kolejne tak napisane jego posty też znajdą się w koszu.

A co do topicu. Wątpię aby ktoś był tak miły i nie zależało mu na Beta Keyu do SC2... Chociaż, jak to mówią, "Głupi zawsze ma szczęście". Więc, kto wie, może i ja od kogoś dostanę ^^
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 09:43:25 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #4 dnia: Marca 19, 2010, 06:31:56 pm »

1. Bardzo denerwują mnie tacy ludzie jak MufuGufu, którzy liczą na klucz, a nawet się nie chcą się starać w konkursach. Licz na farta, albo płać 100 zetów...

2. Faktycznie jest możliwość wręczenia klucza komuś, sam nie wiem komu dać.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #5 dnia: Marca 19, 2010, 09:03:16 pm »

Cytuj
mój kolega akurat dostał od kogoś klucz na forum, koleś grał w wowa, bete odpalił ale grał sporadycznie wiec invite wręczył komuś bez problemowo. Bez kasy, bez konkursów bez lizania stóp. Magia?

Skoro Jendi potwierdził taką możliwość, to już nie musisz tłumaczyć, że jest taka opcja :).

Cytuj
2. Faktycznie jest możliwość wręczenia klucza komuś, sam nie wiem komu dać.

Mi, mi! Źle idzie mi w szkole i będę pisał poprawki! Jest mi źle! Musisz mi dać!*


*tzw. sarkazm
Zapisane

Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #6 dnia: Marca 19, 2010, 09:20:35 pm »

Zachowujecie się bardzo nieładnie. Czy fakt, że MufuGufu poprosił o klucz tak was boli? Ma takie prawo, nie złamał żadnego regulaminu pod tym względem (choć ortografia do poprawki!). Jeżeli nie chce brać udziału w konkursach to jego sprawa. Dajcie mu już spokój i zachowujcie się jak cywilizowani ludzie.

Każdy kolejny post dotyczący sprzeczki lub nie na temat poleci do kosza.
Zapisane

Salak213
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #7 dnia: Marca 19, 2010, 09:24:53 pm »

Jakby komuś kluczyk zbywał, to też chętnie przyjmę  ;)
Zapisane
BruTi
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #8 dnia: Marca 20, 2010, 02:58:34 pm »

Jakby ktoś mógł wysłać mi zaproszenie do bety, to byłbym bardzo wdzięczny:). W zamian mogę wysłać zaproszenie do HoNa, lub od razu dać jakieś moje stare konto.
j mail: ebsbrutusss@gmail.com

Pozdrawiam


Der_SpeeDer: chyba ktoś jeszcze w tym temacie stara się o to, żeby i jego posty zaczęły lądować w koszu...
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 11:31:06 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
CoobaCom
Level 3-2
*
Wiadomości: 32


Kto stoi w miejscu, ten się cofa.


« Odpowiedz #9 dnia: Marca 20, 2010, 08:43:45 pm »

Negro: Zgodnie z tym co napisałem wyżej - CIACH!
(nie ładnie próbować omijać ostrzeżenia)


Co do bety uważam, że nie powinno być takiej opcji podarowania. Klucz tylko dla zasłużonych i tych, którzy muszą, tj. graczy turniejowych, dziennikarzy, moderatorów stron fanowskich i tych, którzy się udzielają. Ja sam nie zaliczam się do żadnych, więc nie oczekuje, ale w SC2 chętnie pogram jak trafi do sklepów.

Do Negro: Wiem, ale nie mogłem się powstrzymać.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2010, 10:52:37 pm wysłana przez CoobaCom » Zapisane

You talkin' to me???

When you lose the one you wanted
Cause he’s taken you for granted
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #10 dnia: Marca 20, 2010, 09:26:21 pm »

Jak ktoś chce klucz i naprawdę mu zależy to niech sobie przeczyta: http://www.terran.pl/blog/newsy/az-trzy-klucze-do-wygrania-w-konkursie-na-jednostke-w-sc2/

U nas na stronie też jest konkurs. Naprawdę, są różne możliwości żeby zdobyć key.
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #11 dnia: Marca 28, 2010, 07:08:33 am »

Czyli ja mogę komuś ofiarować kluczyk? Kto chętny? I jak się to robi?
Zapisane
Salak213
Level 1-3
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #12 dnia: Marca 28, 2010, 08:39:29 am »

Ja, ja jestem chętny  ;D Powinieneś otrzymać od Blizza maila z informacją o możliwości zaproszenia.
Zapisane
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #13 dnia: Marca 28, 2010, 12:01:38 pm »

Jeśli nie chcesz pozbywać się swojego konta na bnecie, to musisz czekać na maila z friend invite od Blizzarda, w którym będzie podany klucz. Wtedy dajesz któremuś koledze takie coś, on wpisze to na swoim koncie i będzie zabawa ;). W innym wypadku możliwości brak.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #14 dnia: Marca 30, 2010, 11:09:13 am »

Heh ja chyba tego maila usunąłem przez przypadek xD
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »