StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 07:41:07 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Beta
| | |-+  VODy z Bety SC2
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: VODy z Bety SC2  (Przeczytany 11475 razy)
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« dnia: Lutego 26, 2010, 03:27:27 am »

W związku z publikacją pierwszego VODa postanowiliśmy dać wam szansę na decydowanie o tym, jakie mecze będą nagrane jako kolejne.
Możecie składać tu dowolne propozycje - typy matchupów, mapy, jakie jednostki chcieli byście zobaczyć czy tez konkretne zadania. My natomiast postaramy się replaye takie zdobyć, a jak się nie uda sami zaaranżujemy takie rozgrywki.
W przypadku braku, lub niedoboru propozycji sami postaramy się wybrać coś ciekawego.
Zapisane

Lukin
Administrator
*****
Wiadomości: 108



« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 26, 2010, 12:04:06 pm »

Chciałbym Cię Negro zmusić do pogrania Terranami.

Zagrywki dla mnie:
1. Piechota Terrańska vs Zerg - szczególnie różnica między Marines a Marauderami na Zerga oraz leczenie przez Medievac Dropshipa
2. Mechanika Terrana na Protossa - czołgi, Heliony. Jest sens stosować piechotę na Protossa?

Czy w SC2 panują podobne zasady w grach TvZ i TvP?
Zapisane
oOldXman
Level 6-1
*
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 26, 2010, 05:44:43 pm »

Ja bym chciał zobaczyć ZvT i ZvP. Konkretnie interesują mnie Roache, Banelingi, chciał bym zobaczyć jakieś akcje z nimi.
Zapisane

Jendi_
Level 3-4
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 26, 2010, 06:02:18 pm »

Mutaliski zagraj, są w ZvT skuteczne?
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #4 dnia: Lutego 26, 2010, 11:40:49 pm »

Chciałbym Cię Negro zmusić do pogrania Terranami.

Zagrywki dla mnie:
1. Piechota Terrańska vs Zerg - szczególnie różnica między Marines a Marauderami na Zerga oraz leczenie przez Medievac Dropshipa
2. Mechanika Terrana na Protossa - czołgi, Heliony. Jest sens stosować piechotę na Protossa?

Czy w SC2 panują podobne zasady w grach TvZ i TvP?

Z tego co widziałem, a niestety widziałem dużo -.-, to Immortale są tak potężne, że granie tanków jest nieopłacalne (ewentualnie 1-2 na kliffie dla bezpieczeństwa). Piechota jest jak najbardziej grywalna, ponieważ Ghosty, które można mieć bardzo szybko, ze swoim EMP sprawiają, że Protoss nie jest już tak silny. Maruderzy też swoje robią, przy odpowiedniej ilości (czyt. 12) zjedzą Collosusa.
Marines są dobrą jednostką, dopóki nie pojawią się Rouche. Wtedy bez Maruderów nie podchodź. Chociaż i tak Rouche są przepakowane :P. Medivac leczy w ten sposób, że lata nad piechotą i zsyła na nie promienie światła, które ją leczą (ten kto wpadł na ten pomysł musiał się nieźle zjarać swoją drogą :D). Niestety nic o tym świetle nie wiem.
Zapisane

Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #5 dnia: Lutego 27, 2010, 10:40:52 am »

Medivac leczy w ten sposób, że lata nad piechotą i zsyła na nie promienie światła, które ją leczą
Czyli widać tu dużą inspirację grą Dark Colony :P
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Belwar
Level 2-3
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #6 dnia: Lutego 27, 2010, 01:53:48 pm »

W jedynce medycy też przecież leczyli tak, że animacja wyglądała jak świecenie latarką xD

Ja chciałbym szczególnie zobaczyć te Drony i Turrety od Ravena (opłacalność, etc.) i skuteczność terrańskiego walla TvZ i TvP (zwł. z udziałem Immortali)
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2010, 04:10:53 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #7 dnia: Lutego 27, 2010, 05:50:59 pm »

Ja bym chcał zobaczyć wszystkie MU Zergowe. Najlepiej dość długie (do late game), aby zobaczyć w akcji jak najwięcej rodzajów jednostek. Ciekawy jestem jak teraz wyglada ZvZ, mam nadzieję, że to już nie jest nudna mutolingowa pięciominutówka.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #8 dnia: Lutego 27, 2010, 07:49:15 pm »

W jedynce medycy też przecież leczyli tak, że animacja wyglądała jak świecenie latarką xD

Ale nie były Dropshipami :D.

Negro: Zaczynacie robić spam. Temat dotyczy VODów, konkretnie życzeń odnośnie tych VODów, a wy zaczynacie tu się kłócić o animacje jednostek.

Sry, koniec off-topu, przynajmniej jeśli chodzi o mnie :).
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2010, 10:41:06 pm wysłana przez tropheus » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »