StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 12:55:28 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Dyskusje dowolne (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Ogólnie o muzyce
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ogólnie o muzyce  (Przeczytany 2475 razy)
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« dnia: Marca 01, 2010, 07:05:18 pm »

Siema. Jako, że w dziale powitalnym "Coś O Sobie" często rozmawialiśmy o ulubionej muzyce, postanowiłem założyć wątek w którym będziemy mogli się dzielić swoimi upodobaniami muzycznymi, czy też wymieniać się linkami do piosenek które chcielibyśmy aby inni usłyszeli :) . Mówcie ogółem, czego słuchacie, co polecacie itp. itd..

Może nawet ja zacznę :P .
Większościowo, siedzę w muzyce metal/rock. Słucham tego od niecałych 3lat. Wcześniej, było takie "łubu-dubu, bum bas bas łubu-dubu", czyli techno :D . Dobra, koniec historii :D . Z Rocku, polecam bardzo polskie zespoły, które wcale nie ustępują zagranicznym swoimi twórczościami. Może nie są zbyt rozpoznawalne, ale są dobre :) .

1. Coma

Tak, wiem że teraz pewnie Tropheus i Euro, może nawet inni mnie teraz zjadą, ale niemożna im odmówić prawdziwego talentu do grania. Koncerty ich, to po prostu magia. Na nich jest niewyobrażalna moc, energia, radość i przede wszystkim pogo! :D Lubię i słucham :P .

2. Riverside

Polski zespół grający głównie rock progresywny. Niecodzienna muzyka. Naprawdę wrażenie na mnie zrobili gdy przesłuchałem ich płyty. Płyta "Rapid Eye Movement" to poprostu cudo! Polecam!!

3. Ocean

Może znacie ten zespół, bo jakiś czasu temu było o nim dość głośno. Od 2001 roku mają na koncie 3plyty, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez polskich słuchaczy. Grają bardzo dziwny rock. Dużo w nim innowacyjności. Fajne riffy, przy których na koncertach można się naprawdę dobrze bawić. Teksty są również dobre.

Reszta polskich zespołów, zapewne będzie jeszcze wymieniona w tym temacie przeze mnie :) .

Z zagranicznych zespołów rockowych, bardzo lubię Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Kings of Leon, Kasabian, Pearl Jam i wiele innych, które też będą przeze mnie wymienione na pewno w dalszej części tematu (jeśli będzie dobrze przyjęty :P ). Jest jeszcze RAC, ale chyba nie można tutaj o tym mówić xd.

Metal. Też lubię xD Generalnie, jak metal, to black. Może nie tak w [cenzura] dużo, ale 60% :D Specjalistą w sumie jest Deimos0, Thomas1488 i w zasadzie jako tako Tropheus :D . Nie będę o tym pisał bo jeszcze ktoś będzie w szoku czy coś. Chyba, że specjalnie ktoś będzie ubiegał o to xD.

Oprócz tych dwóch, głównych rodzajów muzyki, ostatnio "wpadłem" w rap/hip-hop. Nie całkowicie, aczkolwiek O.S.T.R. to po prostu dla mnie coś niesamowitego. Baaardzo mi przypadł do gustu :) . Już za 9 dni, kupuję jego najnowszą płytę "Tylko Dla Dorosłych" (może i nie mam 18 lat, ale moja nauczycielka oznajmiła mi, że jak ze mną rozmawia, to ma wrażenie jakby rozmawiała z kimś starszym niż 15 lat xD).

Dobrym pomysłem, byłoby podanie swoich nicków z www.lastfm.pl jeśli ktoś ma tam konto :). Moje: http://www.lastfm.pl/user/nemafrozon

No to teraz może wy coś opowiecie.

P.S. Się rozpisałem... oO
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2010, 10:37:22 pm wysłana przez Negro » Zapisane

tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 01, 2010, 08:19:25 pm »

Metal. Też lubię xD Generalnie, jak metal, to black. Może nie tak w ch** dużo, ale 60% :D Specjalistą w sumie jest Deimos0, Thomas1488 i w zasadzie jako tako Tropheus :D . Nie będę o tym pisał bo jeszcze ktoś będzie w szoku czy coś. Chyba, że specjalnie ktoś będzie ubiegał o to xD.

O tym też nie pisz, bo black metal to głównie treści antychrześcijańskie, a to na tym forum jest zabronione :D.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »