StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 04:18:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Beta
| | |-+  Beta SC2 - trochę informacji.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Beta SC2 - trochę informacji.  (Przeczytany 19158 razy)
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 22, 2010, 11:57:09 am »

Negro chyba nie miał farta...
Zapisane
chwiej
Level 2-1
*
Wiadomości: 5



« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 24, 2010, 01:36:22 am »

Zdecydowanie miał.  :)
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 24, 2010, 10:57:58 pm »

Nie będę tu odpowiadał na żadne pytania. Temat nie do tego służy. Do zadawania pytań jest osobny temat, a wy zaczynacie robić mimo wszystko bałagan. Kolejne posty nie na temat będą leciały do kosza.
Zapisane

Kiko
VIP
*
Wiadomości: 91


SCA Graphic


WWW
« Odpowiedz #18 dnia: Marca 10, 2010, 11:16:23 pm »

A więc pograłem kilka dni i mogę już co nieco powiedzieć o becie :). Na wstępie powiem, że z powodów technicznych na razie grałem na ustawieniach Low :P. Ale mimo to gra zrobiła na mnie wrażenie.
Najlepiej grało mi się Protossem. Według mnie ta rasa jest najlepiej zbalansowana, najlepiej wygląda i jest najbardziej klimatyczna.
U Terran również bez większych zarzutów, klimatem podobny do jedynki (tylko ta muzyka - przesadzona). Mam wrażenie, że jakoś mało jednostek ma możliwość atakowania jednostek powietrznych.
Zergami grałem najkrócej ze względu na to, iż gra mi się przy nich zacinała :P. W tej rasie zauważyłem też najwięcej zmian odnośnie jedynki. Trochę trudno mi się w tym teraz odnaleźć. Nie podoba mi sę też menu pojawiające się po zakończeniu bitwy.

Co do Battlenetu to jest on inny od tego z jedynki. Trochę brak głównego chatu i tak naprawdę to nie wiem czy jestem na kanale Europa czy ogólnoświatowym. Klimat jest taki turniejowy, a cały interfejs ma bardziej społecznościowy charakter. Ogólnie to mi się podoba, choć idealnie nie jest, niektóre elementy są za duże, a niektóre za małe.
W rozdzielczości 1024x768 gra się trochę inaczej niż jest to pokazane na screenach i gameplayach. Ekran jest węższy. Tło na battlenecie jest wręcz niezauważalne, bo elementy pierwszoplanowe wszystko zasłaniają, dlatego Battlecruisera przemierzającego wszechświat na tej rozdzielczości sobie nie pooglądamy :). Głosy, portrety i muzyka mogłyby być lepsze i bardziej urozmaicone i różnorodne. Jednostki przez to (niektóre) są za mało charakterystyczne. Portrety wyglądają zbyt bajkowo, powinny być bardziej realistyczne, mroczne, z szumem i zakłóceniami.

To tyle na razie, idę grać dalej ;).
Zapisane

If I am silent then I am not real
Jak vip to vip :P
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »