StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:08:12 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft 2
| |-+  Beta
| | |-+  Beta SC2 - Pytania
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Beta SC2 - Pytania  (Przeczytany 33574 razy)
Reynevan
Promotor
*
Wiadomości: 13



WWW
« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 07, 2010, 06:54:24 pm »

Mam nadzieję, że za dodanie 2 słów od siebie mnie nie zlinczujecie.



Roach
Po wynalezieniu przyspieszenia zakopane chodzą one z prędkością o jakieś 5% mniejszą niż np. Hydry i równą Marines czy Peonom. Z racji specyfiki często wall jest postawiony niefachowo i przejście między Supply i Barakami jest jak najbardziej możliwe - pojedynczo.

Nick w grze
Dodam i swój: Reynevan.reynevan ;]




Jakby ktoś miał jakieś pytania odnośnie Zerga (innych też, ale jego w szczegółach), to proszę pytać: po jakichś 120-130 grach mogę co nieco o nim powiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 07:43:18 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

Redaktor Insimilionu oraz szczęśliwy posiadacz klucza do Bety SCII.
SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 24, 2010, 07:35:32 pm »

Wiem, że bety już nie ma, ale właśnie mi coś wpadło do tej zeschizowanej makówki:

Jeżeli Immortal ma tylko 5 shielda, a coś mu sypnęło za, powiedzmy, 30 dmg, to Immortal dostaje za:
 -> 10 - pozostały shield, czyli 5 (bo niby ich shieldowi można zabrać maximum 10)
 -> 100% dmg - % z 10 shielda (czyli tutaj 50%), czyli 15
 -> Czy może shield poniżej 10 już tak nie działa, czyli dostanie za 25 dmg (potraktowany jako normalny shield)?

Wątpliwość stąd, że 10 shielda pochłania cały dmg, więc 5 jako 50% z całego dmg dałoby pół dmg?
Na czepialskiego można uwzględnić jeszcze armor, odejmując od końcowych wyników po jednym oczku.

Wiem, że ostro to pogmatwałem, ale nie umiem tego jaśniej wyrazić^^.
Stosuję się do zasady "Kto pyta, nie (wiel)błądzi".
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:08:56 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

And that's to say "thank you".
deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 24, 2010, 09:49:03 pm »

Hmm, nie dam rady sprawdzić tego w grze, ale przypuszczam, że w takim wypadku Immortal dostanie 5 w shielda i 25 w hp - pancerz. Jeśli dobrze zaobserwowałem, Hardened Shields aktywują się tylko, gdy jest możliwość zredukowania na tarczach obrażeń do 10. Dobrze byłoby jednak, gdyby wypowiedział się tu ktoś, kto może rzucić okiem, np. w walce z AI.
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2010, 10:09:29 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 24, 2010, 10:38:30 pm »

JUŻ NIEDŁUGO SAMI TO SPRAWDZIMY ^^^^^^^^666
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 30, 2010, 05:20:08 pm »

Heh, ja akurat wydałem kasę na Gamecube'a i Star Foxa, więc mam nadzieję, że ktoś tu później odpowie na to jakże ważne dla egzystencji naszej pięknej kulki pytanie^^.

Edit: I co panowie, jak tam z tym shieldem? :]

Jeżeli Immortal ma tylko 5 shielda, a coś mu sypnęło za, powiedzmy, 30 dmg, to Immortal dostaje za:
 -> 10 - pozostały shield, czyli 5 (bo niby ich shieldowi można zabrać maximum 10)
 -> 100% dmg - % z 10 shielda (czyli tutaj 50%), czyli 15
 -> Czy może shield poniżej 10 już tak nie działa, czyli dostanie za 25 dmg (potraktowany jako normalny shield czyli -5 dmg tylko)?
Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: 1 [2] Drukuj 
« poprzedni następny »