StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:23:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Spolszczenie - problem z save'owaniem
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Spolszczenie - problem z save'owaniem  (Przeczytany 2550 razy)
Norf
Gość
« dnia: Lutego 14, 2010, 11:55:55 am »

Witam wszystkich.
Od jakiegoś czasu posiadam SC z dodatkiem z Platynowej Kolekcji. Dziś postanowiłem sobie zagrać w kampanię po polsku (po raz drugi). Zainstalowałem spolszczenie i zauważyłem następujący błąd: kiedy podczas gry w menu naciskam opcję save'owania gry, ta mi się wyłącza i wyskakuje mi okno windowsowe, że aplikacja musiała zostać zamknięta. Odinstalowałem spolszczenie - wszystko śmiga. Chciałbym jednak grać po polsku ;) Rok albo dwa lata temu grałem już z tym spolszczeniem i nie było żadnych problemów (więc tym bardziej mnie dziwi ten problem). Macie jakiś pomysł dlaczego tak jest i jak to rozwiązać? Z góry dziękuję ;)

PS Jakby to było istotne - sprzęt mam kilkuletni, system Windows XP.
Zapisane
DaaViS
Level 3-1
*
Wiadomości: 25



WWW
« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 06, 2010, 10:05:15 am »

Po prostu nie instaluj spolszczenia - graj na angielskiej wersji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2010, 04:07:30 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 06, 2010, 01:20:58 pm »

Przeskanuj to spolszczenie i swoją wersje Stara. Reinstall (całkowity) rozwiąże problem, jeżeli nie masz to:
a) jakiś plik (w spolszczeniu/obrazie sc) jest uszkodzony (czyli pobierz od nowa)
b) masz wirusa
Zapisane

And that's to say "thank you".
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #3 dnia: Kwietnia 06, 2010, 01:37:54 pm »

Z tego co pamiętam to spolszczenie to było robione pod konkretną wersję gry a po wyjściu któregoś z kolei patcha nie było aktualizowane, stad mogą występować problemy w przypadku nowszych wersji SC. Zainstalowanie starszego patcha, np 1.15 powinno rozwiązać problem.

Inna sprawa, że temat jest już stary, problem po 2 miesiącach jest zazwyczaj już nieaktualny. Tak więc odświeżanie tematu nie ma większego sensu.
Po za tym, Norf już dawno rozwiązał problem.

Zamykam
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »