StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 10:55:33 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Miejsce dla was
| |-+  Mapki, kampanie
| | |-+  USURPATION - Nowa kampania
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj
Autor Wątek: USURPATION - Nowa kampania  (Przeczytany 39495 razy)
Zardon
Level 5-4
*
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #45 dnia: Lutego 27, 2012, 10:26:51 pm »

Przeszedłem Twą misję... nie mam pojęcia skąd się wzięli Ci dwaj bohaterowie z wprowadzenia. Opis mapki dotyczył Artanisa, lecz tutaj nie było o nim absolutnie mowy. Natomiast te  dwie postacie wyciągnąłeś z kapelusza bez słowa wyjaśnienia.
Kolejna sprawa z poziomem trudności. Jest niski. Wiele przeszkód można pokonać samym bohaterem. Ta zapora z Archonów zastawiona przez Konklawe została zabita w przeciągu 2 minut przez herosa. Ukrytne pod nimi Zergi też nie zdały egzaminu (Storm załatwił sprawę).

Cytuj
można jednak przejąć Overlorda i w ten sposób podejrzeć te zakopane jednostki :).

Ja bym załatał sprawę Overlordów i Dronów w następnujący sposób: gracz kontroluje co najmniej 1 Overlordem/Drone -> zabij wszystkie Over/Drone należące do gracza. Preserve Trigger ;)

Nasza misja nie zmienia się gdy wypełnimy pierwsze polecenie: "Przetrwaj do czasu przybycia posiłków." Posiłki przybyły i... nic. Nie wiem co mam dalej robić. Przydałaby się jakaś zmiana celu misji.

Poza tym... pomysł fajny, teren w porządku, fabuła nieco niejasna (choć ciężko cokolwiek o niej mówić po jednej misji) i trochę poprawek przydałoby się nanieść. W każdym razie ciekawie się prezentuje mapka. Ciągle coś się w niej działo.
Zapisane
Ghoster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52


Przewrócić kulkę...


« Odpowiedz #46 dnia: Lutego 28, 2012, 12:53:06 am »

Cytuj
Przeszedłem Twą misję... nie mam pojęcia skąd się wzięli Ci dwaj bohaterowie z wprowadzenia. Opis mapki dotyczył Artanisa, lecz tutaj nie było o nim absolutnie mowy. Natomiast te  dwie postacie wyciągnąłeś z kapelusza bez słowa wyjaśnienia.
Zupełnie jak wszystkie inne, które pojawią się w tej kampanii, jeśli w końcu ją skończę. Artanis miał się pojawić w kolejnej misji, bo praktycznie rzecz biorąc w tej pierwszej nie miałby i tak żadnego udziału. Opis (który, swoją drogą, jest za duży i nie wyświetla się cały podczas wybierania map, kolejna rzecz do poprawy, boże jak to spartoliłem...) traktował o Artanisie, bo poprzednie misje z wcześniejszego rozdziału o nim traktowały, ale o tym nie mogłeś wiedzieć, bo tych misji nie prezentowałem.

Cytuj
Kolejna sprawa z poziomem trudności. Jest niski. Wiele przeszkód można pokonać samym bohaterem. Ta zapora z Archonów zastawiona przez Konklawe została zabita w przeciągu 2 minut przez herosa. Ukrytne pod nimi Zergi też nie zdały egzaminu (Storm załatwił sprawę).
Sprawa z tymi nieszczęsnymi Zergami koło zapory Konklawe jest już rozwiązana. Co do Kash'tamoeva - znów zwaliłem, będę musiał ustawić skrypty wspólnej wizji...
Ano właśnie, czy ktoś się orientuje gdzie mogę jeszcze te dodatkowe, blizzardowskie skrypty ściągnąć? Wszystkie pliki jakie znalazłem w internecie wydają się nie działać.
Zapisane

SirRaspberry
VIP
*
Wiadomości: 354


Krystal fan


« Odpowiedz #47 dnia: Lutego 28, 2012, 06:48:35 pm »

Z tego co pamiętam są w downloadzie SCArea. A jeżeli chodzi o wizję to staczy Ci jakikolwiek edytor lepszy od StarEdita, lub po prostu otwierasz inną mapkę i z niej bierzesz.
Zapisane

And that's to say "thank you".
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj 
« poprzedni następny »