StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 12:11:01 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  StarCraft + Brood War
| |-+  Problemy
| | |-+  Problem ze spolszczeniem
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problem ze spolszczeniem  (Przeczytany 2712 razy)
Suszarek
Gość
« dnia: Stycznia 18, 2010, 02:40:45 am »

Witam wszystkich!
Własnie wpadłem na mniej lub bardziej genialny pomysł zainstalowania spolszczenia do Starcrafta i przejścia kampanii kolejny raz, no i tutaj pojawił się niestety problem. Spolszczenie nie chce sie zainstalować... pobieram je, włączam, wyskakuje mi pierwsze okno, na którym naciskam "install", no i koniec, pojawia się tylko jakieś okienko, na którym zapewne powinno mieć miejsce klasyczne ładowanie, ale niestety żaden suwak się nie przesuwa, nic z tego, na dodatek po chwili wyskakuje błąd... Mój system to Windows Vista 64bit, gra działa na nim bez zastrzeżeń.
Proszę o pomoc i pozdrawiam!


Der_SpeeDer: fakt, że nie jesteś zarejestrowany, nie zwalnia cię od przestrzegania regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2010, 07:01:29 pm wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
kristo
Level 1-2
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 10, 2010, 08:20:12 am »

Mam dokładnie to samo - nie mogę też zainstalować spolszczenia i wyskakuje, że wystąpił błąd i zostanie zamknięte. Co mam robić? Bardzo proszę o pomoc. Dla jakiej wersji jest to spolszczenie? Ja mam 1151 i dodatek Brood War. Czy to spolszczenie jest tylko do samej podstawki, a Brood War już nie? Bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś wie.


Der_SpeeDer: kropki i dzielenie tekstu na zdania są po to, żeby nie wychodził z tego niegramatyczny bełkot.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2010, 01:10:10 am wysłana przez Der_SpeeDer » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »