StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 12:25:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  svartee aka ZerGuard
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj
Autor Wątek: svartee aka ZerGuard  (Przeczytany 24431 razy)
svartee
Gość
« dnia: Października 24, 2008, 04:30:25 pm »
Modyfikuj wiadomość

Użytkownicy starego forum pewno mnie kojarzą (inna sprawa, czy są to pozytywne skojarzenia...), nowi userzy nowego forum z pewnością nie, witam jednak jednych i drugich. :-)

 Nazywam się Kuba, mam lat 15 (przynajmniej w A.D. 2009), mieszkam w Warszawie i jestem względnie spokojną, choć małomówną (nie dotyczy forum,  hyhy) osobą.
  Moje hobby? A jakże, mam. Na pewno są nimi gry komputerowe, a także gra na gitarze akustycznej, czytanie książek (autorstwa m.in. Strugackich, Sapkowskiego, MacLeana, Pratchetta, Gravesa oraz Dostojewskiego). Często też zmagam się z Gimpem i Blenderem.
 
Moimi ulubionymi grami są pierwsze trzy części Silent Hill, saga Baldur's Gate, wszystkie części Fallouta, Planescape: Torment oraz seria Total War. No i StarCraft. Wbrew ostatniej modzie nie gram i grać nie będę w żadne MMO, w dodatku z abonamentem.

  Właściwie lubię wszystkie gatunki muzyki z wyjątkiem tych, których nie lubię.

  Jeśli miałbym ulubione filmy wymienić, to byłyby nimi "Piraci z Karaibów" (1 i 2 część), "Ostatni Samuraj", "Leon Zawodowiec", "Pianista"  i "Silent Hill".

W StarCrafta bardzo dawno nie grałem, ale niedługo zacznę od nowa, tym razem na poważnie. Jeśli ktoś chce zagrać partyjkę i mnie poduczyć, to zapraszam na GG. ;p
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2009, 03:53:27 pm wysłana przez svartee » Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #1 dnia: Października 24, 2008, 05:07:14 pm »

Witam na forum. Widząc, że lubisz klasykę heavy metalu (Deep Purple, Led Zeppelin), mogę Ci polecić do tego jeszcze Black Sabbath :P , a z reggae polecam Vavamuffin.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #2 dnia: Października 25, 2008, 08:55:38 am »

Groźne to uzależnienia, szczególnie w takiej kombinacji :D. Nie mniej jednak witamy, witamy.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
svartee
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Października 25, 2008, 02:21:30 pm »
Modyfikuj wiadomość

Heavy metal? Precz szatanie! :P Dla mnie Deep Purple i Led Zeppelin to rock, a tego drugiego to jeno "Black Dog" słucham. Jakbyście czytali uważnie, to byście wiedzieli, że na liście znienawidzonych gatunków mam cały metal, techno i reggae... Black Sabbath? Dziękuję, postoję. Z całym szacunkiem, NIE lubię ŻADNEGO metalu. :) Pozdrawiam.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 29, 2008, 12:55:26 pm »

Matko!! Lubisz Paco!! Ja go kocham! xDD. Pearl Jam też(szczególnie Yellow Ledbetter ;)), Moz.. Czekaj, czekaj... Twój nick na dawnym SCA jak brzmiał?^^
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 29, 2008, 01:14:38 pm »
Modyfikuj wiadomość

Cytuj
Moimi ulubionymi grami są: WarCraft III+FT, StarCraft (...zaskoczeni? ), Splinter Cell: Chaos Theory, Gears of War, Mass Effect, F.E.A.R., Fallout, Call of Duty 4, S.T.A.L.K.E.R., Sacred, Wiedźmin, Puzzle Quest, Bioshock, Penumbra, King's Bounty: Legend, Sid Meier's Pirates!
Człowieku, ile ty musisz dziennie for dla fanów graczy obskakiwać... Stara Gwardia Cię przywitała, chyba czujesz się tu jak u siebie...
Zapisane
Negro
Abaddon
Administrator
*****
Wiadomości: 173


The Armageddon is coming...


« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 30, 2008, 12:03:07 am »

Chyba nie rozumiesz pojęcia "Stara Gwardia". Jak to gdzieś tu Pojo napisał - rzeczywiście termin ten ulega dziwnemu nadużywaniu.
Zapisane

rafikozor
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 30, 2008, 10:07:06 am »
Modyfikuj wiadomość

Chyba nie rozumiesz pojęcia "Stara Gwardia". Jak to gdzieś tu Pojo napisał - rzeczywiście termin ten ulega dziwnemu nadużywaniu.

No chyba rzeczywiście nie, więcej tego zwrotu używać nie będę.
Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 30, 2008, 12:28:14 pm »

O, jaki pokorny  :D.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2008, 08:54:03 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

Lord_Pyther
Level 3-3
*
Wiadomości: 37


Naczadzony Pikacz


« Odpowiedz #9 dnia: Listopada 30, 2008, 10:25:42 pm »

Dokładnie, Black Sabbath śmierdzi, ale Deep Purple, Guns'n'Roses <3<3 :P
Aczkolwiek ni ewszystko co ma w nazwie "Metal" jest takie np Nu-Metal (Linkin Park), SID-Metal (Machinae Supremacy - graja utwory ze starych gier w ostrzejszej wersji :P)
Swój chłop z ciebie :P Mnie do muzycznej szkoły nigdy nie chcieli ^^'''
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 01, 2008, 05:40:13 pm »

Linkin Park nie gra Nu-Metalu, to raczej taki mix kilku gatunków. Nu-Metal gra prędzej Papa Roach, Mudvayne i pierwsza płyta Disturbed (reszta to hard rock). Ogólnie w Nu-Metalu są gitary, perkusja i śpiew raperski, żadnych konsolet czy innych tego tupy urządzeń, jakich używa Linkin Park.
http://pl.youtube.com/watch?v=Gm5NZnPcSrA <- Mudvayne.
http://pl.youtube.com/watch?v=JH_QftRo_xQ <- Papa Roach.
To jest Nu-Metal.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 02, 2008, 08:13:28 am »

(...)ukończyłem muzyczną szkołę podstawową(...)

Ja dopiero po gimnazjum chcę spróbować swoich sił w muzycznej. Na razie chcę skończyć szkółkę organizowaną przez szkołę, a potem... Się zobaczy jak to będzie ~~ (Szkółka oczywiście gitarowa ;) ).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2008, 12:16:47 pm wysłana przez Gotrek » Zapisane

svartee
Gość
« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 24, 2008, 11:22:13 am »
Modyfikuj wiadomość

Ja dopiero po gimnazjum chcę spróbować swoich sił w muzycznej. Na razie chcę skończyć szkółkę organizowaną przez szkołę, a potem... Się zobaczy jak to będzie ~~ (Szkółka oczywiście gitarowa ;) ).
Powodzenia. ;) Jeśli pójdziesz do muzycznej, która będzie podobna to ukończonej przeze mnie, to szczerze Ci współczuję... 18h pracujesz, resztę przesypiasz...hrrr...hrrr...

Człowieku, ile ty musisz dziennie for dla fanów graczy obskakiwać... Stara Gwardia Cię przywitała, chyba czujesz się tu jak u siebie...
Hehe. Już mnie przesiadywanie na forach znudziło, strata czasu. ;p Ale na tym siedzieć będę zawsze (czyt. dopóki nie zostanę zbanowany przez któregoś z moderatorów za kolejny niekontrolowany napad agresji ;) ). Poza tym w większość z tych gier grałem ok paru tygodni (...miesięcy? Ale tylko w przypadku Fallouta i Piratów Sida). Coraz rzadziej gram na komputerze (co nie oznacza, że przestanę grać w ogóle), więc trochę z tych gier zdobędzie chyba nowych właścicieli... Swoją drogą rzeczywiście, czuję się na tym forum jak parę lat temu, haha...no, może trochę lepiej.

Dokładnie, Black Sabbath śmierdzi, ale Deep Purple, Guns'n'Roses <3<3 :P
Aczkolwiek ni ewszystko co ma w nazwie "Metal" jest takie np Nu-Metal (Linkin Park), SID-Metal (Machinae Supremacy - graja utwory ze starych gier w ostrzejszej wersji :P)
Swój chłop z ciebie :P Mnie do muzycznej szkoły nigdy nie chcieli ^^'''

Zgadzam się, Guns'n'Roses rządzą (Deep Purple też)! Chociaż ich najnowsza płyta jest, z porównaniu z poprzednimi krążkami, przeciętna, to i tak większość zespołów dałaby się, myślę, pokroić za tak dobrą płytę. Powrót w dobrym, acz już niestety nie tym samym stylu.
Nu-metal to akurat nie jest do końca metal (wiem, niby nazwa,"new urban metal", mówi sama za siebie), a Linkin Park jest mieszaniną dość trudną do zdefiniowania (przynajmniej dla mnie).
Zresztą, dla mnie jest to bawienie się w przyklejanie etykietek (pamiętam ludzi, którzy się kłócili, czy Behemoth to black, czy death metal. Ale miałem ubaw :D), oczywiście podział na gatunki jest w muzyce oczywisty i niezbędny, ale takie wykłócanie się w stylu "czy Behemoth to brutal death metal czy melodic death metal, a może techno z wokalistą z lekko zdartym gardłem" jest zwyczajnie głupie i bezsensowne. W większości przypadków (pod)gatunków muzycznych jest tyle, ile samych zespołów (wszak (prawie) każdy się czymś różni).

A tak na marginesie dodam, iż do lubianych przeze mnie zespołów dodać można następujące: Godsmack, Guns'n'Roses (przez omyłkę nie wpisałem wcześniej), Foo Fighters, Europe, Velvet Revolver oraz Aerosmith. Puszczam sobie ostatnio także kilka kawałków RATMa.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2008, 11:28:16 am wysłana przez svartee » Zapisane
Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 24, 2008, 12:35:11 pm »

Guns'n'Roses(...)Velvet Revolver...
Tam gdzie Slash tam i my! ;D
Zapisane

Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 24, 2008, 02:17:42 pm »

Behemoth to blackened death metal. :) Czyli muzycznie głównie death, ale przekaz, image itp. są zaczerpnięte z blacku. W początkowej fazie istnienia zespołu, grali black, potem przerzucając się na black/death a la późniejszy Emperor. T_T
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj 
« poprzedni następny »